Lifestyle

Takich prezentów się nie zapomina! Tradycja i nowoczesność. Prezentownik Oh!me 2018

Oh!Prezenty
Oh!Prezenty
7 grudnia 2018
Plantwear
 

Drewniany zegarek Seria Flake – Rose – Klon, cena: 429,00 zł

Zegarek zaprojektowany przez kobietę z myślą o kobietach – drewniany zegarek Flake Rose Klon. Jasny i uniwersalny dzięki kopercie wykonanej z klonu. Niepowtarzalny i oryginalny za sprawą drewnianej tarczy z naturalnymi łuskami. Subtelność właśnie nabrała nowego wyrazu. Dla dziewczyny, żony, mamy, przyjaciółki – dla kobiety, która lubi niebanalny styl. Zegarek zaprojektowany i wykonany ręcznie w Polsce.

Drewniany zegarek Seria Fusion – Dawn – Klon, cena: 799,00 zł

Zegarek powstał z fascynacji światłem. Z zamiłowania do delikatności. Z chęci zatrzymania tego, co ulotne. Jest jak letni poranek: świetlisty, radosny, świeży. Niby prosty, a jednak urzekający. Z jednej strony: minimalistyczny i klasyczny. Z drugiej: nowoczesny i nieoczywisty. Łączy to, co z pozoru sprzeczne. Wiąże elegancję drewna z błyszczącym chłodem metalu. Czystość klonu rozświetla blaskiem w kolorze różowego złota. Pod szafirowym szkłem. Na pasku z naturalnej skóry. W eleganckim, drewnianym pudełku.

Drewniany zegarek Seria Fusion – Dusk – Orzech, cena: 799,00 zł

Zegarek powstał z gry między światłem i cieniem. Z fascynacji mrokiem. Jest granicą między dniem i nocą. Magią niedopowiedzianego.Powstał jako ten, który wprawia w ruch. Rozpoczyna zmianę. Akcentuje siłę. Urzeka prostotą. Klasyczną formą z nowoczesnym akcentem. Chłód metalu czy elegancja drewna? Nie trzeba wybierać. Można je połączyć.

Pod szafirowym szkłem. Na pasku z naturalnej skóry. W eleganckim, drewnianym pudełku.

Odwiedź nas na: www.plantwear.pl

FB/plantwearPL

Instagram/plantwear_pl

 

Wesołych Świąt życzy

 

 


Lifestyle

Inspirujący prezent? KALENDARZ CreateYourself 2019 od Mateusza Grzesiaka

Oh!Prezenty
Oh!Prezenty
7 grudnia 2018
 

Już jest! Kosztował mnie wiele pracy, która przyniosła ogromną satysfakcję. Przedstawiam Wam pierwszy w historii, wydany przeze mnie kalendarz — CreateYourself 2019!

To po pierwsze świetne narzędzie do planowania swojego czasu i rozwoju, a po drugie ogromna dawka merytorycznej, psychologicznej wiedzy bowiem kolejne miesiące to inne obszary, w których dzięki temu kalendarzowi możesz się rozwijać każdego dnia.

Styczeń poświęciłem planowaniu, luty — motywacji, marzec — finansom, w kwietniu popracujemy nad kwestiami dotyczącymi rodziny, maj to temat wyglądu, czerwiec — relacje, lipiec — duchowość, w sierpniu zajmiemy się zdrowiem, we wrześniu kwestiami pracy, październik — komunikacja, listopad — zmiana, i ostatecznie grudzień, czyli uczenie się. 12 miesięcy i 12 obszarów, w których chcę, żebyś się rozwinął. Każdego dnia znajdziesz w kalendarzu CreateYourself 2019 nową dawkę wiedzy w postaci teorii i praktycznego ćwiczenia.

Oprócz wiedzy kalendarz dostarczy Ci narzędzi planowania i zarządzania swoim czasem i rozwojem. Możesz z nim zaplanować kolejno miesiące, tygodnie i pojedyncze dni. Wypisać swoje cele rozwojowe i operacyjne oraz zrobić to-do list. Znajdziesz też miejsce na swoje notatki, najważniejsze lekcje z każdego dnia i masę inspiracji.

KALENDARZ CreateYourself 2019 znajdziecie już w Empikach i na www.empik.com

Sam będę z niego korzystał i serdecznie go Wam polecam.

2019 rok zapowiada się świetnie 🙂

Odwiedź mnie na:

FB/mateuszgrzesiak

Instagram/drmattofficial

 

Wesołych Świąt życzy

 

 


Lifestyle

Cały weekend w stylu randki z Greyem? Idealny świąteczny prezent dla par. Prezentownik Oh!me 2018

Oh!Prezenty
Oh!Prezenty
6 grudnia 2018

Jeśli masz dość kupowania co roku tych samych prezentów, w te święta podaruj zaproszenie do „Szampan i Sekrety”. To niezwykły apartament, stworzony specjalnie dla zakochanych par, a w szczególności dla długich związków, które znów chcą poczuć motyle w brzuchu.

Miejsce, gdzie każdy szczegół wystroju ma jedno zadanie – obudzić wasze zmysły i sprawić, że zapomnicie o codzienności. Są więc świece, których nie znajdziecie w pokojach hotelowych. Ich blask pięknie podkreśli wyjątkowość spotkania. Jest dużo miejsca i sprzęt grający, żeby podczas magicznej randki móc powoli rozbudzić wasze ciała. A co nadaje się do tego lepiej, jeśli nie uwodzący taniec?

Są płatki róż, które możecie dodać do kąpieli w romantycznej, miedzianej wannie. Jest wino lub szampan (w zależności od wykupionego pakietu) oraz patera afrodyzjaków i przekąsek. Jest łóżko z kolumnami, do których przypięte są piękne kajdanki. A nad łóżkiem dyskretnie zawieszono stylowe lustro.

Jest w końcu absolutnie fantastyczna Esse Chaise Black – sofa do miłości pozwalająca na pozycje, o których słyszeliście w Kamasutrze. Właściciele projektując apartament „Szampan i Sekrety” chcieli znaleźć sposób na problem, który pojawia się w wielu kochających się, stałych związkach – przygasające z czasem pożądanie.

Poszli za radą Esther Perel, która twierdzi, że wybuchy namiętności wydarzają się, gdy do relacji dodamy element tajemnicy i niepewności. Stąd pomysł na stworzenie pierwszego w Polsce Pokoju Fantazji, miejsca, które jest sceną teatralną do odegrania ról z pikantnych marzeń. W szkolnej sali, kinie, na posterunku policji czy w namiocie sułtana pełnym orientalnego przepychu – podczas takiej randki staniecie się dla siebie fascynującymi nieznajomymi i znów będziecie się uwodzić oraz flirtować jak na pierwszej randce.

A to wszystko w wysmakowanym, eleganckim i luksusowym wnętrzu. Starannie dobrane akcesoria i przebrania, realistyczne wnętrza, wysokiej jakości dodatki i obłędnie pachnące kosmetyki dają poczucie znalezienia się w wyjątkowym, tajemniczym świecie.

Najpopularniejszym wystrojem wybieranym przez Gości jest Pokój Zabaw Christiana Greya. Można w nim w bezpieczny sposób wkroczyć w świat Christiana i Any, czyli łagodnego BDSM. Na miejscu są do dyspozycji wysokiej jakości ręcznie wykonywane kajdanki i opaski na uda firmy Leather Seduction, floggery, packi, opaski do oczu, puszki do drażnienia. Fantazja oraz zostawiony w apartamencie przewodnik podpowiadają więcej pomysłów na krępowanie oraz zabawę w dominację i uległość, niż jest czasu w ciągu nocy na ich wypróbowanie.

A skoro noc to za mało – może masz ochotę na cały weekend w stylu randki z Greyem? Najnowsza oferta to trzydniowe zanurzenie się w krainę luksusu i zmysłowości. W umówionym miejscu czeka na Was limuzyna lub …odbieracie kluczyki od zjawiskowej piękności – Corvette C3 L82 i w wielkim stylu podążacie do apartamentu, gdzie czeka na Was schłodzony szampan i pierwsza noc pełna pasji. Drugiego dnia przed południem w apartamencie bierzecie udział w profesjonalnej sesji fotograficznej w klimacie zmysłowego buduaru. Do waszej wyłącznej dyspozycji jest certyfikowana beauty coach oraz utalentowana fotografka. Otrzymane zdjęcia będą niecodzienną pamiątką i utrwaleniem waszego uczucia. Natomiast po południu jest czas na prywatny kurs zmysłowego masażu. W intymnej atmosferze, przy świecach i muzyce nauczycie się dotyku, który otuli wasze ciała miłością i pozwoli wam pełniej doświadczać przyjemności. Na sprawdzanie nowych umiejętności macie całą kolejną noc.

Cena pakietu „Weekend w stylu Greya” zaczyna się od 5400 PLN.

https://www.szampanisekrety.com/weekend-w-stylu-greya/

Mat. prasowe

Natomiast nocleg możesz zarezerwować już od 600 PLN, a na hasło Oh!me18 –z dodatkowym rabatem 5% (ważny do do 30.12.2018r.).

https://www.szampanisekrety.com/

Mat. prasowe

Jeśli nie znasz daty przyjazdu, możesz wykupić elegancki Bon Prezentowy. Drukowany na złotym papierze, zapakowany w czarne pudełko przewiązane złotą wstążką będzie najbardziej kuszącym prezentem pod choinką.

Mat. prasowe

https://www.szampanisekrety.com/gwiazdka-2018/