Go to content

Szukasz sposobu na życie albo ciekawi cię jak wygląda praca makijażystki albo dyrektora Sephory? Ruszyły zapisy na Lifetramp

Fot. Screen z Lifetramp

Jeśli marzysz o tym, by sprawdzić jak wygląda praca makijażysty lub Dyrektora Artystycznego w największej na świecie sieci perfumerii, już wkrótce będzie to możliwe dzięki współpracy Sephora z Lifetramp. Od 2 lutego ruszają zapisy na najbliższe spotkania z Anną Galińską – główną makijażystką, trenerem i współautorką blogmakijaz.pl oraz Sergiuszem Osmańskim – Dyrektorem Artystycznym i PR Sephora. Zainspiruj się  i znajdź swoje powołanie!

Głównym celem serwisu Lifetramp jest pomoc użytkownikom w znalezieniu swojego sposobu na życie, nowej pasji, inspiracji. Umożliwia on poznanie wyjątkowych ludzi, z którymi użytkownik może zbudować prawdziwe relacje. To oryginalna odsłona serwisu społecznościowego. Idea serwisu bazuje na możliwości spędzenia czasu z ekspertem, fachowcem czy wirtuozem w swojej dziedzinie za przysłowiowy lunch – a ten z kolei opowie, pokaże – jednym słowem pozwoli nam spróbować „z czym to się je”.

– Już po pierwszych doświadczeniach zauważyliśmy, że ukrytą wartością, jaką dostarcza Lifetramp, jest udowadnianie, iż każdy z nas może robić cokolwiek sobie wymarzy, że nie ma żadnych granic, a osoby tworzące świat wokół nas niczym się od nas samych nie różnią, że nigdy nie jest za późno by wyruszyć na poszukiwanie swojej drogi – mówi Adam Filipowski, jeden z założycieli serwisu Lifetramp.

Serwis został założony przez Adama Filipowskiego i Mariusza Cieślę. 

W grudniu do grona mentorów zawodowych, których skupia portal Lifetramp, dołączyli przedstawiciele Sephora Polska. Powstał również pierwszy w historii Liftramp profil firmowy –Sephora, dzięki któremu można poznać jej mentorów – Anię Galińską i Sergiusza Osmańskiego – oraz zapisać się na spotkanie z nimi. To niezwykłe rozwiązanie może być nie tylko spełnieniem czyiś marzeń, ale również początkiem nowej i ekscytującej drogi życiowej. Wszak ta najważniejsza w życiu przygoda bardzo często rozpoczyna się od spotkania znalezienia się we właściwym miejscu i czasie. A jeśli dodać do tego ramię życzliwego mentora…

 – Dzięki nowatorskiemu projektowi Lifetramp chcemy dać możliwość wszystkim poszukującym swojej drogi zawodowej lub marzącym o odkryciu nowego powołania, poznania naszej firmy poprzez spotkanie z nami i osobiste doświadczenie. Mamy nadzieję, że dzięki Liftremap zaszczepimy pasję do świata beauty u wielu młodych ludzi i być może znajdziemy wśród nich przyszłych pracowników Sephora – mówi Sergiusz Osmański. – Z niecierpliwością czekam na swój pierwszy Lifetramping. Jestem przekonany, że będzie to cudowna wymiana energii – dodaje. 

Poznaj Sephora z Lifetramp!
Wejdź na www.lifetramp.com/sephora