Go to content

Włosy w kolorze słonego karmelu? Zakochacie się w tym kolorze!

Fot. Instagram/realericvaughn

Już dawno przeszła mi ochota na szaleństwa z farbowaniem włosów przeróżnymi kolorami. Miałam wściekle rude, w czerwonych szłam do ślubu, raz skusiłam się na blond. Teraz szaleję gdzie indziej, za to dobrze mi w blisko naturalnym kolorze włosów – czyli brązowym. Co prawda szukając farby, zawsze zerkam na ciepły brąz, jasny brąz, coś w odcieniu mlecznej czekolady.

A jak zobaczyłam na Instagramie nowy trend w farbowaniu włosów – zachwyciłam się. Kolor słonego  karmelu to ten, jaki sama chciałabym mieć na włosach! Pomysłodawcą najnowszego trendu jest fryzjer Eric Vaughn, którego klientka poprosiła o ocieplenie swoich czekoladowo-brązowych włosów jaśniejszymi pasemkami, które nie byłby trudne w utrzymaniu.

Eric Vaughn nie długo myśląc zajął się włosami swojej klientki i stosując różne techniki otrzymał włosy w kolorze właśnie słonego karmelu. Włosy wyglądają na rozświetlone, co więcej rozświetlają również twarz każdej kobiety, która na taki kolor by się zdecydowała. Niby nic szalonego, a jaka różnica, prawda?

 

Upgrading my boo @nicki.kopach 💁🏻💁🏻💁🏻

Post udostępniony przez Jess Connolly (@jessdoeshair)

źródło: Instagram, allure.com