Go to content

Intraceuticals zabieg gwiazd

Intraceuticals
Fot. Materiały prasowe

Zabieg Intraceuticals wykonywałam w klinice Cosmopolitan. Słyszałam o nim w zeszłym roku. W którejś z gazet przeczytałam o tym, że robią go zarówno kobiet i mężczyźni, a efekt jest bardzo fajny. Faktycznie korzystają z niego: Naomi Campbell, Victoria Beckham, Eva Longoria, czy Justin Timberlake. Jaki jest efekt? Twarz wygląda świeżo i jest bardzo napięta. Intraceuticals to zabieg odmładzający i nawilżający. Skuteczność jego działania zapewnia połączenie technologii hiperbarycznego tlenu z kwasem hialuronowym i składnikami aktywnymi.

Metoda pochodzi z Australii. Jest efektem współpracy zespołów – medycznego i kosmetologicznego. Klinika Cosmopolitan specjalizuje się w świetnych zabiegach na ciało I twarz. Zabieg Portege opisywałam jakiś czas temu. Intraceuticals łączy w sobie technologię hiperbarycznego tlenu oraz działanie kwasu hialuronowego i składników aktywnych. Jedną z tajemnic skuteczności metody Intraceuticals jest zastosowaniem dwóch postaci kwasu hialuronowego:

–  niskocząsteczkowego, penetrującego skórę razem z przyłączaną wodą. Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy spełnia zatem dwie podstawowe funkcje: nawilża i jest nośnikiem związków aktywnych.

– wielkocząsteczkowego, którego zadaniem jest wiązać wilgoć z otoczenia oraz utrzymywać w skórze wilgoć zgromadzoną za sprawą niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego.

Efekty:

Efekt metody Intraceuticals jest błyskawiczny i widoczny już po pierwszym zabiegu. Od razu odczuwane jest wyraźne napięcie skóry, widać poprawę konturów twarzy oraz spłycenie zmarszczek. Cera po zabiegu jest gładka i promienna. Intraceuticals przywraca skórze zdrowy, młody wygląd oraz jednolity koloryt. Zabieg można wykonać zarówno na twarzy, szyi, dekolcie czy dłoniach.

Jak długo utrzymuje się efekt:

Efekt jednego zabiegu jest natychmiastowy i utrzymuje się przez około półtora do dwóch tygodni. Można go zatem wykonać tuż przed „wielkim wyjściem” czy ważnym wydarzeniem (np. ślubem). W celu utrzymania efektów należy wykonać serię sześciu zabiegów w tygodniowych odstępach. Następnie, aby podtrzymać efekty kuracji zalecane jest wykonywanie zabiegu raz w miesiącu.

W przypadku cery trądzikowej, zabieg Intraceuticals Clarity wykonuje się dwa razy w tygodniu.

Jak działa metoda:

Głównym składnikiem każdego serum Intraceuticals jest kwas hialuronowy. Cząsteczka kwasu hialuronowego, spełnia dwie najważniejsze funkcje: nawilża i jest nośnikiem składników aktywnych, które nadają skórze młody wygląd. Składnikami aktywnymi, przyłączanymi do cząsteczek kwasu hialuronowego są witaminy A, E i C, przeciwutleniacz EGCG z zielonej japońskiej herbaty, aloes, skwalen, beta-glukan, prowitamina B5, oleje roślinne z jojoby, makadamii, słodkich migdałów i kiełków pszenicy oraz siarczan dekstranu.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe


Artykuł powstał we współpracy z Kliniką Cosmopolitan