Go to content

Konkurs „Marzenia są po to, by je spełniać”

– Eh, marzę o tym, żeby nie znaleźć pod choinką w tym roku kremu „dla dużo starszych ode mnie pań”  wiesz teściowa), skarpet z noskami reniferów (czymże ja zawiniłam, były też bałwany i niby zwykłe z dzwonkami) i blendera – wzdycha koleżanka przez telefon. – Uwierzysz, że już chyba z 5 lat nie dostałam fajnego prezentu?! I nie, żebym była jakoś szczególnie wybredna, po prostu dostaje rzeczy, które absolutnie są mi niepotrzebne lub których nie lubię… Powiedz, że nie jestem sama,tez tak masz? – pyta. No niestety. Niby zarzekamy się, że „niespodzianki” są takie fajne, ale prawda jest taka, że czasem nasi bliscy zaskakują nas za bardzo (i nie tylko na Gwiazdkę). Bo fajny prezent, to taki dany z sercem, po to żeby się spodobał. Lepszy mały drobiazg – jak fajny i pachnący błyszczyk – niż super droga bluzka, która okrutnie nam się nie podoba. Ale zamiast marudzić, lepiej pomóc tym naprawdę bliskim osobom, odkryć o czym marzymy. 

Dlatego dziś wspólnie z Sephora podpowiadamy, jak upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Weźcie udział w naszym konkursie – pokażcie co wam się podoba i napiszcie dlaczego. Oprócz udziału w konkursie, możecie pokazać swoje „typy” ukochanemu czy zaprosić mamę, siostrę do zabawy – będą wiedziały, co wam w duszy gra. No i oczywiście na Laureatów zabawy będzie czekała miła nagroda – bony zakupowe do sklepu Sephora – na spełnienie przynajmniej części swoich marzeń.

Zasady:

  1. Aby wziąć udział w Konkursie, należy przesłać odpowiedź na pytanie konkursowe. Odwiedź sklep internetowy Sephora.pl , w komentarzu do tego artykułu napisz co z z oferty perfumerii Sephora sprawiłoby ci przyjemność (podaj link do wybranego produktu) i krótko opisz dlaczego o nim marzysz. Jednym słowem przekonaj nas, że to właśnie tobie należy się nagroda i zakupowe szaleństwo. Jak zawsze będziemy doceniać waszą kreatywność :).
  2. Za moment dokonania zgłoszenia Konkursowego w sposób określony w ust. 1 uważa się moment, w którym zgłoszenie zostanie zapisane na serwerze platformy do komentowania.
  3. Jedna osoba może przesłać tylko jedną  odpowiedź. W przypadku udzielenia większej liczby odpowiedzi Organizator weźmie pod uwagę pod czas rozstrzygania konkursu pierwszy zapisany komentarz.

Zadanie konkursowe:

Odwiedź sklep internetowy Sephora.pl , w komentarzu do tego artykułu napisz co z z oferty perfumerii Sephora sprawiłoby ci przyjemność (podaj link do wybranego produktu) i krótko opisz dlaczego  o nim marzysz. Jednym słowem przekonaj nas, że to właśnie tobie należy się nagroda i zakupowe szaleństwo. Jak zawsze będziemy doceniać waszą kreatywność :).

Nagrody

5 x bon zakupy do sklepów Sephora o wartości 100zł

Fot. Materiały prasowe Sephora

Fot. Materiały prasowe Sephora

Konkurs trwa od 18.12.2015 do 31.12.2015 roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej Oh!me do dnia 07.01.2016 roku.

Zobacz ofertę świąteczną Sephora: Znajdź idealny prezent w ofercie Christmas w perfumeriach Sephora

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj