Go to content

Trendy w kosmetyce zmieniają się, jak w kalejdoskopie. Bądź na bieżąco z tym, co nowe

Fot. iStock / Anna Omelchenko

Jeszcze w zeszłym roku goniłyśmy jak króliczki za idealnymi kosmetykami do konturowania twarzy, dziś oddychamy z ulgą i łapiemy po prostu za porządny rozświetlacz, a pewni za jakiś czas, uznamy, że pora na coś zupełnie innego. Podobnie dzieje się w bardziej zaawansowanych branżach urodowych – wczoraj szał na wampirzy lifting – dziś fototerapia. I nic w tym dziwnego. Trendy w kosmetyce zmieniają się, jak w kalejdoskopie. Co z tego wynika dla nas, kobiet?

Tak naprawdę nie powinnyśmy się tym szczególnie przejmować, to że coś nie jest chwilowo modne – nie znaczy przecież, że przestało działać. Z drugiej strony trendy i mody mają swoją ogromną zaletę – dzięki nim i towarzyszącemu im rozgłosowi, często udaje nam się spróbować czegoś nowego, odkryć swoje perełki, które zostaną z nami o wiele dłużej – niż ten jeden sezon w świetle jupiterów.

No i pamiętajcie, że są pewne „trendy”, które nigdy z mody nie wychodzą. Zazwyczaj dlatego, że ich sekret tkwi w naturalności i prostocie.

Dzisiaj na tapetę bierzemy trend wiecznie żywy, czyli zdrową i piękną skórę! Bo 2017 rok przede wszystkim upłynie nam pod znakiem „wellness”.

Jeśli przyjrzycie się rynkowi kosmetycznemu – doskonale widzimy, że nawet wśród tzw. „topów” mamy marki, które co rusz, oferują nowe i krzykliwe produkty; oraz te, które nierzadko świętują długoletni sukces kilku, dobrych produktów. Doskonalą je, dopieszczają, od czasu do czasu wprowadzają nową linię – bo przecież świat idzie naprzód, a technologia i nauka pozwalają poszerzać horyzonty.

Jeśli piękna i „idealna” skóra – to za pewne czekacie na naszą propozycję – kremu do pielęgnacji i podkładu lub pudru do korekty… a my mówimy figa z makiem. Propozycja będzie tylko jedna – choć zaskakująca w działaniu. W dodatku łącząca stałość (i jakość) – jaką jest marka Vichy z innowacyjną technologią – czyli Alliagel.

Zapraszamy, na nas Dermablend zrobił piorunujące wrażenie! Więc zanim zamarudzicie, że zaraz będzie „nudna” reklama, zobaczcie, co potrafi to cudeńko.

dermablend-metamorfozy (2) dermablend-metamorfozy (3) dermablend-metamorfozy (1)

Dermablend Korekta 3D, czyli co w nim jest takiego niesamowitego?

Po pierwsze to kosmetyk bardzo wysokiej jakości, nazywany podkładem aptecznym. Posiada badania kliniczne i zdecydowani potrafi więcej niż dobrze zakrywać. Vichy Dermablend w swojej formule posiada aktywne składniki, które dzień po dniu zmniejszają niedoskonałości skóry – a jak doskonale wiemy, Vichy doskonale na skórze się zna, i udowadnia to od lat.

Wśród podkładów aptecznych, Dermablend zdecydowanie wyprzedza konkurencję – jest numerem 1.

Pomyślicie za pewne, że tak dobrze kryjący podkład jest kosmetykiem ciężkiego kalibru – i tu znów czeka niespodzianka, bo dzięki innowacyjnej technologii Alliagel, korekta 3D przybiera zupełnie nowy wymiar. Bardzo mocne krycie bez efektu maski, do tego wyjątkowa, lekka konsystencja – to wszystko sprawia, że w nasze ręce Vichy oddało produkt, który pokrywa skórę wyjątkowo cienką i niewidoczną warstwą – jednocześnie wyrównując jej powierzchnię i kryjąc niedoskonałości.

Dermablend potrafi poradzić sobie praktycznie z każdym przeciwnikiem. Od drobnych problemów skórnych takich, jak rozszerzone pory, przez przebarwienia, plamy posłoneczne – aż po poważne trądzikowe zmiany czy blizny na skórze. W gamie kosmetyków znajdziemy również produkty bardzo, bardzo mocno kryjące – odpowiednie np. do zakrywania tatuaży.

Jest bardzo trwały i jednocześnie nieszkodliwy – można go używać do skóry wrażliwej!

Jak działa Dermablend Korekta 3D?

KORYGUJE KOLOR

Matuje i koryguje wygląd skóry, pozostawiając ją naturalną i nieskazitelną. Trwałość efektu do 16 h*.

WYRÓWNUJE POWIERZCHNIĘ SKÓRY

Rewolucyjna Technologia ALLIAGEL™ wyrównuje powierzchnię skóry, pozostawiając ją gładką.

REDUKUJE NIEDOSKONAŁOŚCI

Aktywna formuła z kwasem salicylowym i eperuliną dzień po dniu redukuje niedoskonałości i powstawanie blizn potrądzikowych.

Obejrzyjcie koniecznie kilka filmów od Vichy Polska – już nigdy nie spojrzycie na swój stary podkład tak, jak kiedyś 😉

Makijaż skóry trądzikowej

https://youtu.be/8J4Jnts9Gpc

 

 


Artykuł powstał we współpracy z Vichy Polska