Go to content

Wiosenna pielęgnacja skóry tylko z produktami InnoGIO

Wiosna zbliża się dużymi krokami. Cała przyroda budzi się do życia i odkrywa swoje piękno. Tak samo my chcemy odkrywać to co w nas najpiękniejsze. Twarz to praktycznie zawsze ta część ciała, na którą  każdy jako na pierwszą zwraca uwagę. Dlatego więc warto zadbać, by tej wiosny prezentowała się naprawdę wyśmienicie. Można zacząć już teraz. Pomogą w tym niezawodne produkty marki InnoGIO.

InnoGIO oferuje na polskim rynku serię wielofunkcyjnych szczoteczek sonicznych do pielęgnacji twarzy GIOperfect. Niewielkich rozmiarów silikonowe szczoteczki kryją w sobie wiele zastosowań. Można przy ich pomocy oczyścić skórę twarzy, wykonać delikatny masaż czy też nałożyć maseczkę. Kompleksowe możliwości wykonania zabiegów pielęgnacyjnych i niewielkie rozmiary szczoteczek
sprawiają, że można je zabrać wszędzie. Nieodzownym atutem szczoteczek GIOperfect jest także ich nowoczesny wygląd, który sprawia, że pasują one idealnie do każdej łazienki.

Kompaktowe i designerskie produkty GIOperfect wykonane są z super miękkiego, antybakteryjnego i nieuczulającego silikonu. W każdym z nich z jednej strony znajdują się wypustki, które pod wpływem wibracji skutecznie oczyszczają, pilingują i regenerują skórę. Kilka trybów wibracji pozwala wybrać odpowiedni dla skóry tryb wykonania masażu oraz nakładania kosmetyku. W ofercie InnoGIO są trzy rodzaje szczoteczek: GIOperfect Clean, GIOperfect Shine i GIOprefect Fresh. Na pewno każda kobieta
znajdzie wśród nich swoją ulubioną. Co je wyróżnia?

Szczoteczka GIOperfect Clean to możliwość wykonania trzech zabiegów pielęgnacyjnych przy pomocy jednego urządzenia.

Szczoteczka pomoże bowiem oczyścić skórę twarzy, wymasować ją oraz nałożyć na nią maseczkę. Osiem trybów wibracji silikonowych wypustek oraz funkcja generowania ciepła pozwalają wybrać najbardziej odpowiedni dla skóry tryb wykonania masażu oraz nakładania kosmetyku. Dodatkowo szczoteczka wyposażona jest w technologię do terapii światłem LED, która może pracować w dwóch trybach: przeciwstarzeniowym (światło czerwone) i przeciwtrądzikowym (światło niebieskie). Wytwarzane przez szczoteczkę ciepło sprawia, że skóra staje się jeszcze bardziej odprężona. Przy pomocy szczoteczki można także nałożyć maseczkę. W płynnej wersji nakłada się ją bezpośrednio na panel, natomiast aby nałożyć maseczkę w płachcie wystarczy ściągnąć przymocowaną do urządzenia obręcz, nałożyć maseczkę na urządzenie i przymocować ją za pomocą obręczy zabezpieczającej. Po zapaleniu się niebieskiego światła, można bez kłopotu aplikować maseczkę na skórę twarzy.

Drugą szczoteczką w ofercie InnoGIO jest GIOprefect Fresh.

Niewielkie urządzenie w kolorze miętowym pomoże nam kompleksowo wykonać zabiegi pielęgnacyjne. Mikro włoski znajdujące się na szczoteczce pilingują, regenerują i oczyszczają skórę twarzy. Dodatkowo świetnie sprawdzą się przy wykonywaniu delikatnego masażu skóry twarzy. Po schłodzeniu szczoteczki, można wykonać nią masaż okolic oczu, dzięki czemu poprawi się krążenie i zniknie opuchlizna wokół oczu. Szczoteczka jest wodoodporna, można ją zatem swobodnie czyścić pod bieżącą wodą.

Kolejnym produktem jest szczoteczka GIOperfect Shine, która dogłębnie oczyści skórę i poprawi jej wygląd.

Wszystko to dzięki dwóm rodzajom powierzchni – jednej karbowanej i drugiej z delikatnymi włoskami. Mikro włoski delikatnie nawilżą, oczyszczą i zregenerują skórę. Karbowana część natomiast pozwali na wykonanie masażu pobudzającego krążenie krwi i łagodzącego zmęczenie skóry. Przy użyciu szczoteczki usuniemy także zrogowaciały naskórek, dzięki czemu skóra zostanie oczyszczona oraz wyrównamy jej koloryt. Szczoteczka posiada funkcję ogrzewania, która sprawia, że kosmetyki lepiej się wchłaniają. Dzięki użyciu szczoteczki GIOperfect Shine skóra stanie się promienna i zregenerowana, tak jak po wyjściu z salonu kosmetycznego.

Szczoteczki GIOperfect pomogą zadbać o skórę. Nie zapominajmy jednak, że pielęgnacja to także dopasowane do danego typu skóry kosmetyki, które powinny być odpowiednio przechowywane. O nie z pewnością zadba nowość w ofercie InnoGIO – kompaktowa lodówka GIOfrozen.

Lodówka posiada funkcję grzania i chłodzenia. Pozwala to na odpowiedni dobór temperatury, a co za tym idzie na wydłużenie okresu przydatności produktów. Dodatkowo wbudowane w jej drzwi światło LED pomaga odpowiednio nanieść kosmetyk oraz wykonać perfekcyjny makijaż w każdych warunkach. Intensywność światła można zmienić przytrzymując panel dotykowy. Wnętrze lodówki można swobodnie dopasować do kosmetyków, które chcemy w niej umieścić. Wystarczy wyjąć półkę lub
kieszonkę na drzwiach.

Wielofunkcyjne szczoteczki soniczne GIOperfect i lodówka GIOfrozen sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających konsumentek. Dzięki kompaktowej formie szczoteczek codzienne rytuały pielęgnacyjne można wykonywać w każdej chwili i każdym miejscu. Są to produkty, które tej wiosny powinny pojawić się w kosmetyczce każdej nowoczesnej kobiety. A może i mężczyźni znaleźliby wśród nich coś dla siebie?

Dostępne w ofercie InnoGIO produkty GIOperfect i GIOfrozen znaleźć można w wybranych sklepach w całej Polsce oraz na stronie www.innogio.pl.