Go to content

Wszyscy potrzebujemy zmian! Nawet najdrobniejszych

Uwielbiam wiosnę. Wiosną chce mi się bardziej. Wiem już dlaczego postanowienia noworoczne nigdy nie wypalają – bo w styczniu nie ma słońca, zieleni, pąków. Wiosną jest inaczej, natura wspaniale to urządziła. 

Za nami bardzo trudny czas, permanentna zmiana, przed nami – wielka niewiadoma, jesteśmy w stanie ciągłej gotowości, cały czas pod wpływem ogromnego stresu.
Dlatego musimy o sobie pomyśleć. Wiosna to dobry moment, żeby o siebie zadbać. Zróbcie dla siebie coś drobnego, coś, co sprawi Wam przyjemność, taką którą poczujecie w trzewiach, w opuszkach palców.

Zadbajcie o siebie, bo bez Was „ten wózek nie pojedzie”.

Ja postanowiłam zacząć od najprostszej, najszybciej zauważalnej metamorfozy – od fryzjera, make upu i zmiany garderoby. Łukasz Urbański, fryzjer, zainspirowany
klasycznym bobem postanowił skrócić mi włosy ale wszystkie wyrównać. Mój blond delikatnie rozjaśniał już od jakiegoś czasu. Kamila Studentkowska – Gass, fryzjerka, stylistka fryzur, która czesze mnie do programu DDTVN wyczarowała z tego cięcia absolutnie wspaniałe fryzury. W pierwszej odsłonie mojej metamorfozy – po prostu pięknie je „połamała”.

Beata Magnuszewska, makijażystka, postanowiła zmienić mój dotychczasowy make up na znacznie świeższy, „zdrowszy” – jak mówi Beata, która tym razem użyła dużo więcej rozświetlaczy, soczystych błyszczyków, ale jednak naturalnych kolorów. I chyba użyła dwa razy mniej kosmetyków, niż zazwyczaj.

Małgosia Ewa Bednarek – Chumkaou, genialna stylistka m.in. Filipa Chajzera, postanowiła zrobić generalny porządek w mojej garderobie.

„Będzie kobieco, dziewczęco, klasyka zostanie przełamana nowoczesnymi elementami. Małgosia będzie miała też dużo modnych dodatków, które są zawsze niezbędne do wykończenia pięknej stylizacji” – dodaje Małgosia.

Oczywiście pomagam dziewczynom, jak mogę, peelinguję buzię, nawilżam, twierdzą, że efekty są widoczne natychmiast. Oceńcie proszę sami, żadnych filtrów, tylko
praca ludzka! Efekty mojej „małej” metamorfozy mogliście zobaczyć w niedzielnym wydaniu Dzień Dobry TVN.

Jest coś budującego w zmianie. Nie bójcie się jej. Ale ona musi wynikać z ogromnej szczerości wobec samej siebie.

 

Szczęście zaczyna się od małych chwil i drobnych przyjemności. Pamiętajcie, by nigdy nie przestawać ich dostrzegać. Dobra miłość do siebie samej owocuje dobrym życiem.