Kosmetyki Pielęgnacja Uroda Zakupy

Zrób sobie Walentynki Pełne Miłości – do siebie

Hanna Szczygieł
Hanna Szczygieł
11 lutego 2019
Fot. Materiały prasowe
 

Lubisz Walentynki? Tak? Cudownie! Nie? Jeszcze lepiej… teraz naprawdę je polubisz! Utarło się, że Walentynki to święto zakochanych, i choć to piękne i romantyczne, w rzeczywistości jest nieco inaczej. Spójrzcie tylko na swoich przyjaciół, podsyłających wam miłe karteczki, cukierka lub komplement z tej okazji. Albo dzieciaki, które jeszcze nie poznały zakochania, o którym my, dorośli myślimy. Walentynki mogą być świętem dla każdego i w każdej relacji – a gdy mowa o miłości, najlepiej jest zacząć u podstaw! Kochajmy siebie, doceniajmy, znajdujmy miliony okazji by być dla siebie dobrym.

Bez względu na to, czy masz już umówioną randkę na walentynkowy wieczór, planujesz film w towarzystwie poczciwego męża, kubeł lodów z przyjaciółką czy wieczór sam na sam z książką – wykorzystaj w tym roku 14. lutego do okazania miłości – ważnym osobom w twoim życiu i sobie samej!

Sylveco BOX powraca w nowej odsłonie „Pełne Miłości”! Tym razem pudełko wypełnione jest kosmetykami dobieranymi od serca – cieszącymi się wyjątkową popularnością wśród pasjonatek naturalnej pielęgnacji! Design Pudełka sprawia, że będzie on idealnym prezentem dla Ukochanej Osoby na Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki czy też bez szczególnej okazji!

Wartość produktów: 214.75 zł, a cena to jedyne 99 zł – kto by się nie skusił?

Pełne Miłości Pudełko kupicie tutaj.

W Pudełku znajdują się następujące kosmetyki:

VIANEK odżywcza maseczka-peeling (75 ml)
– do stosowania 1x w tygodniu
– delikatnie złuszcza martwe komórki naskórka
– pozostawia skórę gładką i miękką
– silnie odżywia i nawilża

VIANEK Przeciwzmarszczkowy eliksir (30 ml)
– do stosowania pod krem/olej lub solo dla każdego typu cery
– bezolejowa formuła
– 5% zawartość stabilnej witaminy C
– rozjaśnia i opóźnia procesy starzenia się skóry

BIOLAVEN Płyn micelarny (200 ml)
– do demakijażu każdego typu cery
– delikatny, ale skuteczny
– do wrażliwych oczu i dla osób noszących szkła kontaktowe
– skutecznie usuwa nawet wodoodporne kosmetyki

ALOESOVE Krem do rąk (100 ml)
– do codziennego stosowania
– bogata formuła
– przeznaczony do suchych i podrażnionych dłoni
– odżywia i regeneruje

ROSADIA Serum do twarzy (30 ml)
– do stosowania pod/na krem lub solo
– olejowe serum dla każdego typu cery
– zawiera drogocenny olejek z róży damasceńskiej
– uelastycznia i opóźnia procesy starzenia się skóry

SYLVECO Tonik hibiskusowy (150 ml)
– do codziennego stosowania w celu przywrócenia pH skórze
– żelowa, wydajna formuła
– nawilża, wzmacnia i koi
– do stosowania również jako półprodukt do maseczek, itp.

VIANEK Balsam ujędrniający (300 ml)
– do codziennego stosowania
– napina skórę, ujędrnia i nawilża
– zawiera olejek cynamonowy, dzięki czemu rozgrzewa skórę
– apetyczny zapach wiśni

W każdym pudełku znajdują się próbki kremów do twarzy i pod oczy (SYLVECO, BIOLAVEN, VIANEK), katalogi, ulotki oraz poradniki pielęgnacyjne.

💗Ukochajcie się na Walentynki💗

 

Artykuł powstał we współpracy z SYLVECO.


Kosmetyki Pielęgnacja Uroda Zakupy

6 rzeczy, którymi miłość jest i te którymi miłości się nie definiuje

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
11 lutego 2019
Fot. iStock / AleksandarNakic
 

Miłość to nie romantyczny film, choć może narodzić się w romantycznych okolicznościach. Dramatyczne porywy serca, nieoczekiwane zwroty akcji i ukoronowanie wszystkiego, czyli happy end przy ołtarzu to oczywiście bajki, którymi karmi się nas od dzieciństwa. Dorastając wiemy, że wszystko wygląda inaczej. Że miłość prawdziwa, trwała miłość nie jest definiowana przez to, jak bardzo cierpisz, ale przez to, jak bardzo troszczysz się o drugą osobę. Czym jeszcze miłość nie jest?

Miłość nie jest torturą, miłość jest blaskiem

Pewnie każdemu z nas zdarzyło się zakochać nieszczęśliwie lub być w związku, który przynosił więcej cierpienia niż osobistej satysfakcji i poczucia szczęścia. Tymczasem zakochanie się w odpowiedniej osobie powinno uczynić cię lepszą osobą i motywować do wielu pozytywnych zmian. Poczucie spełnienia pojawia się wówczas samo, w momencie, gdy zobaczysz pozytywne konsekwencje dobrej miłości w twoim życiu.

Miłość nie wiąże, miłość daje wolność

Nie powinna wywoływać poczucia, że jesteś od kogoż zależny, że sobie bez niego nie poradzisz. Czym innym jest tęsknota za kimś, kogo kochasz, czym innym – chorobliwe uzależnienie od drugiej osoby.  Miłość wyzwala. Daje nam wolność bycia sobą i świadomość, że ta druga osoba ceni właśnie ciebie i troszczy się o ciebie, jak ty o nią. Uczy, że twój partner nie jest twoją własnością, ani że jego czas nie jest twoją własnością.

Miłość nie jest samolubna, miłość daje

Często mierzymy wartość naszych relacji względem tego, ile otrzymujemy w zamian. Mamy skłonność wierzyć, że jeśli ktoś lub coś nie oddaje nam wystarczająco dużo, powinniśmy pójść dalej. Oczywiście, musimy wziąć pod uwagę podział wspólnego wysiłku i równowagę pomiędzy uczuciami w danej relacji, ale powinniśmy także rozumieć, że miłość nie zawsze działa wyłącznie poprzez dostrajanie się do swoich potrzeb. Kiedy zakochasz się, nie chodzi o to, co otrzymujesz i ile, ale ile dajesz bezinteresownie.

Miłość nie opiera się na chemii fizycznej, lecz na połączeniu dusz

Inaczej mówiąc, miłość nie jest zdefiniowana przez to, jak bardzo jesteś fizycznie spełniony, ale przez emocjonalną i mentalną stymulację. Oczywiście, fizyczne przyciąganie i chemia seksualna są niezbędne, ale seks jest podwójnie fantastyczny z osobą, która stymuluje cię intelektualnie, niż z kimś, kto jest po prostu dobry w łóżku, ale nie pobudza cię w żaden sposób psychicznie.

Miłość nie jest oszustwem, miłość jest zaufaniem

Obaj partnerzy muszą być ze sobą szczerzy, ale oprócz tego, że nie zachowują przed sobą tajemnic – co ma działać w obie strony – muszą także wzajemnie sobie ufać. Prawdziwa miłość jest szczera i otwarta, ale także godna zaufania.

Miłość nie jest wyidealizowana, miłość jest bardzo realna

Ważne jest, aby zrozumieć, czego chcesz i mieć określone standardy, ale całkowicie wyeliminować przekonanie, że znajdziesz kogoś „idealnego”, według zestawu wymaganych wzorców. Miłość jest bardzo realna, osoba, którą kochasz jest człowiekiem z krwi i kości – popełnia błędy, pokazuje emocje, które nie zawsze będziesz w stanie zrozumieć. Akceptuj w pełni osobę, którą pokochałeś.


Na podstawie: peacefuldumpling.com


Kosmetyki Pielęgnacja Uroda Zakupy

Zajmij się emocjami, by wyleczyć to, co na zewnątrz

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
9 lutego 2019
Fot. iStock/eclipse_images

Ile razy czułeś się źle bez wyraźnego powodu? Napięcia, które gromadzimy wewnątrz nas, odbijają się na zewnątrz, czyli w naszym ciele. Nie jest tajemnicą, że stres psychiczny może powodować choroby fizyczne. Aby leczyć to, co na zewnątrz, musimy najpierw kontrolować nasze wewnętrzne konflikty.

Napięcie emocjonalne powoli i nieubłaganie rani ciało i wyraża się poprzez depresję, zaburzenia lękowe lub stres. Brak kontroli nad wewnętrznymi konfliktami emocjonalnymi może powodować szeroki zakres chorób, takich jak cukrzyca, nadciśnienie czy nowotwory.

Kiedy emocje powodują, że jesteśmy chorzy

Często zdarza ci się, że myślisz coś innego, ale na głos mówisz inaczej, niż myślisz? Albo czujesz w określony sposób, ale działasz wbrew temu co, czujesz? Nie jesteśmy konsekwentni wobec siebie w obawie przed odrzuceniem, porzuceniem, krytyką lub osądem innych. Emocje, które odczuwamy, wpływają na nasze zdrowie i wyrażają się w ciele poprzez ból i chorobę. Ciało wysyła nam sygnały, aby zwrócić naszą uwagę na istnienie czegoś, co należy zmienić, niezależnie od tego, czy są to negatywne myśli, czy zniekształcone przekonania, które w nas tkwią, czy iluzje, które ograniczają pełnię naszych życiowych możliwości.

Zniekształcone postrzeganie siebie i otoczenia prowadzi do różnych dysfunkcji, takich jak fobie, depresja, lęk, problemy z samooceną, a nawet zaburzenia obsesyjne. Skąd się bierze taki, a nie inny sposób interpretacji rzeczywistości?

Te spostrzeżenia są spowodowane błędami w przetwarzaniu informacji oraz w procesach emocjonalnych. Mogą opierać się na mocnych nierzeczywistych przekonaniach, ale deformacje to nie same przekonania, to również nawyki myślenia, które prowadzą nas do kumulowania w sobie negatywnych emocji.

Nasze emocje wpływają na nasze myśli i zachowania, więc niezwykle ważne jest, aby je kontrolować. Każde wydarzenie budzi w nas jakieś odczucia. Emocje są częścią nas i naszym sposobem reagowania na świat.

Najprostszą z technik kontroli emocjonalnej jest nauka unikania tego, co generuje w nas negatywne emocje, czy to ludzi, czy sytuacji. Z unikaniem oczywiście, należy byś ostrożnym, nie należy doprowadzić do sytuacji, w której uchylamy się od rozwiązywania naszych problemów.

Jedną z najbardziej naturalnych i pomocnych technik kontrolowania emocji przed, w trakcie i po konfrontacji z emocjonalnie intensywnymi sytuacjami jest relaksacja. Pozwala ona osiągnąć uczucie spokoju, dzięki któremu można bardziej skupić się na sytuacji i potencjalnych rozwiązaniach.

Innymi technikami kontrolowania naszych emocji są techniki poznawcze. Aby zmienić nasze emocje, musimy zmienić nasze myśli, ponieważ emocje i myśli idą w parze; jeśli zmienimy nasze myśli, będziemy mogli regulować nasze emocje, a także nasze działania.

Warto zająć się naszym wnętrzem, by wyleczyć zewnętrzne objawy niepokoju i stresu.


Na podstawie: nospensees.fr


Zobacz także

Ta szminka jest moja, ale ty też możesz ją mieć. Jest idealna!

Polska firma kosmetyczna zaczęła produkować płyn antybakteryjny i dodawać go bezpłatnie do zamówień

Nie ignoruj „pajączków” na nogach. To coś więcej, niż tylko defekt kosmetyczny