Go to content

„Teraz albo nigdy” – wygraj fantastyczną komedię z Jennifer Lopez na DVD!

Fot. Materiały prasowe

Pamiętacie naszą wspaniałą akcję – „Teraz albo nigdy”, która miała zmotywować Was do większej uważności na własne potrzeby i działania? Już jest na DVD film,  który zainspirował nas do akcji, a Wy możecie go wygrać. Przypomnijmy sobie historię głównej bohaterki – Mayi.

Maya (Jennifer Lopez) jest świetna w swojej pracy, lecz choć od lat zabiega o awans, zawsze jej wymarzone stanowisko dostaje jakiś łysiejący typ z brzuchem. Brzmi znajomo, prawda? Powód? Dziewczyna ma łeb jak sklep, ale brak jej odpowiedniego wykształcenia. Pewnego dnia jednak zostaje zaproszona na rozmowę w sprawie pracy do wielkiej korporacji. I nagle wszystkie marzenia się spełniają: dostaje kierownicze stanowisko, pokaźną pensję i wstęp do wielkiego świata. Ktoś życzliwy, bez jej wiedzy, zmodyfikował w sieci jej CV – tworząc  zupełnie nową, ekskluzywną przeszłość dziewczyny: prestiżowa uczelnia, światowe kontakty i branżowe sukcesy. Maya podejmuje grę i pewnym krokiem wkracza na sam szczyt. Ale jak to w życiu bywa, jednak przeszłość upomni się o Mayę i to w najmniej spodziewany sposób.

Film jest arcyzabawny, Jennifer Lopez bez wątpienia w swoim żywiole!

Nie zwlekajcie zatem i odważnie zróbcie pierwszy krok w drodze po swoje nowe JA. Na dobry początek mamy dla Was 10 filmów „Teraz albo nigdy” od jego dystrybutora, firmy Monolith.

Wyślijcie nam na adres redakcja@ohme.pl kilka zdań, dotyczących sytuacji, osób, spotkań lub zwykłych codziennych spraw, które stały się przyczynkiem do zmian w Waszym życiu. Dziesięć najlepszych – nagrodzimy filmem.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Oh!me.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora oraz Sponsora konkursu, swoich danych osobowych, uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych i RODO.

Nagrody:

10 x film „Teraz albo nigdy” na DVD

Konkurs trwa od 23.04.2019 do 07.05.2019 roku. Regulamin akcji dostępny jest tutaj.

TWOJE DANE: Pamiętaj, udział w konkursie jest dobrowolny. Dodając swój komentarz, wyrażasz zgodę na opublikowanie twojego imienia i nazwiska (lub pseudonimu), w przypadku ewentualnej wygranej, na liście laureatów, czyli na wykorzystanie i przetwarzanie twoich danych osobowych w celu przeprowadzenia niniejszego konkursu (zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych i RODO). Nie używamy twoich danych do  innych celów, niż czynności związane z niniejszym konkursem.