Go to content

„Wierzę w Twoją obecność i tylko dlatego walczę o każdy dzień. Nie wiedziałam, że można tak bardzo tęsknić”. Akcja #ListdoNiego

Mój Kochany,

Ile bym dała, żebyś mógł przeczytać ten list. Ile dałabym, żebyś mógł tu być znów. A czemu Cię nie ma? Bo życie nie jest bajką, bo życie zabiera ludzi, którzy zasługują na nie bardziej niż ktokolwiek inny.

Poznaliśmy się 8 lat temu, przypadkiem (a może bardziej dzięki przeznaczeniu). Mieliśmy ze sobą kontakt, ale długo nic poza wymianą wiadomości nas nie łączyło. Nagle na trasie mojego półmaratonu stałeś Ty. Kibicowałeś tak mocno, że aż upuściłam bidon! 🙂 I od tego się zaczęło. Spotkania, sms, wspólne wyjścia, poznawanie rodziny i znajomych, pierwsze wakacje. Wszystko potoczyło się szybko bo już półtora roku później byliśmy zaręczeni. Życie układało nam się idealnie. Założyliśmy wspólna firmę, kredyt wzięliśmy na nasz dom z ogródkiem, ślub zaplanowany na maj. Rysunki kuchni przeplatały się z kwiatami na wesele. Byliśmy szczęśliwi. Lataliśmy trzy metry nad ziemią.

I między innymi dlatego ten upadek tak bolał. Zaczęło się od naczyniaka na wątrobie. Zacząłeś się gorzej czuć, ale lekarze uspakajali, że to nic takiego, drobny zabieg nas czeka w październiku i znów wrócimy na pełne obroty. Wszyscy byliśmy spokojni. Jednak gdy przyszedł październik, zabieg się udał, ale Ty nie wyszedłeś ze szpitala na drugi dzień jak nam lekarze obiecywali. Zaczęły się ataki duszności, coraz większe problemy zdrowotne. Byłam przerażona, ale wierzyłam w Ciebie. Wierzyłam, że jesteś moją mocą i siłą i nic Cię nie złamie. Nie narzekałeś, uspokajałeś mnie, cieszyłeś się  z moich codziennych wizyt.

Twój pobyt trwał w szpitalu półtora miesiąca. Z dnia na dzień dowiedziałam się, że to nowotwór. A kolejnego dnia lekarze kazali zawiadomić rodzinę byśmy mogli się pożegnać i być przy Tobie. I byliśmy. Twoi najbliżsi. Nasza Rodzina.

Nie opuszczałam Cię. Nie zdążyliśmy sobie powiedzieć przysięgi małżeńskiej, ale daliśmy jej świadectwo tymi ostatnimi godzinami. Trzymałam Cię za rękę do tego ostatniego oddechu. Tak bardzo wierzyłam, że będziesz moi cudem medycznym. Tak bardzo się o niego modliłam. Jeszcze tego samego dnia powiedziałeś mi jak bardzo mnie kochasz i że mam być spokojna, bo Ty przecież tylko śpisz. ..

Mijają prawie 3 miesiące od tego dnia. Od dnia kiedy zostałam wdową zanim usłyszałam „żono”. Co bym teraz chciała Ci powiedzieć? Że nie wiedziałam, że można tak bardzo tęsknić. Jak wielką pustkę czuję, jakie życie stało się beznadziejne. Jak ciężko żyje się bez radości; bez nadziei, że wrócisz; bez wspólnych planów. Ciężko pogodzić się, że nie spełnimy swoich marzeń, że nie będzie naszych dzieci i wspólnych wieczorów przy kominku. Ciężko jest zrezygnować z naszych marzeń.

I chociaż wierzę, że jesteś tu blisko. Siedzisz przy mnie gdy piszę ten list, jeździsz ze mną samochodem, odpowiadasz mi po swojemu na moje pytania. Wierzę w Twoją obecność i tylko dlatego walczę o każdy dzień. Bo wierzę, że „jak śmierć potężna jest Miłość” i że poprowadzisz mnie dalej przez życie. Bo chciałbyś żebym wróciła do życia. Już nigdy nie będą tą dziewczyną o karmelowych, radosnych oczach jak mówiłeś, ale wiem, że tak bardzo mnie kochasz, że nie pozwolisz by świat nie ujrzał już moich dołeczków, prawda Misiu?

Myszka

Akcja #ListdoNiego

Napisz i wyślij do nas swój #ListdoNiego – i uwolnij słowa. Wybrane listy opublikujemy, a najlepsze wyznania nagrodzimy – a nagrody czekają bajeczne. 😉

Bądźcie z nami, oprócz waszych listów w ramach akcji ukażą się… różne miłosne sekrety. Gotowi na miłość?

Czekamy na wasze listy pod adresem: [email protected]w tytule wiadomości wpisujcie: #ListdoNiego. Koniecznie podpiszcie się imieniem i nazwiskiem, a jeśli życzycie sobie publikację pod pseudonimem – napiszcie nam o tym!

Prosimy o dołączenie do wiadomości poniższego oświadczenia:

Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Oh!me .
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora i Sponsora konkursu swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).
Wysłanie tekstu jest równoważne ze zgodą na jego publikację oraz kontakt ze strony Oh!me w celu odbioru nagrody. Tekst powinien być podpisany imieniem i nazwiskiem. Publikacja pojawi się pod wybranym przez autora pseudonimem bądź inicjałami. Prosimy o dołączenie informacji, jak chcecie zostać podpisani lub wyraźną informację, że chcecie by tekst pojawił się pod waszym imieniem i nazwiskiem.

Nagrody:

logo

2 x zaproszenie do Hotelu Afrodyta Business&SPA*

ohme konkurs karnet

*Do nagrody przypisana jest dodatkowa nagroda pieniężna, przeznaczona na poczet pokrycia podatku dochodowego od wygranej w Konkursie. Dodatkowa nagroda pieniężna nie podlega wypłacie zwycięzcy i zostanie potrącona przez Sponsora oraz przeznaczona na pokrycie należnego podatku dochodowego od osób fizycznych od wygranej w Konkursie zgodnie z art. 41 ust. 4 i 7 w zw. z art. 30 ust. 1 pkt 2 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Karnet ważny do zrealizowania przez 3 miesiące od daty rejestracji (przyznania karnetu).

Kopia Panorama hotel z zewnątrz Afrodyta

Szampan&Sekrety_logo_beztła

1 x  Bon Podarunkowy na nocleg dla dwóch osób w apartamencie dla zakochanych „Szampan i Sekrety” z wybranym wystrojem Pokoju Fantazji,  w dowolnie wybranym dniu od poniedziałku do czwartku. W pakiecie Gold butelka wina, śniadanie dla dwojga i świeże płatki róż. Bon ważny do końca 2018 r. Wartość 500 PLN.**

IMG_5628

1 x  Bon Podarunkowy na nocleg dla dwóch osób w apartamencie dla zakochanych „Szampan i Sekrety” z wybranym wystrojem Pokoju Fantazji,  w dowolnie wybranym dniu od piątku do niedzieli. W pakiecie Gold butelka wina, śniadanie dla dwojga i świeże płatki róż. Bon ważny do końca 2018 r. Wartość 800 PLN.*, **

1 x  Bon Podarunkowy na nocleg dla dwóch osób w apartamencie dla zakochanych „Szampan i Sekrety” z wybranym wystrojem Pokoju Fantazji,  w dowolnie wybranym dniu od piątku do niedzieli. W pakiecie Platinum butelka szampana, śniadanie dla dwojga, zmysłowa niespodzianka i świeże płatki róż. Bon ważny do końca 2018 r. Wartość 1200 PLN.*, **

*Do nagrody przypisana jest dodatkowa nagroda pieniężna, przeznaczona na poczet pokrycia podatku dochodowego od wygranej w Konkursie. Dodatkowa nagroda pieniężna nie podlega wypłacie zwycięzcy i zostanie potrącona przez Sponsora oraz przeznaczona na pokrycie należnego podatku dochodowego od osób fizycznych od wygranej w Konkursie zgodnie z art. 41 ust. 4 i 7 w zw. z art. 30 ust. 1 pkt 2 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.
** Realizacja bonu podarunkowego zgodnie z regulaminem „Bonu Podarunkowego Szampan i Sekrety”; regulamin zawierający informacje o sposobie zrealizowania wygranej zostanie przesłany laureatom

Hama - logo

3 x zestaw dobrej mocy dla dwojga od hama, składający się z:

 1. Hama Ładowarka bezprzewodowa „Magnetic Touch” do smartfonów (1 szt.)
  hama_magnetictoich2

  – Gwarantowana maksymalna szybkość ładowania dostosowana do urządzenia

  – Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość

  – Ekskluzywne wzornictwo na wysoki połysk

  – Bezprzewodowe ładowanie smartfonów za pomocą technologii Qi

  – Obracany o 360° zacisk do mocowania na kratce wentylacyjnej w pozycji pionowej lub poziomej

 2. Hama Power Pack „Premium Alu”, 8000 mAh, antracytowy (1 szt.)

hama_premiumalu1

– Ładowarka Power Pack umożliwia mobilne zasilania energią

– Atestowane ogniwa gwarantują najwyższy standard bezpieczeństwa i najwyższą jakość

Akcja trwa od 05.02.2018 do 28.02.2018 roku.

Regulamin zabawy jest dostępny tutaj.