Go to content

„Kobieta ma tyle lat, na ile zasługuje”. Jak wybrać klinikę urody – radzi ekspert

Fot. Materiały prasowe

Mówi się, że piękno jest pojęciem względnym, kwestią indywidualnego gustu. Jednak zmieniająca się moda i kanony urody stale wskazują kierunek, w jakim powinnyśmy podążać. Ważne, aby nie robić tego na ślepo, czerpanie inspiracji ze światowych trendów na pewno pomoże w realizacji indywidualnych wyzwań. W końcu zdecydowana większość pań lubi dbać o swoją twarz, ciało, włosy czy paznokcie, aby dobrze wyglądać i czuć się wspaniale patrząc w lustro. Nawet po przysłowiowe bułki do sklepu ubierają się inaczej, niż na czas zajęć domowych.

Wielka projektantka mody, nietuzinkowa Coco Chanel mawiała „Kobieta ma tyle lat, na ile zasługuje” i dodawała, że nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane. Miała absolutną rację. Trzeba tylko przypomnieć sobie, że każda z nas zasługuje na najlepsze!

W dzisiejszych czasach, możliwości jakie kobiety otrzymują, by wydobyć swoją urodę są naprawdę wielkie. A wytłumaczenie, że nie ma się czasu dla siebie, lub narzędzi by temu sprostać, odchodzi do lamusa. Nie musimy robić wszystkiego same, lepiej poszukać miejsca, w którym zajmą się nami profesjonaliści.

O poradę poprosiliśmy Panią Ewę Brzozowską, właścicielkę warszawskiej Kliniki Beauty Duty.

Czas

Szukając dla siebie odpowiedniego miejsca, powinnyśmy zwrócić uwagę na zakres oferowanych usług. Warto wybrać gabinet, który jest w stanie zapewnić nam możliwie kompleksową opiekę – w końcu przy każdej zmianie miejsca tracimy czas na poszukiwania i ryzykujemy pogorszeniem jakości usług.

Ofertę Beauty Duty skomponowaliśmy w taki sposób, aby nasze klientki mogły pozbyć się większości typowych dolegliwości i otrzymać kompleksową pomoc w jednym miejscu. Dzięki najnowocześniejszym urządzeniom na rynku, jakimi dysponuje Klinika pomagamy przeciwdziałać objawom starzenia, modelować sylwetkę, usuwać niedoskonałości skóry, trwale pozbywać się owłosienia i wiele… wiele innych. Osobom preferującym bardziej tradycyjną pielęgnację z użyciem kosmetyków zapewniamy rytuały w oparciu o ekskluzywne kosmeceutyki amerykańskiej marki SkinCeuticals. Wychodząc naprzeciw aktualnym trendom i rosnącym oczekiwaniom klientów wykonujemy również szeroką gamę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Pewność

Kolejną niezwykle istotną kwestią są kwalifikacje personelu. Osoba wykonująca zabieg musi posiadać szeroką wiedzę i doświadczenie, niezbędne dla zachowania bezpieczeństwa i osiągnięcia pożądanych rezultatów. W końcu chodzi o coś bardzo ważnego – naszą urodę! W Beauty Duty pracują jedynie dyplomowani kosmetolodzy z kilkuletnim doświadczeniem w wykonywaniu zabiegów na twarz i ciało. Dodatkowo każdy z pracowników regularnie odbywa szkolenia z zakresu obsługi urządzeń i stosowania preparatów, aby zmaksymalizować efekty i zapewnić całkowite bezpieczeństwo naszym klientom. W tej kwestii nie uznajemy żadnych odstępstw i kompromisów!

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Przyjemność

Chciałabym także poruszyć kwestię, o której często zapominamy… przyjemność! Tak, drogie Panie – wielu z was wizyta w klinikach i gabinetach kosmetycznych może kojarzyć się z obowiązkiem i stratą czasu. Tymczasem wybierając odpowiednie miejsce możemy czerpać podwójną przyjemność z pielęgnacji swojej urody. W naszej Klinice staramy się, aby każda wizyta była dla naszych klientów wyjątkowym doświadczeniem. Wnętrza kliniki zostały zaprojektowane w taki sposób, by z jednej strony zapewnić naszym klientom wyjątkową, przytulną atmosferę, a z drugiej maksymalną funkcjonalność podczas pracy naszych kosmetologów. W komfortowej strefie klienta na naszych gości zawsze czeka świeża prasa, aromatyczna kawa i słodkości. W samych gabinetach najwyższą wagę przywiązujemy do kwestii czystości i komfortu klienta. Do każdego zabiegu wykorzystujemy jednorazowe prześcieradła, a komfort termiczny zapewnia klimatyzacja i koce. Całej wizycie w klinice towarzyszy dodatkowo nastrojowa muzyka, której głośność możemy w gabinecie dopasować do indywidualnych preferencji klienta. Wszystkie te elementy składają się na wyjątkowe doznanie, jakim dla naszych gości jest każda wizyta w Klinice Beauty Duty.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Ceny

Na koniec zachęcam do zorientowania się w cenach usług w kilku gabinetach oferujących interesujące nas zabiegi. Oceniając poszczególne oferty należy jednak zwrócić szczególną uwagę na producenta i generację urządzeń, na jakich bazuje oferta. W ostatnim czasie na rynku pojawiło się wielu producentów urządzeń, które próbują imitować technologie rozwijane przez wiele lat przez renomowanych producentów z USA, Izraela i Europy Zachodniej. Niestety w przypadku większości „imitacji”, poza wydanymi pieniędzmi i straconym czasem, nie należy spodziewać się specjalnych efektów…

Tak więc drogie czytelniczki, pamiętajcie aby do wyboru gabinetu kosmetycznego podejść rzetelnie i  rozważyć wszystkie za i przeciw. Wykonana w ten sposób jednorazowo praca pozwoli wam cieszyć się pięknym wyglądem i czasem spędzonym u swojego kosmetologa przez wiele lat.

Więcej informacji znajdziecie na www.beautyduty.pl

 

ewa brzozowska awatarEwa Brzozowska – właścicielka warszawskiej Kliniki Beauty Duty

Jej osobistą aspiracją jest stworzenie salonu o wyjątkowej atmosferze, w którym klienci osiągną nie tylko piękno fizyczne, ale również odbudują wiarę i pewność siebie, będące podstawą zadowolenia w życiu prywatnym i zawodowym. Miłośniczka piękna, podróży i dobrej kuchni.


Za pomoc przy redakcji artykułu serdecznie dziękujemy Klinice Estetyki Ciała Beauty Duty.