Go to content

Styl i smak w kuchni. Poznaj rewolucyjne nowości Kohersen

Smażenie Saute i stir-fry z woka czy nutrii-koktajl z blendera i sałatka przygotowana przez kuchennego robota? Niezależnie od tego jakie smaki i techniki w kuchni są ci najbliższe marka Kohersen podniesie Twoje kulinarne możliwości na wyższy poziom. Z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi kuchennego AGD Kohersen sprostasz każdemu wyzwaniu. Wyjątkowy design tylko uprzyjemni kuchenne manewry.

Kohersen jest działającą od 2008 roku marką, która oferuje urządzenia AGD do gotowania. Jej cechami wyróżniającymi są innowacyjne podejście do przygotowywania posiłków, dopasowanie do potrzeb konsumentów, korzystanie zaawansowanych technologii i nowoczesny design. Oferta Kohersen pozwala na rozwinięcie kulinarnych skrzydeł dzięki najwyższej jakości, wygodnym i efektywnym produktom. Obecnie znajduje się w niej posiadające unikatowe rozwiązania naczynia, robot oraz blendery. Marka Kohersen będzie w przyszłości rozwijać swoje portfolio o kolejne produkty i akcesoria.

Naczynia kuchenne dwustronnie powlekane opatentowaną powierzchnią Black Cube z powłoką DIAMOND

Kohersen wprowadza na polski rynek wyjątkową gamę garnków i patelni powlekanych opatentowaną powierzchnią Black Cube. To gama 9 rodzajów naczyń, z których można zbudować zestawy dopasowane do potrzeb każdego gospodarstwa domowego – tak jednoosobowego, jak i wielopokoleniowego. Cechą wyróżniającą nową gamę naczyń Kohersen jest innowacyjna powierzchnia BLACK CUBE z powłoką DIAMOND. Jest to opatentowana technologia o strukturze plastra miodu, która gwarantuje trwałość i charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania. Dodatkowo naczynia Kohersen posiadają podwójną strukturę pokrycia powierzchni powłoką Black Cube. Dzięki takiemu rozwiązaniu są wyjątkowo odporne na zarysowania, nie absorbują zapachów i są odporne na działanie kwasów spożywczych.

Kolejne rewolucyjne rozwiązanie to trzywarstwowa konstrukcja naczyń Kohersen – TRI-PLY. Na korpus naczynia składają się trzy warstwy, dwie ze stali nierdzewnej i aluminium pomiędzy nimi. Konstrukcja ta zapewnia szybką i równomierną dystrybucję ciepła w obrębie całego korpusu naczynia. Z kolei wzmocnione, grube dno magazynuje ciepło, aby gotowanie odbywało się szybko i efektywnie.

Kohersen Black Cube z powłoką Diamond umożliwia także zdrowe gotowanie. Jest tak chociażby ze względu na możliwość używania minimalnej ilości tłuszczu. Dodatkowo nowe naczynia Kohersen są wolne od kwasu perfluorooktanowego PFOA oraz politetrafluoroetylenu (PTFE). Większość garnków i patelni Kohersen działa zarówno na kuchniach gazowych, elektrycznych jak i indukcjach. Nowoczesne patelnie mogą być również używane w piekarniku.

Prawdziwy kucharz potrzebuje oddanych pomocników. Wyjątkowe urządzenia Kohersen sprawią, że każda, nawet najdrobniejsza przekąska będzie dziełem sztuki kulinarnej.

Do portfolio produktowego Kohersen trafiła także gama urządzeń kuchennych, które z założenia mają stanowić wsparcie dla przygotowywanych potraw i przekąsek.

Kielichowy blender próżniowy Kohersen VB1500 posiada naczynie o pojemności 1 litra. Jego wydajny silnik (600 W) pozwala na przygotowanie świeżych i zdrowych koktajli. Wykorzystanie technologii próżniowej zapobiega utlenianiu się używanych składników odżywczych. Dzięki temu przygotowywane napoje czy sosy pozostają dłużej przydatne do spożycia oraz nie tracą witamin i innych składników odżywczych.

Robot do sałatek i deserów Kohersen VC05S jest kompaktowym urządzeniem, które wyposażono w efektywny silnik o mocy 150 W. W zestawie z urządzeniem znajduje się sześć nakładek, które pozwalają w różnym stopniu poszatkować lub zetrzeć warzywa i owoce. Dodatkowo wśród akcesoriów znajduje się także końcówka do lodów, dzięki której można przygotowywać desery owocowe.

Nutri blender Kohersen NB600A o mocy 1000 W to efektywny pomocnik dla każdego wielbiciela koktajli. W zestawie znajduje się wysoki kielich, który można zabrać ze sobą, co ułatwia specjalna pokrywka. Urządzenie umożliwia również przygotowanie napoju w niskim kielichu, który ma kształt i funkcjonalność dzbanka.

 

Aktualne portfolio marki Kohersen obejmuje:

  • Garnki z powłoką Diamond Kohersen Black Cube o średnicach 20, 24 i 28 cm,
  • Patelnię Saute z powłoką Diamond Kohersen Black Cube o średnicy 26 cm,
  • Patelnie z powłoką Diamond Kohersen Black Cube o średnicach 20, 24 i 28 cm,
  • Rondel z powłoką Diamond Kohersen Black Cube 16 cm
  • Wok z powłoką Diamond Kohersen Black Cube 32 cm
  • Blender próżniowy kielichowy Kohersen VB1500
  • Robot do sałatek i deserów Kohersen VC05S
  • Nutri blender Kohersen NB600A

Wraz ze zmianą portfolio produktowego, marka Kohersen zaprezentowała nowe logo. Nowy znak graficzny charakteryzuje minimalizm oraz detale, które lepiej oddają obecnego ducha marki. Minimalistyczny styl o wysublimowanym smaku to w końcu kwintesencja urządzeń i akcesoriów marki Kohersen.


O DLF Sp. z o.o.
Autoryzowany importer i dystrybutor urządzeń Kohersen w Polsce. DLF sp. z o.o. z Gdyni istnieje na polskim rynku od początku lat dziewięćdziesiątych i specjalizuje się w sprzedaży nowoczesnych produktów z zakresu Hi-tech, robotyki i AGD. Celem DLF jest dostarczenie klientom najwyższej jakości urządzeń, które poprawiają jakość życia. Obecnie firma jest autoryzowanym importerem lub dystrybutorem m.in. marek takich jak: Crock-Pot, Kohersen, iRobot, Stadler Form, Laurastar, Breville, FoodSaver oraz Segway-Ninebot.

O Kohersen
W ofercie Kohersen® znajdują się produkty małego AGD do kuchni oraz garnki i patelnie. Wysokiej klasy produkty sprawią, że przygotowywanie posiłków będzie sprawne i przyjemne. Oferta produktowa została przygotowana tak, by mógł z niej skorzystać każdy bez względu na stopień umiejętności kulinarnych. Doskonale odnajdą się w kuchni początkującego kucharza jak i eksperta kulinarnego.