Go to content

Klinika Miracki – Piękno, ludzie, technologia

Fot. Materiały prasowe

Jest na warszawskim Wilanowie miejsce wyjątkowe, w którym spotykają się talent, ciężka praca, technologia i nieprzerwane dążenie do doskonałości. Medycyna estetyczna, chirurgia plastyczna, dermatologia, ginekologia estetyczna, kosmetologia, a przede wszystkim laseroterapia łączą tu swoje ścieżki w jednym celu – wypracowania wzoru na perfekcyjne piękno i podarowanie jego efektów Pacjentom. Klinika Miracki, bo o niej mowa – to 600 m2 luksusu, komfortu i bezpieczeństwa Pacjentów.

Klinika Miracki to jeden z najbardziej rozpoznawalnych brandów w kategorii pełnowymiarowej, wszechstronnej medycyny estetycznej. Wyróżniający się nieprzeciętną troską o zachowanie najwyższych standardów i dynamicznym tempem rozwoju. Dla Pacjentów stanowi synonim dyskrecji i rzetelnego doradztwa. Dla lekarzy – możliwość rozwoju, szkolenia, ciągłe podwyższanie umiejętności.

Piękno – holistycznie do perfekcji

W Klinice Miracki wszechstronność i indywidualne podejście do Pacjenta stanowią podstawę pracy. „Preferujemy wytyczanie własnych dróg i trendów – tłumaczy Krzysztof Miracki, jeden z pierwszych w Polsce certyfikowanych lekarzy medycyny estetycznej, ekspert laseroterapii, który od ośmiu lat wraz z żoną, Kariną Dudek-Miracką współtworzy Klinikę Miracki. I dodaje: – Z uwagą śledzimy nowości na światowym rynku i wybieramy te, które na podstawie naszego doświadczenia i bogatej wiedzy o potrzebach Pacjentów sprawdzą się na polskim rynku i wprowadzą do niego nową jakość. Zależy nam nie na tym, żeby zdobyć nowe urządzenie, ale na tym, żeby dać Pacjentowi pełną satysfakcję i efekty. Dlatego zawsze poszukujemy i tworzymy nowe zabiegi. Bezpieczniejsze, bardziej skuteczne, bardziej efektywne. Budujemy własne programy terapeutyczne, które pozwalają osiągnąć optymalne efekty poprzez wykorzystanie i łączenie wszystkich dostępnych rozwiązań. Dlatego w naszej ofercie jest tak wiele pakietów łączących laseroterapię z zabiegami iniekcyjnymi czy wysokotechnologiczną kosmetologią.” A dodatkowo, każdy z Pacjentów może liczyć na dopasowanie indywidualnego programu leczenia spełniającego jego oczekiwania i dającego trwałe efekty.”

Technologia – klucz do sukcesu

Medycyna estetyczna jest branżą, która z niezwykłą mocą czerpie z rozwoju nauki. Nie ma skutecznej drogi do budowania kliniki medycyny estetycznej, która nie uwzględniałaby poszerzania usług o nowe rozwiązania technologiczne. Dlatego jesteśmy obecni na wszystkich istotnych kongresach światowych, targach i konferencjach, które prezentują najnowocześniejsze usługi i urządzenia. Weryfikujemy je i wybieramy te, które dają największe szanse na podwyższenie jakości naszej pracy. W efekcie, możemy się pochwalić wyborami, które dają nam rzeczywisty bonus w postaci wzbogacenia portfolio i parku maszynowego o prawdziwe „przeboje”.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Innowacyjny laser PicoSure wyspecjalizowany w usuwaniu tatuaży. Sculpsure – pierwsza całkowicie nieinwazyjna laserowa metoda efektywnego usuwania tłuszczu. Laserowa liposukcja Triplex – nieposiadająca konkurencji w swojej kategorii i Vaser Lipo – technologia ultrasound pozwalająca na likwidację dużych pakietów tłuszczu. To tylko kilka konkretnych przykładów tego, jak mądrze wybrana technologia pozwala nam zdobywać zaufanie naszych Pacjentów. Lada dzień do Kliniki Miracki wprowadzimy absolutny hit tego roku – najnowocześniejsze urządzenie do oryginalnej endermologii LPG. Po szesnastu latach Endermologie LPG wprowadza na rynek zmodernizowane urządzenie, które łączy w sobie dotychczasowe walory klasycznej endermologii, sprawiając, że procedura zabiegowa staje się skuteczniejsza i bardziej kompleksowa. Jesteśmy pierwszą kliniką w Polsce, która będzie dysponowała najnowszą wersją endermolabu.

Specjalnie dla naszych Pacjentów zbudowaliśmy nowatorski program terapeutyczny nieinwazyjnego modelowania sylwetki wykorzystujący dwie najbardziej innowacyjne technologie – laserowe wyszczuplanie Sculpsure i endermologię LPG. Połączenie w rekomendowany przez nas cykl terapeutyczny tych dwóch zabiegów umożliwia Pacjentowi błyskawiczne, bezpieczne wyszczuplenie, utratę tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym ujędrnieniu skóry, a bez konieczności rekonwalescencji niezbędnej podczas zastosowania bardziej inwazyjnych metod.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Ludzie – wartość bezcenna

Jednak nawet najbardziej innowacyjny laser będzie tylko pustym terminem, jeżeli nie dodamy do niego impulsu w postaci świadomego, profesjonalnego zabiegowca. Dlatego w Klinice Miracki podstawowy kapitał stanowią ludzie. Karina Dudek-Miracka, dyrektor zarządzający kliniki tłumaczy: „Pozostajemy w stanie permanentnej rekrutacji. Wierzymy w ludzi, cenimy ludzi i… potrzebujemy ludzi. Przynajmniej kilka razy w roku dostarczamy naszym Pacjentom nowe urządzenia, wprowadzamy premierowe zabiegi – dlatego wciąż łakniemy fachowców-pasjonatów, którzy chęć rozwoju zawodowego łączą z prawdziwym, szczerym zamiłowaniem do tej branży. Mamy świadomość, że każdy nowy lekarz czy kosmetolog to dla nas zastrzyk wiedzy, dodatkowe spojrzenie i pomysły. To cenimy w naszych ludziach najbardziej i tego od nich zawsze oczekujemy – pasji, zaangażowania, wiedzy. Dlatego też nie wahamy się, kiedy mamy możliwość zabierać lekarzy na międzynarodowe szkolenia i kongresy, a w naszej klinice przynajmniej raz na kilka miesięcy goszczą światowej sławy szkoleniowcy. Jesteśmy w ciągłym ruchu – tropimy nowości rynkowe, rozwijamy umiejętności lekarzy, poszukujemy nowych ludzi o świeżym, rzetelnym spojrzeniu na medycynę estetyczną i jej perspektywy. Wiemy, że tego oczekują również, a może przede wszystkim nasi Pacjenci – lekarzy, kosmetologów, doradców, którzy nie tylko profesjonalnie wykonają zabieg, ale będą potrafili holistycznie spojrzeć na ich potrzeby i zarekomendować optymalne rozwiązanie. Dlatego tak bardzo nas cieszy to, co osiągnęliśmy w Klinice Miracki – zgrany zespół, który kompleksowo podchodzi do potrzeb każdego Pacjenta wymieniając się uwagami, łącząc zabiegi kosmetologiczne z medycyną estetyczną. Nasi Pacjenci przywykli do sytuacji, w której lekarz rekomenduje wykonanie wspierających zabiegów kosmetologicznych lub odwrotnie. To daje im gwarancję najskuteczniejszej terapii i pewność, że oddają się pod opiekę kompleksowo i skutecznie działającej Kliniki.

Chcecie dowiedzieć się więcej o Klinice Miracki i najskuteczniejszych terapiach estetycznych? Zajrzyjcie na stronę Kliniki Miracki: www.klinikamiracki.pl lub zadzwońcie bezpośrednio do kliniki: +48 605 905 608.