Go to content

Szukasz oryginalnego prezentu? Może skusisz się na catering dietetyczny LightBox? Prezentownik Oh!me 2018

Catering dietetyczny LightBox

Idealny prezent dla dbających o zdrowie, wiecznie zabieganych i tych, którzy chcą skutecznie schudnąć! Dieta pudełkowa LightBox to jedyny catering dietetyczny w Polsce, który otrzymał rekomendację Instytutu Żywności i Żywienia. Zamów LightBox dla bliskiej osoby – będziesz mieć pewność, że otrzyma posiłki, które są zbilansowane zgodnie z zaleceniami dietetyków i zawierają wszystkie niezbędne dla zdrowia mikro- i makroskładniki. Diety LightBox inspirowane są kuchnią śródziemnomorską, a posiłki zawierają dużo warzyw i owoców, produkty pełnoziarniste, nabiał oraz chude mięsa i ryby. Dla osób, które nie lubią ryb, jest też dieta No Fish – równie zdrowa, ale wykluczająca ryby i owoce morza. Ponieważ diety LightBox skomponowane są z niskokalorycznych składników, pozwalają chudnąć bez uczucia głodu i bez wyrzeczeń – jest w nich miejsce nawet na słodkie podwieczorki!

Zestawy nie powtarzają się przez ponad 5 tygodni, więc nie ma ryzyka nudy czy monotonii. LightBox oferuje 6 diet i w sumie 6 wartości kalorycznych – od 1000 do 2500 kalorii – a także opcję 4 lub 5 posiłków dziennie. Dietetycy LightBox chętnie pomogą przy wyborze odpowiedniej diety, a także służą poradą i pomagają monitorować postępy w odchudzaniu. Całodzienne zestawy diety zapakowane są w estetyczne pudełka nadające się do recyklingu, a nasi kurierzy dostarczają je do ponad 60 miast. Dieta z dowozem LightBox to doskonały sposób na wsparcie postanowień noworocznych bliskiej Ci osoby albo Twoich własnych celów.

 

Mat. prasowe

 

Dieta Slim Optimum

Wiele osób ma kłopoty ze schudnięciem, ponieważ brak im czasu na planowanie posiłków i gotowanie. Dieta do domu uwalnia od takiej konieczności – jeżeli korzystasz z LightBox, ktoś inny zajmuje się rozpisaniem diety, zakupami i przygotowaniem potraw, a Ty zyskujesz czas, który możesz poświęcić np. na aktywność fizyczną. Dieta odchudzająca LightBox Slim Optimum dostępna jest w trzech kalorycznościach: 1000, 1200 i 1500 kcal. Pozwala schudnąć, ale nawet w najniższej opcji kalorycznej nie grozi niedoborami czy głodem. Przygotowywana w oparciu o świeże, niskokaloryczne produkty o niskim indeksie glikemicznym, to smaczna i skuteczna dieta odchudzająca z bezpłatną opieką dietetyka. Jeśli Twoim celem jest w miarę szybka utrata wagi, na początek możesz zamówić dietę 1000 kcal, ale dietetycy LightBox nie zalecają korzystania z niej dłużej niż 2 tygodnie. Po takim czasie przychodzi pora na nieco wyższe kaloryczności, np. 1200 kcal. Żeby schudnąć, trzeba jeść!

Mat. prasowe

 

Przykładowa cena: 770 zł za dietę na 14 dni

Dieta Optimum

Tym, którzy po prostu chcą zdrowo się odżywiać, LightBox proponuje dietę  Optimum – smaczną i zbilansowaną dietę, która zapewnia świetną formę i uwolni od obowiązku myślenia o zakupach oraz gotowania. Dieta Optimum, dostępna w kaloryczności od 1800 do 2500 kcal, bazuje na kuchni śródziemnomorskiej, ale w jej skład wchodzą też zdrowe i smaczne potrawy typowe dla kuchni polskiej czy międzynarodowej – strogonow, pierogi, bitki wołowe, indyk z pędami bambusa czy też zupa egzotyczna na mleczku kokosowym.

 

Przykładowa cena: 854 zł za dietę na 14 dni

Dieta Vege

LightBox Vege to tzw. dieta laktoowowegetariańska, która, podobnie jak pozostałe zdrowe diety LightBox, bazuje na kuchni śródziemnomorskiej i zawiera produkty mleczne oraz nabiał. W menu Vege białko pochodzenia roślinnego zapewniają nasiona roślin strączkowych (ciecierzyca, groch, fasola, soczewica) i tofu, a także mniej znane i trudniej dostępne produkty, np. tempeh, a także seitan, który jest prawie czystym białkiem pszennym. Oczywiście podstawą diety Vege są warzywa przyrządzane na rozmaite sposoby oraz produkty pełnoziarniste. Dieta Vege nie zawiera ryb, ale osoby, które je lubią, mogą wybrać opcję Vege+Fish, czyli dietę wegetariańska uzupełnioną o cenne żywieniowo ryby. Dostępne kaloryczności to 1000, 1200, 1500 i 2000 kcal. Vege power!

 

 

Przykładowa cena: 770 zł za dietę na 14 dni

Zobacz więcej na www.lightbox.pl

Odwiedź nas na: www.lightbox.pl

FB/

Instagram/

 

Wesołych Świąt życzy