Go to content

Trzy rzeczy, które musisz zabrać na wakacje. Nasz niezbędnik

Fot. iStock

Wakacje! Wreszcie, nareszcie, wyczekane z całego serca. I choć wielu z nas musiało nagle zmienić wakacyjne plany, przed nami upragniony odpoczynek. W tym roku wielu Polaków spędzi wakacje w kraju. Znów mamy okazję docenić, ile pięknych miejsc mamy tuż pod nosem. Znów z uśmiechem zerkamy w stronę namiotów i kempingów. Morze, rzeki i góry – mamy w czym wybierać! Ba, nawet i pustynia się znajdzie.

Jest kilka gadżetów, bez których ani rusz. Ale tak naprawdę te trzy rzeczy, nie są zwykłymi akcesoriami, to absolutny must have. Nie zapomnij ich spakować!

Słuchawki – nie tylko w podróż solo

Dobre słuchawki to prawdziwy przyjaciel podróży. Obojętnie czy jedziesz sama czy w towarzystwie. Każdy z nas czasem potrzebuje czasem chwili na odcięcie się od współwycieczkowiczów. Sprawdzą się na rowerze, w pociągu i w autobusie, a nawet w twoim własnym łóżku czy namiocie. Słuchaj muzyki, książek i wszystkiego, co lubisz najbardziej.

Słuchawki nie zajmują miejsca, a najlepiej na świecie sprawdzają się te bezprzewodowe. Zajmują mało przestrzeni, śmiało można się podzielić słuchawką ze swoim podróżnym partnerem no i oczywiście, nie opalicie sobie „kółeczek” na uszach i policzkach. 😉

Głośnik mobilny Bluetooth – zostanie z tobą na dłużej

W dzisiejszych czasach wydaje się być absolutną podstawą wyposażenia domowo-podróżniczego. Ja nie wyobrażam sobie już bez niego życiu. Prawda jest taka, że głośniki, które można połączyć z telefonem, powoli zaczynają wypierać domowy sprzęt audio. W świecie streamingu nie może być inaczej.

Jeśli nie masz jeszcze mobilnego głośnika Bluetooth, nie zwlekaj. To inwestycja zawsze trafiona, nie tylko na wakacje!

Przenośna impreza, muzyka relaksacyjna w ogrodzie i w górach, audiobooki i… brak kabla! No i oczywiście taki głośnik nie wymaga kupowania baterii. Ładujesz i słuchasz nawet kilkanaście godzin.

Oczywiście modeli jest do wyboru do koloru. Zobaczcie te dwa cudeńka od Hama:

Głośnik mobilny Bluetooth
„Soldier-L”, cena ok. 279 zł

Głośnik mobilny Bluetooth
„Soldier-S”, cena ok.179 zł

Ładowarka i power bank – twoja ekipa ratunkowa

Absolutny must have każdego urlopu! Bez tego ani rusz. Ładowarkę musisz mieć pod ręką i na jednodniową wycieczkę i na podróż życia. To gadżet, który ratuje życie.

Przenośna ładowarka to prawdziwa wolność. A uwierzcie, sam telefon, jeśli korzystacie z nawigacji, potrafi pochłaniać baterię jak Gremlin po północy. Jeśli planujecie wędrówkę w nieznane, nie zapomnijcie o takim zabezpieczeniu!

Łapcie za ładowarki i power banki od Hama.

Power Pack „HD”, HAMA, dostępny wkrótce

 

Jeśli jedziecie samochodem, nie zapomnijcie o ładowarce do samochodu!

Ładowarka indukcyjna samochodowa, HAMA, cena: ok. 109 zł

Warto postawić również na indukcyjną ładowarkę stacjonarną. Dlaczego? Jeśli wybierzecie odpowiedni model, możecie nieco przedłużyć życie swojej baterii.

I udanych wakacji! Bawcie się dobrze.

PS: Więcej cud-akcesoriów znajdziecie na stronie: hamamobile.pl


Artykuł powstał we współpracy z HAMA.