Go to content

Wybierz sowę i dowiedz się jaką prawdę skrywa twoja podświadomość

Fot. Ohme

Jest tyle testów psychologicznych, które pomagają nam lepiej zrozumieć co nam w duszy gra. To dzięki nim łatwiej zajrzeć w swoją podświadomość i odnaleźć skrywane głęboko lęki. Dziś przed wami kolejny, bardzo łatwy test. Wystarczy tylko przyjrzeć się tym miłym sowom i wybrać jedną z nich…

Przyjrzyj się sowom. Którą wybierasz?sowy-grafika

Jeśli wybrałeś zieloną sowę

Jeśli wybierzesz tę sowę, to znaczy, że chcesz się teraz uczyć i odkrywać „coś nowego”. Pamiętaj, że otwartość jest twoją kluczową cechą. Z drugiej strony zawsze znajdziesz sobie „coś do zrobienia” ,  żeby uciec przed rzeczywistymi obowiązkami. Najwyższy czas, abyś skupił się na naprawdę istotnych rzeczach w życiu. Musisz przestać marnować twoją energię na banały.

Jeśli wybrałeś niebieską sowę

Jeśli wybierzesz tę sowę, to znaczy, że czegoś się obawiasz. Najwyższy czas, aby wydostać się ze strefy komfortu! Musisz wyjść na świat, aby doświadczyć nowych wrażeń. Wybór tej sowy oznacza również, że nadszedł moment skonfrontować się ze swoimi lękami i poznać nowych ludzi. Z drugiej strony, powinieneś również bardziej zadbać o dobrą komunikację ze swoimi przyjaciółmi.

Jeśli wybrałeś fioletową sowę

Ten wybór ujawnia twoją „naiwność”. Jesteś z natury pewny siebie. Pragniesz zdobyć wiele, ale czasem nie bierzesz pod uwagę niesprzyjających okoliczności.  To jest coś, co może uniemożliwić ci osiągnięcie twoich celów. Troszczysz się o innych, może nieco za bardzo. Skup się na sobie, potrzebujesz się trochę wyciszyć.

Jeśli wybrałeś pomarańczową sowę

Jeśli to twój wybór, to znaczy to, że jesteś bardzo życzliwą osobą. Podchodzisz do otoczenia z pozytywnym nastawieniem i chęcią zrozumienia innych. Wydaje się, że jest wielu złych ludzi, którzy mogą cię skrzywdzić.  Musisz znaleźć swoją własną metodę wyrażania siebie. Niech świat dowie się w końcu kim naprawdę jesteś, bo twoja osobowość jest wspaniała.


Na podstawie: tetribe.net