Makijaż Uroda

Makijaż z Makeup Obsession – jakie produkty zaproponowała nowa marka?

Redakcja
Redakcja
7 czerwca 2019
Fot. Materiały prasowe
 

Makeup Revolution to brytyjska marka kosmetyczna, która przyzwyczaiła już swoich odbiorców do tworzenia kolekcji, serii produktów oraz linii tematycznych. Dodatkowo, nie ma aktualnie koncernu, który tak często serwuje klientom sporą ilość nowych produktów, ciągle wyznaczając przy tym trendy. Nie ulega wątpliwości, że marka podbiła serca kobiet nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. Nic więc dziwnego, że gorącym tematem w branży beauty stała się nowa linia marki – Makeup Obsession.

Komu dedykowana jest najnowsza kolekcja?

Na samym początku warto zaznaczyć, że nazwa Makeup Obsession nawiązywać ma do grupy docelowej wybranych konsumentów marki. Sugerowana obsesja dotyczyć ma nowinek kosmetycznych, technik makijażowych, trendów. Sam makijaż jako sztuka, temat wizażu, Beauty Influencerów to dziedzina, która w ostatnim czasie rozwinęła się na tyle, że szybko znalazła ogromną ilość swoich wiernych odbiorców. Makeup Obsession to kolekcja, która charakteryzuje się produktami o niebanalnych rozwiązaniach. Szalone i intensywne kolory, kosmetyki o wyjątkowych konsystencjach, pokaźna możliwość wyboru – to zdecydowanie te aspekty wyróżniają markę na tle innych. Wśród linii, które wychodzą spod skrzydeł Makeup Revolution znaleźć można między innymi serię PRO – dedykowaną profesjonalistom, serię Revolution Skin, która zawiera kosmetyki pielęgnacyjne. W tym przypadku, tworząc Makeup Obsession uwaga skupiona była na osobach, które kochają makijaż i po prostu – lubią się nim bawić.

Palety cieni do powiek Makeup Obsession

Jeśli nowa seria Makeup Obsession to z pewnością produkty przeznaczone do makijażu oczu. Palety cieni Makeup Obsession tworzą naprawdę sporą grupę produktów i z pewnością będzie w czym wybierać. Zarówno osoby, które w codziennym makijażu stawiają na delikatne podkreślenie urody i wybierają odcienie brązów i beży, jak i kobiety, które nie boją się intensywnych kolorów – znajdą swoją idealną paletę cieni do powiek. Chłodne tonacje lub bardzo modne w ostatnim czasie – ciepłe odcienie brązów i róży, kolory odważne i neonowe – wszystko to i jeszcze więcej znaleźć można w najnowszej kolekcji Makeup Obsession.

Fot. Materiały prasowe

Co jeszcze oferuje marka Makeup Obsession?

Linia Makeup Obsession to również szereg rozświetlaczy do twarzy. Technika strobingu, a więc modelowania twarzy właśnie produktami rozświetlającymi – zyskała w ostatnim czasie sporą rzeszę fanów. Nowa kolekcja uwzględniła również i tę kategorię kosmetyczną. Produkty w płynie, prasowane? Wszystko zależy od indywidualnych preferencji i danego zastosowania. Rozświetlacze w płynie wyglądają na skórze bardzo naturalnie, sprawdzą się również dodane do ulubionego podkładu do twarzy. To must have nadchodzących wakacji! Oprócz produktów rozświetlających – marka oferuje sypkie pudry, które stworzone zostały z myślą o technice bakingu. Są bardzo drobno zmielone, pozostawiają aksamitne wykończenie na skórze i idealnie utrwalają całość makijażu. Jak większość produktów – są one dostępne w wielu wersjach kolorystycznych. W całej kolekcji nie zabrakło również licznych mgiełek do twarzy. O właściwościach rozświetlających, silnie utrwalające, nawilżające? Wszystko po to, aby sprostać oczekiwaniom klientów. Ciekawym projektem, który niewątpliwie przyczynił się do sukcesu najnowszej kolekcji, była współpraca Makeup Obsession ze znają Youtuberką i Influencerką Belle Jorden.

Fot. Materiały prasowe

Makeup Obsession w momencie wejścia na Polski rynek kosmetyczny szybko zyskało sporą rzeszę fanów – produkty dostępne są m.in. w drogerii Cocolita. Marka Makeup Obsession cieszy się dużą popularnością, ponieważ odpowiada na potrzeby konsumentów. Niewątpliwą zaletą jest stosunkowo niska cena produktów, a przy tym – zachowanie odpowiedniej jakości kosmetyków. Te cechy wyróżniają Makeup Obsession na tle innych, a piękny design i solidne wykonanie tylko utwierdzają w przekonaniu, że to kosmetyki, które warto posiadać w swojej kosmetyczce.

Artykuł sponsorowany


Makijaż Uroda

Krótka rozmowa z projektantem wnętrz – dlaczego warto korzystać z usług biura projektowego?

Redakcja
Redakcja
8 czerwca 2019
Fot. Materiały prasowe
 

Z projektowaniem architektonicznym spotykamy się na początku przygody związanej z budową domu. Z projektem wnętrz czekamy zwykle zbyt długo lub rezygnujemy z niego całkowicie, licząc na własne umiejętności i zmysł aranżacyjny. A szkoda, bo projekt wnętrz nie zakłada wyłącznie dopasowania elementów wyposażenia i kolorystyki, to przede wszystkim także umiejętne rozplanowanie włączników elektrycznych, opraw świetlnych oraz okładzin podłogowych.

Czy warto korzystać z usług biur projektowych? I na jakim etapie powinniśmy pomyśleć o współpracy? Te i wiele innych pytań, zadaliśmy projektantom wnętrz, którzy stacjonują w siedzibach  największych polskich miast m.in. Warszawy, Sopotu, Wrocławia. Na co zwracają uwagę podczas rozmowy z klientem? Co jest dla nich ważne? Oto podsumowanie ich wypowiedzi.

– Kiedy powinniśmy zgłosić się do projektanta wnętrz?

Najlepiej jak najwcześniej. Jednym z najlepszych rozwiązań jest udanie się po poradę już na etapie zakupu mieszkania lub domu. Wówczas spotykamy się z klientem na budowie, na terenie inwestycji lub przed rysunkiem domu i rzucie pomieszczeń. Przed wykonaniem prac ekipy, czy to deweloperskiej, czy murarskiej możemy zakomunikować pewne istotne zmiany w układzie przestrzennym. Niekiedy sugerujemy przeniesienie ścianki działowej, wyburzenie istniejącej lub postawienie dodatkowej przegrody w innym miejscu. Podczas zakupu mieszkania z rynku deweloperskiego, możemy wówczas liczyć na to, że koszt takich zmian będzie po stronie sprzedającego.

Jeśli zostawimy decyzję o układzie pomieszczeń na później, musimy liczyć się z tym, że koszty zmian poniesiemy z własnej kieszeni, a ekipa remontowa będzie pracowała na naszej inwestycji dłużej.

– Jakie informacje uzyskamy od projektanta?

Praca architekta wnętrz nie ogranicza się, jak to zwykło się myśleć, do projektowania rozmieszczenia wyposażenia, czy dekoracji. Oprócz doboru stylistyki w urządzanej przestrzeni, projekt zawiera także rozplanowanie punktów świetlnych oraz włączników i gniazd. To dlatego, nie warto czekać z projektem zbyt długo. Gdy na budowie pojawi się ekipa do tworzenia całościowej instalacji elektrycznej, będzie już zdecydowanie za późno na zadawanie pytań. A te, z pewnością się pojawią.

Dobry projekt wnętrz przygotowuje się około półtora miesiąca, a sporo zależy też od klienta. Im sprawniejsza komunikacja i zaangażowanie obu stron, tym projektant szybciej może przygotować poszczególne rzuty. Co ważne, jeśli nie ma możliwości spotkać się osobiście, wystarczy przesłanie do poszczególnego biura materiałów dotyczących budowy. Rzut wszystkich pomieszczeń, przygotowany przez architekta oraz rozmowa telefoniczna z projektantem umożliwią stworzenie odpowiedniego zarysu.

Co ważne, projektant na podstawie rzutu pomieszczeń wyliczy także ilość materiałów niezbędnych do wykonania okładziny podłogowej oraz ściennej.

– Jak przebiega rozmowa z projektantem?

Zasada w tym przypadku jest dość prosta: Im bardziej otwarty inwestor, tym łatwiej stworzyć projekt spójny i dopasowany do charakteru mieszkających. Projektant zapyta o osoby, które będą zamieszkiwały w określonym miejscu. Powinien otrzymać informację o ich zainteresowaniach, przyzwyczajeniach, czy potrzebach. Ważne, by dobrze określić charakter mieszkańców. Inne wnętrze będą chcieli otrzymać rodzice kilkorga dzieci, inne para podróżników.

Kolejną grupę zagadnień, ważnych z punktu widzenia projektanta będą obszary dotyczące stylistyki. Z pewnością usłyszymy pytania o to, jak nie chcielibyśmy urządzić wnętrza, co nam się zdecydowanie nie podoba. I odwrotnie: czy mamy ulubiony styl.

Co ważne, przygotujmy dla projektanta zdjęcia swoich ulubionych wizualizacji. Dlaczego? Niejednokrotnie spotykamy się z tym, że klienci mylą pojęcia dotyczące poszczególnych stylów architektonicznych. To, co nowoczesne mylą z eklektycznym, to co klasyczne z prowansalskim itd.

– Ile zapłacę za projekt? Czy to będzie dużo kosztowało?

Kwestia rozliczenia z biurem projektowym jest bardzo indywidualną sprawą. Pamiętajmy, że większość projektantów wnętrz ustala stawki za metr kwadratowy zaprojektowanej przestrzeni, ale do tego należy również zakres wykonanych działań.

Z pewnością zapłacimy więcej niż za gotowy projekt, który otrzymamy z salonu producenta, po zakupie mebli łazienkowych, czy kuchni. Te projekty są jednak tworzone w mało profesjonalnych programach i tylko w oparciu o jedno pomieszczenie. W ten sposób trudno otrzymać spójny projekt obejmujący wszystkie wnętrza. Projektanci Biura projektowego Lux Interiors każde mieszkanie traktują indywidualnie. – Nie korzystamy z gotowych inspiracji katalogowych, które bardzo często nie oddają w pełni charakteru naszego klienta oraz jego marzeń o mieszkaniu. Projekt jest szyty na miarę, bo tylko taki może zachwycać i oddać prawdziwość osób, które współtworzą klimat domu.

Nie zapominajmy, że dodatkowo płatna usługa projektu wnętrz to przede wszystkim oszczędność czasu i późniejszych remontów, związanych ze złymi decyzjami. Projektanci posiadają kontakty do sprawdzonych ekip wykończeniowych i często nadzorują ich postępy prac. To spore ułatwienie dla tych inwestorów, którzy nie mogą operacyjnie zająć się doglądaniem ekip wykonawczych. Projektant zwróci uwagę na te elementy, których kupujący nie jest w stanie z podstawową wiedzą nawet dojrzeć.


Artykuł sponsorowany


Makijaż Uroda

Dlaczego mężczyzna milczy i nie chce z tobą rozmawiać? Powodów może być kilka

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
7 czerwca 2019
„Mężczyźni nie lubią silnych kobiet? To bzdura. Nie lubimy kobiet, które nie okazują słabości". Mężczyzna o miłości
Fot. iStock / AndrijaDjuketic

Kiedy nasz partner zmienia nagle swoje nastawienie do nas, chcemy wiedzieć, co tak naprawdę dzieje się w jego głowie, w jego sercu. Zadajemy pytania, chcemy rozmawiać, zrozumieć. Nie ma w tym nic dziwnego, zanika nasze poczucie bezpieczeństwa. Tymczasem on milczy, wycofuje się.  I co teraz?

Zaczynasz analizować. Wymyślasz czarne scenariusze, wyobraźnia podpowiada ci wszystko co najgorsze, nawet jeśli jeszcze dzień wcześniej uznałabyś to za nieprawdopodobne, absurdalne. Próbujesz, może naciskiem, może szantażem. Nie potrafisz zareagować.  Próbujesz, może naciskiem, może szantażem. Nie potrafisz zareagować. Popełniasz błędy, bo wydaje ci się, że coś ucieka bezpowrotnie i nie masz na to wpływu. Prawda jest taka, że większość tych okrutnych rzeczy dzieje się jedynie w twojej głowie. I niewiele mają wspólnego z rzeczywistością.

Możliwości jest kilka twój partner milczy, bo potrzebuje czasu, bo musi poukładać sobie w myśli coś, w czym mu nie pomożesz. Bo mężczyzna może być ciepłą gadułą potrzebującą dzielić się z tobą wszystkim, co trudne lub „tylko” ważne, ale może być przybierać ochronny pancerz i wycofywać się w chwili, gdy nie czuje się pewny siebie lub gdy traci grunt pod nogami.

Są tacy, którzy milczą, by nie zamartwiać swoich bliskich swoimi problemami, wątpliwościami. Wydaje im się, że na tym polega męskość, opiekuńczość, dbanie o partnerkę. Że tak jest dobrze – wycofać się, rozwiązać z boku swoje problemy i ochronić ją – za wszelką cenę. A nawet za cenę swojego związku.

Innym razem jest to kwestia charakteru. Świat jest pełen kochanych przez nas neurotyków, których nastrój zmienia się prawie jak w kalejdoskopie. Trzeba być zdeterminowanym by chcieć poznać te dziwne cykle, nauczyć się je akceptować i wiedzieć, że nie oznaczają one odrzuceniem, że są częścią osoby, którą pokochaliśmy. Że taka jest jej uroda i nie jesteśmy w stanie tego zmienić. Że jego milczenie i nasza samotność będą stałym elementem tej relacji. I nie wyeliminujesz ich całkowicie z waszego wspólnego życia.

I tylko ta jedna, ostatnia możliwość mówi o tym, że on milczy, bo zdał sobie sprawę, że coś w waszym związku mu nie odpowiada, coś go uwiera. I jeśli tak właśnie jest – ty i tak nie masz nad tym kontroli. Jeśli jedno z dwojga chce odejść, w większości przypadków nie uda się go zatrzymać. Nie da się oszukać emocji, nie da się zamaskować prawdziwych uczuć. Nie da się przeżyć długo w emocjonalnym kłamstwie. Potrzeba uwolnienia się od tego ciężaru w końcu przezwycięży. A wtedy ty musisz jedynie pomyśleć o sobie, o tym, jak wyjść z tej sytuacji z najmniejszym uszczerbkiem.


Na podstawie: relrules.com


Zobacz także

Chcesz chronić skórę przed słońcem? Zastosuj te produkty w diecie

Dlaczego warto ćwiczyć z hantlami? Jest przynajmniej 5 powodów

Dlaczego warto ćwiczyć z hantlami? Jest przynajmniej 5 powodów

Idealna pielęgnacja dla (nie)idealnej skóry