Go to content

Wata cukrowa wychodzi z lamusa. Niezwykła słodycz dzięki Fluffë przeżywa renesans!

wata cukrowa
Fot. Instagram / fluffegram

Wata cukrowa kojarzy się wielu z nas z dzieciństwem. Kiedyś właściciele maszyn robiących watę, podjeżdżali na osiedla i kręcili słodkie przysmaki na patyku. Teoretycznie, to tylko sporo cukru, ani dobrego dla zdrowia ani dla urody. Ale wtedy, ta klejąca pół buzi słodycz, była nieodzownym obrazkiem z czasów komunizmu.

Renesans waty cukrowej od Fluffë

Nadszedł czas na przeproszenie się z tymi kultowymi słodkościami! Wata cukrowa, a raczej niesamowite konstrukcje z niej tworzone, podbijają serca na nowo!

Jegomość, który nazywa się Nathan, to założyciel marki Fluffë, zajmującej się produkowaniem i rozwożeniem kolorowej waty cukrowej. Koncept na wykonanie takiej waty i stworzone kolory są naprawdę bajeczne – różowe, niebieskie, zielone,  ombre i z brokatem. Wybór przyprawia o istne szaleństwo, a sam produkt wzbudza zachwyt. O powodzeniu tego przedsięwzięcia, świadczy nie tylko ilość pracy, jaką Nathan musi włożyć w tworzenie swoich pyszności, ale i liczna obserwujących konto jego słodkich arcydzieł na Instagramie –  @fluffegram – czyli prawie 90 000 obserwujących.

Dieta? Jaka dieta? Które cudo dla siebie wybieracie?


źródło: elle.pl, Instagram