Go to content

Test: pierwsze zwierzę jakie zobaczysz na tym obrazku, mówi o tym, jak będzie wyglądało twoje życie miłosne w 2018 roku

Fot. Screen z Facebooka/The Aphorist

Nie wierzysz? To się przekonaj. Niektórzy uważają, że jest nam pisana tylko jedna osoba, inni, że zakochać się naprawdę można wiele razy i wiele razy być szczęśliwym w miłości. A co cię czeka w tym roku? Zrób krótki test: rzuć okiem na ten obrazek i powiedz, które zwierzę widzisz jako pierwsze.

Jeśli zobaczyłeś kaczkę

Masz bardzo romantyczną naturę, wierzysz w połączenie dusz i ciał, ale również w to, że na miłość trzeba poczekać. Chętnie pracujesz nad komunikacją w związku i nad rozwiazywaniem potencjalnych problemów, nie unikasz tego. Wierzysz w kompromis.

Twoje życie miłosne w 2018 roku będzie spokojne i romantyczne, bez względu na to, czy jesteś w trwałym związku czy wciąż szukasz „tej jednej” osoby. Jeśli szukasz, czeka cię kilka zaskoczeń. Ktoś, kto znajduje się w twoi m otoczeniu od dłuższego czasu okaże się naprawdę wyjątkowy. Może warto poznać go bliżej?

Jeśli zobaczyłeś królika

Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia i przeznaczenie. Szukasz zawsze tej specjalnej „iskry”, żeby wiedzieć na pewno, że to ten, że do siebie pasujecie. No i na początku związku jesteś namiętny, kochający i oddany swojemu partnerowi.

Jednak gdy pojawiają się problemy, długo zajmie ci zanim dostrzeżesz wady partnera i swoje własne. Potrzeba ci więcej czasu, aby uświadomił sobie, że coś jest „nie tak” w twoim związku.

Rok 2018 przyniesie ci intensywną i namiętną relację lub możliwość romansu pozamałżeńskiego. Jeśli nie chcesz by skończyło się jedynie na krótkiej znajomości, musisz nauczyć się nad sobą pracować. A jeśli w grę wchodzi „skok w bok”, opanuj emocje i pomyśl o o tym, czy naprawdę warto poświęcić związek, który budowałeś tyle czasu…