Go to content

Świąteczna magia dla maluszków – prezenty, które cudownie je ukoją

 

Nawet naszym najmłodszym dzieciom możemy sprawić pod choinkę coś, co będzie dla nich wspaniałym prezentem, którym cieszyć będą się długo. Rozbudzać dziecięcą wyobraźnię możemy już od najmłodszych lat. Poznajcie magiczny świat kolekcji La Millou, pełen sympatycznych zwierzaków, towarzyszących maluchom podczas zabawy i wypoczynku.

Przytulanka Lami

Jeśli nigdy nie przytulałeś lamy gwarantujemy, że to odmieni Twoje życie! Poznaj Lami ze świata przyjaciół La Millou. Jest miękka i urocza. Dostępna w dwóch rozmiarach, ale każda z nich daje równie dużo radości.

 

Koc z wypełnieniem 

Kocyki z wypełnieniem wpisane są w DNA La Millou, w końcu to ich flagowy produkt! Kocyki dla niemowląt są miękkie, ciepłe i uniwersalne. Utulą dziecko podczas drzemki, a także ogrzeją w wózku podczas spacerów. Antyalergiczne, puszyste wypełnienie kocyka zapewni maksymalny komfort każdemu maluszkowi.

Pozytywka

Urocza, miękka pozytywka La Millou Music Star. Jej melodia to jeden z kutlowych utworów The Beatles – Hey Jude, a co najważniejsze można prać ją w całości w pralce, bez obaw o mechanizm grający. Pozytywka jest uszyta w całości z bawełny najwyższej jakości i wypełniona antyalergiczną włókniną, która jest całkowicie bezpieczna dla dziecka.

 

 

Plecak Dolce Vita Pure 

Jeśli istnieje rzecz, która pasuje zarówno do eleganckich i sportowych stylizacji, jest idealny w podróż, do wózka, na trening i na spotkanie biznesowe jednocześnie, to jest to właśnie plecak Dolce Vita Pure! Pokocha go każdy, kto ceni sobie wygodę i uniwersalne rozwiązania.