Go to content

Poznaj markę, którą pokochasz od pierwszego zastosowania!

Fot. Materiały prasowe

Natürikké to naturalna, w 98% składniki pochodzenia naturalnego, a zarazem bardzo skuteczna linia do pielęgnacji twarzy.

Stworzyli ją eksperci, którzy przez ostatnie dwa dziesięciolecia tworzyli kosmetyki dla wielu znanych marek, proponując klientom najnowsze zdobycze technologiczne dostępne na świecie.

Marka Natürikké, otrzymała wiele ultranowoczesnych, naturalnych składników aktywnych, których skuteczność można porównać do zastosowania medycyny estetycznej.

Ta skuteczność możliwa jest dzięki zastosowaniu składników naturalnych  o silnym działaniu przeciwzmarszczkowym, nawilżającym oraz odmładzającym takich jak: kwas hialuronowy czy kolagen.

W recepturach zastosowano autorską technologię SENSORI-JAPONICA, będącą nowatorskim połączeniem kwiatu kamelii japońskiej oraz aktywatora zmysłów, który pobudza węch i smak, poprzez aktywowanie w naskórku receptorów uległych deregulacji w procesie starzenia. Dodatkowo stymuluje odnowę naskórka, poprzez utrzymanie skutecznej funkcji barierowej, dzięki czemu skóra staje się gładsza i bardziej promienna.

Poznaj serię Natürikké do codziennej pielęgnacji

Fot. Materiały prasowe

Krem na miły początek dnia z naturalnym kwasem hialuronowym

Krem przed zaśnięciem z naturalnym kwasem hialuronowym

Krem pod oczy i na powieki z naturalnym kolagenem

Ekspresowa maseczka z naturalnym kwasem hialuronowym

Innowacyjna technologia i naturalny kwas hialuronowy to największe atrybuty marki:

  • niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, z łatwością przenika przez warstwę rogową naskórka, zapewniając wyjątkowe nawilżenie, wygładzenie oraz redukcję zmarszczek.
  • zaawansowana technologia SENSORI-JAPONICA odszyfrowuje naturę zmysłów skóry.

Synergiczne działanie aktywatora zmysłów i kamelii japońskiej, wzmocnią  sensoryczność skóry i stymuluje jej odnowę, sprawiając, by była odmłodzona i pełna blasku.

Fot. Materiały prasowe

Aktywator zmysłów – światowa nowość:

  • naturalny bioskładnik z mąki kokosowej, wpływa na zwiększenie ekspresji naskórkowych receptorów czuciowych, regenerując i pobudzając je do działania. Wzmacnia w skórze funkcje barierowe i stymuluje jej odnowę, zapewnia wyjątkowe doznania zmysłowe.

Atutem całej serii jest jej równie wspaniały zapach i skuteczność stosowania, która widoczna jest  już po pierwszym tygodniu stosowania.

Artykuł sponsorowany