Go to content

Skąd się biorą zabójczo piękne rzęsy? Z Warszawy… Fakty i mity o przedłużaniu rzęs

Fot. Fit and Beauty Warszawa

Fajnie jest wszystko robić ale z umiarem. Moja koleżanka zaskoczyła mnie ostatnio długością swoich rzęs. Pytam się jak to się stało? Cudowna odżywka? Chyba jednak nie…

Co raz częściej Polki wydłużają rzęsy… tylko róbcie to proszę z umiarem. Poniżej moja rozmowa z Anną Ferską z salonu Fit and Beauty, jednym z najlepszych miejsc w Warszawie, które zajmuje się wydłużaniem rzęs.

Ze stylem: Skąd pomysł, żeby do gabinetu wprowadzić usługę wydłużania rzęs? Czy to efekt rynku?

Anna Ferska: Na pewno jest to też efekt rynku, ale potrzebę zapoczątkowały same klientki. Jak wiemy lubimy chodzić do gabinetu, gdzie po ,,zrobieniu dłoni” nie musimy się kierować dalej tylko zostajemy w jednym miejscu.

Jak myślisz co kieruje osobami, które chcą wydlużyć rzęsy? Kompleksy, moda, mężczyzna?

Na pewno oszczędność czasu, wygoda, ale też na pewno moda, gdyż w obecnym czasie kobiety bardzo dbają o siebie. Widzimy to po rosnącej liczbie klientek w naszym salonie. Po pierwsze metoda pantoflowa informowania o nas, po drugie poziom i jakość usług.

Gabinetów jest mnóstwo, Wy robicie to naprawdę super, wiem bo do Was skierowało się wiele moich koleżanek. Dlaczego właśnie wybierają Was?

Na pewno jakość na którą stawiamy, ale też dbamy o wspaniałą atmosferę. Salon jest zlokalizowany blisko centrum, ma łatwy i szybko dojazd.

Czym się kierować przy wyborze długości rzęs?

Długość dobieramy dopasowując ją do potrzeb klientki co nie znaczy, że zawsze wykonujemy tak jak by chciała klientka, a to dlatego, że dana długość nie może być zbyt długa względem rzęsy naturalnej.

Fot. Fit and Beauty Warszawa

Fot. Fit and Beauty Warszawa

Czy przed zabiegiem trzeba jakoś specjalnie się przygotować?

Nie. Wystarczy nie mieć makijażu i natłuszczonych rzęs.

A co po zabiegu? na jak długo wystarcza? Co należy robić, jak pielęgnować, czego nie robic?

Po zabiegu informujemy klientkę jak należy dbać o rzęsy. Na pewno trzeba je codziennie pielęgnować (myć i szczotkować) nie można od razu po zabiegu korzystać z sauny, solarium, ćwiczeń wysiłkowych, myć płynem który nie jest przeznaczony do pielęgnowania rzęs

Jakie rzęsy są najmodniejsze czy jest jakaś konkretna długość?

​Nie, nie ma konkretniej długości. Najmodniejsze są obecnie rzęsy objętościowe, które nie dość, że wydłużają to też zagęszczają naturalne.

Fot. Fit and Beauty Warszawa

Fot. Fit and Beauty Warszawa