Go to content

„Nie wyobrażaj sobie, że mi go zwrócisz, zwrotów nie przyjmuję”

Fot. iStock/monkeybusinessimages

Czasem życie pisze scenariusze, których naprawdę byśmy się nie spodziewali. Kiedy najbliższa osoba okazuje się niegodna twojej miłości, musisz wylać z siebie całą złość i żal. Ta zdradzona żona napisała list do kochanki swojego męża…

Dziękuję ci bardzo,

… za zostawione wczoraj wieczorem ślady twoich namiętnych pocałunków (ugryzień?!) na piersi mojego męża.

Nie, naprawdę, dziękuję! Nie masz pojęcia, od jakiego koszmaru uratowałaś właśnie mnie i moje dzieci. Aby wynagrodzić cię za twoje usługi, ofiaruję ci mojego męża na wieki. Jeśli przyjmiesz to trofeum, pamiętaj o następujących zasadach.

Będziesz musiała go wspierać finansowo

Mówię to, ponieważ mamy razem dwoje dzieci (ale przecież wiedziałeś o tym), co oznacza, że ​​będzie musiał zrezygnować ze znacznej części swojej pensji, aby wesprzeć je w sposób, na jaki zasługują. Proszę pamiętaj, że skoro trzymał mnie w domu przez ostatnich 11 lat, mówiąc, że „tak jest dla wszystkich lepiej”, to teraz również będzie mi płacił alimenty. Więc zapomnij o jego pieniądzach kochanie… bo one są moje.

Będziesz musiała wybrać mu jakieś nowe ubrania

Widzisz po tym, jak wyszedł rano spod naszego (teraz mojego) prysznica mokry i nagi, zobaczyłam te twoje słodkie „ukąszenia miłości”. Zostawiłaś dość intensywne ślady. Tak się złożyło, że w tym właśnie momencie w moim domu pojawiła się gigantyczna czarna dziura i pochłonęła prawie wszystkie jego ubrania, wyrzucając je za okno. Dlatego przyjdzie do ciebie prawie nagi. Dobrą stroną sytuacji jest to, że możesz ubrać go w dowolny sposób.

Będziesz musiała podzielić się nim trochę w co drugi weekend

Ten czas zostanie zarezerwowany na jego wizyty u dzieci. Ponieważ otwarcie przyznał (przed kilkoma osobami), że jesteś po prostu „byle kim” ze względu na bezpieczeństwo moich dzieci, ty się z nimi spotykać nie będziesz. Przynajmniej na razie.

Nie będziesz bardzo zadowolona ze swojego życia seksualnego

Od czasu kontuzji pleców sprzed 4 lat nie jest najlepszy w łóżku.  Szkoda, bo wcześniej był naprawdę świetny… Teraz najprawdopodobniej zawiedzie cię raz, drugi, trzeci, aż w końcu się zorientujesz, że wszystko tam dobrze działa tylko wtedy, kiedy weźmie tę małą niebieską pigułkę. Proszę, niech cię to nie zmyli. Mała niebieska pigułka oznacza, że ​​to potrwa około 2 minuty…

NIE zwrócisz mi go

Nie przyjmuje zwrotów. Zawiódł mnie w momencie, kiedy cię dotknął! Byłam dla niego dobrą żoną i było mu ze mną naprawdę dobrze. Nie dziw się, jeśli będzie chciał do mnie wrócić.

Obwiniam cię za to wszystko

Nie wiem, czy powiedziałaś o mnie te wszystkie rzeczy, które mi powtórzył, czy nie. Nie obchodzi mnie to. Jednak na wszelki wypadek, póki co cała moja złość i nienawiść jest skierowana na ciebie. Wiem, że zdrada to jego decyzja, że to on z was dwojga był w związku. Ale nie można przestać kochać z dnia na dzień. Dużo łatwiej mi nienawidzić ciebie, niż przestać go teraz kochać.

Zemszczę się

Przynajmniej tak mi się teraz wydaje. Może za tydzień spojrzę na tę sprawę inaczej. Póki co, uczynię moim hobby planowanie utrudniania wam życia. A przynajmniej zatruwania wam waszych sumień. Bo moje dzieci cierpią.


Na podstawie: viralslot.com