Go to content

Dzień #19 Zadbaj o siebie naprawdę. #SlimemGO

Fot. Unsplash/Sande Smees / CCO

Dzisiaj, po dniu pełnym gonitwy, bo jeszcze praca, zakupy i świąteczne przygotowania pomyślcie o relaksie. Późnym wieczorem rzućcie na chwilę wszystko w pioruny, włączcie sobie waszą ulubioną spokojną muzykę. Połóżcie się na podłodze i powoli porozciągajcie wasze zmęczone ciało.

Grzbiet, ramiona, nogi. Pomału wykonajcie kilka ćwiczeń. Wasz mózg zwolni, wasze ciało wam się odwdzięczy podwójną energią i siłą za taką  chwilę – wystarczy 15 minut, odpoczynku. To ja? Wchodzicie w to?


 

I jak? Chcecie naprawdę o siebie zadbać? Przyłączcie się do naszej wiosennej akcji: „Zadbaj o siebie naprawdę”.

My będziemy wam prezentować różne formy aktywności, a wy wysyłajcie nam zdjęcia, piszcie, jak o siebie dbacie, jak dbacie o swoje ciało, jak sobie radzicie.

ZADANIE KONKURSOWE:

Jest banalne. Wystarczy wrzucić pomysłowe zdjęcie Waszej aktywności na Facebooka z oznaczeniem #SlimemGO. Czy to rolek na nogach, czy pięknego widoku podczas spaceru. A może zdążycie zrobić fotkę w trakcie pogoni za autobusem, czy przy wchodzeniu po schodach? Liczy się pomysł. Te najciekawsze zostaną nagrodzone zestawami fantastycznych kosmetyków, które też pomogą Wam odwdzięczyć się ciału i zadbać o siebie w sposób wyjątkowy. W opisie zdjęcia, napiszcie nam w paru słowach, jak naprawdę o siebie zadbałyście tego dnia.

SZCZEGÓŁY NASZEJ AKCJI ZNAJDZIECIE TUTAJ

#SlimemGO

Fot. Materiały prasowe

Chcesz o siebie zadbać naprawdę? #SlimemGO.