Go to content

Wakacyjny „must have” od marki Hama – wytrzymały powerbank o pojemności 26800 mAh dla notebooków i smartfonów

Fot. Materiały prasowe

Czas urlopów w pełni. Niezależnie, czy spędzamy je w mieście, na wsi, na wczasach all inclusive lub w odciętej od cywilizacji głuszy – zawsze warto spakować do plecaka lub walizki pojemny i wytrzymały powerbank 26800 mAh – z takim zestawem marki Hama można śmiało ruszać po wakacyjną przygodę. Szybko, szybciej, najszybciej.

Powerbank Hama USB –C o pojemności 26800 mAh to odpowiedź na potrzeby tych klientów, którzy oczekują solidnej pojemności, stabilnego i szybkiego ładowania oraz niezawodności podczas korzystania z wielu typów urządzeń mobilnych. Bardzo szybkie ładowanie zapewniają dwie technologie – Power Delivery oraz Thunderbolt 3, które we wsparciu z wejściem USB-C stanowią niezastąpiony zespół do zadań specjalnych.

Fot. Materiały prasowe

Wewnątrz urządzenia znajdują się dobrze znane atestowane ogniwa gwarantujące najwyższy standard bezpieczeństwa i jakość. Z kolei wbudowany układ scalony automatycznie rozpoznaje podłączone urządzenie umożliwiający wydajny oraz optymalny proces ładowania. Dzięki temu możemy przestać martwić się o żywotność baterii w urządzeniu mobilnym – jej trwałość jest zachowana i chroniona. Takie urządzenie sprawdza się podczas wakacyjnych, długich podróży, kiedy nie chcemy tracić kontaktu ze światem za pośrednictwem smartfona. Co więcej – pojemność powerbanku pozwala kilkakrotnie naładować baterię telefonu. Niezwykle praktyczne w każdej sytuacji.

Fot. Materiały prasowe

Jest moc, jest zabawa

Korzystacie z MacBooka Apple, Samsunga Galaxy Tab S3, Samsunga Galaxy S9 czy Nintendo Switch? W takim razie powerbank od marki Hama idealnie nada się do zasilania baterii w wymienionych wyżej urządzeniach.

Wszystko to dzięki USB-C PD, który obsługuje następujące napięcia wyjściowe: 5 V/9 V/12 V/15 V/20 V. Co więcej, urządzenie posiada dodatkowe dwa gniazda USB typu A 5V/2,4 A. Ładowanie rozpoczyna się automatycznie, a zintegrowany wskaźnik pojemności LED zasygnalizuje potrzebę podładowania powerbanka. Urządzenie waży 600 g i obudowane jest wytrzymałym materiałem w interesującym, antracytowym kolorze. Z powodzeniem zmieści się do torby podróżnej, plecaka, czy torebki. Wytrzymała obudowa to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Bo powerbank nie tylko powinien być niezawodnym towarzyszem podróży, ale też sam w sobie być na tyle wytrzymały, by przetrwać wyprawę na przysłowiowy koniec świata.

Fot. Materiały prasowe

Marka Hama stawia na wysoką jakość przy produkcji powerbanków. Wychodzi naprzeciw potrzebom współczesnych ludzi – dlatego można je bezpiecznie zabierać w podróż samolotem i ładować baterie zróżnicowanych urządzeń w szybki, a przede wszystkim bezpieczny sposób. Propozycja w postaci powerbanka USB-C PD 26800 mAh to koszt 349 zł. Więcej informacji znajdują się na stronie producenta: www.hama.pl

Fot. Materiały prasowe


Artykuł powstał we współpracy z Hama.