Uroda

Choć nikt nas tak nie denerwuje tak jak oni i czasami mamy ochotę zabić, to nie wyobrażamy sobie bez nich życia. Za co kochamy mężczyzn?

Redakcja
Redakcja
9 marca 2021
Fot. iStock
 

Znowu wściekasz się na porozrzucane po całym pokoju skarpetki. Klniesz pod nosem zbierając kolejne brudne kubki, które zostawił po sobie, bo się spieszył na trening i nie mógł sam tego zrobić, a ty właśnie nastawiasz zmywarkę. I choć teraz masz ochotę udusić go własnymi rękami i dosypać mu do herbaty cyjanek, to nie wyobrażasz sobie życia bez niego. Bo w sumie dziwnie byłoby na świecie bez tego mężczyzny, którego masz w domu i nawet bez tego sąsiada, który co rano wita cię miłym „dzień dobry”. Za co ich tak bardzo uwielbiamy?

Zarost

Uwielbiamy mężczyzn z zarostem, no dobra nie wszystkie, ale chyba zdecydowana większość. Długa, krótko przycięta, trzydniowa – uwielbiamy każdą brodę (no może poza kozią bródką). Taki facet od razu zyskuje na atrakcyjności i wydaje nam się bardziej męski, władczy oraz stanowczy, a te cechy uwielbiamy.

Nie przeszkadza im cellulit

Niestety, nie jest tak, że w ogóle go nie zauważają. Widzą go, jednak akceptują jego istnienie. Większość facetów, z którymi rozmawiałyśmy, uznaje cellulit jako coś normalnego w kobiecym ciele. Oni zwracają uwagę na to, aby dziewczyna – także ta ze znienawidzonym cellulitem – akceptowała siebie i była pewna siebie.

Podwinięte rękawy

Uwielbiamy! Widok silnych, męskich rąk silnie na nas działa. Kiedy on ma podwinięte rękawy dobrze dobranej koszuli, nie potrafimy oderwać wzroku.

Przepuszczanie w drzwiach

Niby powinno być to czymś naturalnym, jednak zawsze miło się czujemy, kiedy mężczyzna przepuszcza nas pierwszą w drzwiach. Kochamy dżentelmenów, którzy sprawiają, że czujemy się prawdziwymi kobietami.

Znoszą nasz PMS

Możemy na zmianę krzyczeć, rzucać w niego talerzami a potem płakać mu w ramię, że na pewno już nas nie kocha i nas zostawi. A on to wszystko znosi, mimo że nie za bardzo rozumie, o co w tym wszystkim chodzi.

Mają pełno planów

Ich głowy są pełne pomysłów. Zasypują nas wizjami wspólnego spędzania czasu, kiedy ty masz tylko ochotę zaszyć się pod kocem z dobrą książką i kieliszkiem wina. Ich wręcz dziecięcy zapał nas rozbraja.

Delikatne gesty

Delikatny buziak w czoło na ulicy, bądź delikatne dotknięcie naszej dłoni, zawsze nas rozczula. Takie gesty są dla nas oznaką, że im na nas zależy i nie wstydzą się okazywać swoich uczuć.

Zapach

Uwielbiamy facetów, którzy wiedzą, co to prysznic. Jeśli on nie zakłada przepoconej koszulki i nie używa tanich perfum oraz wody kolońskiej, możemy wdychać jego zapach, który silnie na nas działa.

Bluza

Kiedy facet zakłada bluzę, kojarzy nam się trochę z niegrzecznym chłopcem. A do takich mamy słabość. Poza tym lubimy fajne bluzy, w których potem same chętnie chodzimy.

Zajmowanie się dzieckiem

I to niekoniecznie swoim. Mężczyzna bawiący się z dzieckiem jest mega męski i to niezależnie od tego, jak wygląda.

Można na nim polegać

Wysłuchuje naszych problemów i stara się pomóc rozwiązać sytuację. Chociaż drażni go to, że płaczemy w domu, a nie stawiamy sprawy jasno tak, jak to robią faceci. Jednak wspiera nas i próbuje pocieszyć za każdym razem.

Seks

Kochamy ich za to, że dają nam dobry seks. Dzięki nim czujemy się atrakcyjne i akceptowane, co przekłada się na nasze podejście do własnego ciała. Jesteśmy im wdzięczne także za koktajl hormonów, który powoduje, że chce nam się żyć i cieszyć dniem.Zobacz także

Chcesz wyglądać dłużej młodo? Zrezygnuj z 6 nawyków, które przyspieszają powstawanie zmarszczek

Przysiady z wyskokiem i obciążeniem

Niesamowita maseczka, która usuwa blizny potrądzikowe i plamy na twarzy. Zrobisz ją sama w domu!