Go to content

Makijaż z Makeup Obsession – jakie produkty zaproponowała nowa marka?

Fot. Materiały prasowe

Makeup Revolution to brytyjska marka kosmetyczna, która przyzwyczaiła już swoich odbiorców do tworzenia kolekcji, serii produktów oraz linii tematycznych. Dodatkowo, nie ma aktualnie koncernu, który tak często serwuje klientom sporą ilość nowych produktów, ciągle wyznaczając przy tym trendy. Nie ulega wątpliwości, że marka podbiła serca kobiet nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. Nic więc dziwnego, że gorącym tematem w branży beauty stała się nowa linia marki – Makeup Obsession.

Komu dedykowana jest najnowsza kolekcja?

Na samym początku warto zaznaczyć, że nazwa Makeup Obsession nawiązywać ma do grupy docelowej wybranych konsumentów marki. Sugerowana obsesja dotyczyć ma nowinek kosmetycznych, technik makijażowych, trendów. Sam makijaż jako sztuka, temat wizażu, Beauty Influencerów to dziedzina, która w ostatnim czasie rozwinęła się na tyle, że szybko znalazła ogromną ilość swoich wiernych odbiorców. Makeup Obsession to kolekcja, która charakteryzuje się produktami o niebanalnych rozwiązaniach. Szalone i intensywne kolory, kosmetyki o wyjątkowych konsystencjach, pokaźna możliwość wyboru – to zdecydowanie te aspekty wyróżniają markę na tle innych. Wśród linii, które wychodzą spod skrzydeł Makeup Revolution znaleźć można między innymi serię PRO – dedykowaną profesjonalistom, serię Revolution Skin, która zawiera kosmetyki pielęgnacyjne. W tym przypadku, tworząc Makeup Obsession uwaga skupiona była na osobach, które kochają makijaż i po prostu – lubią się nim bawić.

Palety cieni do powiek Makeup Obsession

Jeśli nowa seria Makeup Obsession to z pewnością produkty przeznaczone do makijażu oczu. Palety cieni Makeup Obsession tworzą naprawdę sporą grupę produktów i z pewnością będzie w czym wybierać. Zarówno osoby, które w codziennym makijażu stawiają na delikatne podkreślenie urody i wybierają odcienie brązów i beży, jak i kobiety, które nie boją się intensywnych kolorów – znajdą swoją idealną paletę cieni do powiek. Chłodne tonacje lub bardzo modne w ostatnim czasie – ciepłe odcienie brązów i róży, kolory odważne i neonowe – wszystko to i jeszcze więcej znaleźć można w najnowszej kolekcji Makeup Obsession.

Fot. Materiały prasowe

Co jeszcze oferuje marka Makeup Obsession?

Linia Makeup Obsession to również szereg rozświetlaczy do twarzy. Technika strobingu, a więc modelowania twarzy właśnie produktami rozświetlającymi – zyskała w ostatnim czasie sporą rzeszę fanów. Nowa kolekcja uwzględniła również i tę kategorię kosmetyczną. Produkty w płynie, prasowane? Wszystko zależy od indywidualnych preferencji i danego zastosowania. Rozświetlacze w płynie wyglądają na skórze bardzo naturalnie, sprawdzą się również dodane do ulubionego podkładu do twarzy. To must have nadchodzących wakacji! Oprócz produktów rozświetlających – marka oferuje sypkie pudry, które stworzone zostały z myślą o technice bakingu. Są bardzo drobno zmielone, pozostawiają aksamitne wykończenie na skórze i idealnie utrwalają całość makijażu. Jak większość produktów – są one dostępne w wielu wersjach kolorystycznych. W całej kolekcji nie zabrakło również licznych mgiełek do twarzy. O właściwościach rozświetlających, silnie utrwalające, nawilżające? Wszystko po to, aby sprostać oczekiwaniom klientów. Ciekawym projektem, który niewątpliwie przyczynił się do sukcesu najnowszej kolekcji, była współpraca Makeup Obsession ze znają Youtuberką i Influencerką Belle Jorden.

Fot. Materiały prasowe

Makeup Obsession w momencie wejścia na Polski rynek kosmetyczny szybko zyskało sporą rzeszę fanów – produkty dostępne są m.in. w drogerii Cocolita. Marka Makeup Obsession cieszy się dużą popularnością, ponieważ odpowiada na potrzeby konsumentów. Niewątpliwą zaletą jest stosunkowo niska cena produktów, a przy tym – zachowanie odpowiedniej jakości kosmetyków. Te cechy wyróżniają Makeup Obsession na tle innych, a piękny design i solidne wykonanie tylko utwierdzają w przekonaniu, że to kosmetyki, które warto posiadać w swojej kosmetyczce.

Artykuł sponsorowany