Go to content

Weź udział w 21# edycji Wielkiej Wymiany Kontaktów w Warszawie. Zgarnij wiedzę i kontakty

Fot. Kaboompics / Public Domain

Wielka Wymiana Kontaktów to cykliczne spotkania networkingowe, które odbywają się w 14 miastach Polski. Projekt kierowany jest do przedsiębiorców, którzy szukają kontaktów do rozwoju firmy oraz budowy relacji biznesowych.

Serdecznie zapraszamy na piątą, i zarazem jedyną w tym półroczu, szóstą edycję spotkania networkingowego Wielka Wymiana Kontaktów, które odbędzie się:

24 maja 2018 w Warszawie w Golden Floor.

Celem spotkania jest wymiana doświadczeń i kontaktów podczas wymiany kontaktów, a także przekazanie wiedzy i zainspirowanie do efektywnego budowania biznesu poprzez prezentację sylwetek przedsiębiorców oraz trenerów biznesu.

Spotkania podzielone są na trzy części – część networkingową, merytoryczną oraz kolację VIP. Pierwsza część ma pomóc w zapoznaniu się. Uczestnicy dzielą się wiedzą i edukują przedsiębiorców, jak efektywnie używać networkingu, aby zwiększać zyski.

Druga część to merytoryczne wykłady, na których występują trenerzy biznesu oraz przedsiębiorcy, którzy mogą podzielić się praktyczną wiedzą z zakresu prowadzenia biznesu. Gośćmi specjalnymi będą Emilia Bartosiewicz oraz Tomasz Stawiarz, którzy podzielą się swoją wiedzą z zakresu efektywnego budowania marki osobistej oraz inwestowania wypracowanego kapitału w nieruchomości. Na spotkaniu odbędzie się również premiera najnowszej książki Anny Suskiej „Efektywny biznes”.

Na koniec goście VIP wezmą udział w uroczystej kolacji z Prelegentami oraz organizatorami wydarzenia. Będzie to okazja do pogłębienia relacji ­w kameralnym gronie.

 Rejestracja: http://wielkawymianakontaktow.pl/warszawa