Go to content

Nowa promocja 2+2 w Rossmannie. Tym razem obłowicie się w kosmetyki na lato

Promocja 2+2 w Rossmannie
Fot.iStock / bymuratdeniz

Nowa promocja Rossmanna o nazwie: „Spakuj ochronę na wakacje”  ruszyła wczoraj pełną parą. Akcja w drogeriach i sklepie internetowym potrwa aż do 19 lipca. Promocja 2+2 obejmuje kosmetyki, które są niezbędne podczas wakacji. Sprawdź, co kupisz taniej, na czym polega promocja 2+2 w Rossmannie i kto może z niej skorzystać.

Promocja 2+2 w Rossmannie. Na czym polega i ile trwa?

Najnowsza promocja 2+2 w Rossmannie rozpoczęła się we wtorek 10. lipca i potrwa aż do 19. lipca 2018. W tym czasie, możecie zaopatrzyć się w produkty idealne na lato, w bardzo kuszących cenach. To już kolejna promocja tego typu, jaką kusi nas drogeria – i bardzo dobrze, bo od samego początku promocje kupujesz dwa, a następne dwa produkty dostajesz gratis, cieszą się ogromną popularnością.

W promocji znajdują się produkty „na lato”, czyli wszelkiego rodzaju kosmetyki z filtrami, olejki do opalania, kosmetyki do pielęgnacji posłonecznej czy te chroniące przed owadami. Zasady promocji są proste: należy wybrać cztery różne kosmetyki. Zapłacimy jedynie za najdroższe z nich, te tańsze dostajemy gratis. Oczywiście najbardziej opłaca się wybierać kosmetyki w zbliżonych cenach, w ten sposób na zakupach zaoszczędzimy 50% wartości produktów. Aby przystąpić do promocji należy zarejestrować się w Klubie Rossmann.

Promocja 2+2 w Rossmannie

Screen ze strony Rossmann.pl

Jak skorzystać z promocji 2+2 w Rossmannie?

Zakupy w promocji możecie zrealizować online, za pomocą aplikacji Klubu Rossmann lub w stacjonarnej drogerii. Jeśli wybieracie się do sklepu stacjonarnego, szukajcie produktów oznaczonych na półkach czerwoną karteczką z napisem „2+2”.

Aby skorzystać z promocji konieczne jest posiadanie karty Klubu Rossmann. Na szczęście wystarczy zarejestrować się online lub ściągnąć aplikację na telefon. Nie zapomnijcie podczas zakupów w drogerii okazać swojej karty przy kasie.

Chyba najwygodniejszą formą zakupów w sieci Rossmann jest obecnie zamówienie online/przez aplikację z odbiorem w wybranej drogerii – w takiej opcji nie płacimy za dostawę i już po paru godzinach możemy odebrać skompletowane zamówienie.

Pełną listę produktów w promocji znajdziecie w regulaminie akcji „Spakuj ochronę na wakacje”  na stronie internetowej Rossmann.pl.

Ile razy można skorzystać z promocji 2+2 w Rossmannie?

Jedna osoba może skorzystać z promocji tylko raz. Dobra wiadomość jest taka, że możecie namówić partnera do założenia swojego konta w Rossmann 😉

Udanych zakupów! Żal nie skorzystać!