Go to content

Flower makeup – kobieto zakwitnij. Akcja „Bądź piękna każdego dnia”. Dzień #7 [27.04.]

Flower makeup - kobieto zakwitnij. Akcja "Bądź piękna każdego dnia"
Fot. Screen z YouTube / Agata Welpa

Większość z nas, kobiet, poranek zaczyna od wykonania makijażu. Zazwyczaj mamy swoje wypróbowane zestawy, taki nasz mały TOP, który zawsze się udaje albo przynajmniej jest szybki. Rzadko kiedy eksperymentujemy. Kolory i „coś” nowego porzuciłyśmy zazwyczaj tuż po maturze – na rzecz czarnej kreski i tuszu do rzęs. Hola, hola. Dziś mamy dla was bardzo przyjemne i twórcze wyzwanie.Jeśli nie teraz, jeśli nie do biura – to wieczorem w domu – dla siebie. Wypróbuj miłą wiosenną odmianę w makijażu. Połóżcie na powieki kolorowe cienie. Poświęćcie sobie 20 minut w łazience przed kąpielą – na wypróbowanie czegoś nowego, wiosennego, świeżego lub szalonego.

Internet podbił ostatnio flower makeup, a dokładnie kwiatowa kreska na powiece. My znaleźliśmy fajny, polski film instruktażowy autorstwa Agaty Wełpy, charakteryzatorki. Wbrew pozorom każdy może sobie takie kwiatki na powiece sprawić – i nie wymagają szczególnych zdolności plastycznych (jeśli obejrzyjcie instruktaż, szybko zaobserwujecie, że kwiatuszki powstają z kropek). A jeśli flower makeup do was nie przemawia – sprawdźcie, który kolor doda wam jutro energii. Czy będziecie dobrze się czuły w błękicie, złocie, zieleni a może różu. Wtedy jutro rano bez stresu będziecie mogły dodać sobie wiosennych kolorów!

 

PS: Nie zapomnijcie w komentarzach pochwalić się co zrobiłyście dziś dla siebie (nie musi to być nasze wyzwanie), a jeżeli spróbujecie zaszaleć z makijażem – piszcie jaki kolor dodał wam rumieńców!

https://youtu.be/kDsKZ1dIsO0

Akcja „Bądź piękna każdego dnia”

Do 18 maja będziemy codziennie umieszczać dla was wpisy dotyczące urodowych wyzwań. Będziemy was namawiać do odrobiny szaleństwa, do zadbania o to, by wasza uroda była tej wiosny widoczna w wyjątkowy sposób.

Co trzeba zrobić? Pod codziennym wpisem dotyczącym naszej akcji zamieść komentarz, w którym napiszesz, co takiego dzisiaj zrobiłaś dla swojej urody. Najciekawsze z komentarzy zostaną nagrodzone.


A poniżej na zachętę przypominamy o wyjątkowych nagrodach ufundowanych przez BaByliss.

Depilator IPL

Depilator IPL BaByliss | Akcja "Bądź piękna każdego dnia"

Mat. prasowe

Prostownicę 

Mat. prasowe

Mat. prasowe

Lokówkę

Mat. prasowe

Mat. prasowe

Czas trwania: 20.04.2016 – 18.05.2016. Wyniki zostaną opublikowane do dnia 27.05.2016

Regulamin akcji dostępny jest tutaj.

Zobacz wszystkie wyzwania w naszej akcji