Go to content

Stwórz galerię inspirujących momentów dzięki konkursowi CatchTHEmoment

Stwórz galerię inspirujących momentów dzięki konkursowi CatchTHEmoment

Chcesz stać się częścią ruchu, który podzieli się lifespiracjami zachęcającymi do aktywnego i odważnego życia w zgodzie ze sobą? W takim razie łap wyjątkowe chwile i zatrzymuj je na zawsze, robiąc zdjęcia. Fotografie nadesłane na konkurs utworzą galerię lifespiracji, a Ty będzie mieć szansę na zdobycie atrakcyjnej nagrody pieniężnej, a przede wszystkim na pokazanie swojej fotografii światu. Co warto wiedzieć o konkursie CatchTHEmoment?

Poznaj konkursy fotograficzne organizowane przez Answear

Konkurs organizowany przez Answear w 2023 roku to kolejna edycja popularnego przedsięwzięcia. Poprzednia skupiała się wokół tematyki piękna i codziennych inspiracji, a prace konkursowe miały pokazywać jego najczystszą i najprostszą formę. Konkurs odbił się szerokim echem wśród miłośników fotografii – organizowany w 7 krajach zachęcił tysiące osób do wzięcia w nim udziału. Łącznie na konkurs zgłoszono ponad 16 tys. zdjęć! Marka zainspirowana tą popularnością w 2021 roku postanowiła również zorganizować akcję charytatywną #CatchTheCharity.

Tegoroczna edycja konkursu i najnowsza kampania reklamowa Answear zachęcają do łapania wyjątkowych chwil i odważnego życia bez nudy i konwenansów. Żyj, jak chcesz i ubieraj się, jak chcesz – stawiaj na autentyczności i pozostań otwartą na lifespiracje innych.

Lifespiration Starts Here – hasło przyświecające działaniom Answear

Szukanie inspiracji w radosnym życiu tu i teraz to najważniejsze wytyczne do wykonania zdjęć konkursowych. Na hasło przewodnie zarówno konkursu, jak i wiosennej kampanii pierwszego polskiego multibrandowego e-sklepu https://answear.com/ warto spojrzeć również jak na życiowy drogowskaz.

Hasło 'Lifespiration Starts Here’ zachęca do odnajdywania radości w każdej doświadczanej chwili. Warto odkrywać i siebie, i otaczający świat, aby móc zachować dystans, który pozwala na skupienie się na własnych wyborach i na szacunek do wyborów innych. Jeśli chcesz, płyń pod prąd, wbrew konwenansom, utartym schematom i nudzie, ale pamiętaj – aktywne życie to te, które przeżywasz w zgodzie ze sobą. Takie nieoczywiste podejście warto wplatać w codzienność, której moda jest tylko jednym z aspektów. Nie zważaj na to, że według niektórych do sukienki ślubnej czy balowej pasują tylko szpilki. Jeśli w Twojej duszy gra rock and roll, eleganckie czy wieczorowe suknie zestawiaj śmiało z trampkami.

Przekraczaj granice i rozgość się w swoim życiu, tak aby było Ci w nim jak najwygodniej. Uchwycone chwile pełne pozytywnych emocji albo takie, które mogą być wstępem do pięknych życiowych historii, utrwal za pomocą aparatu fotograficznego. Wszystkie nadesłane prace stworzą międzynarodową galerię lifespirujących chwil.

Jak zgłosić zdjęcie na konkurs CatchTHEmoment?

Aby móc wziąć udział w konkursie, należy spełniać wymogi formalne. Trzeba być osobą pełnoletnią mieszkającą w Polsce. Wybrane zdjęcie należy umieścić na Instagramie oraz dodać do niego opis @answear oraz tag #catchthemomentpl. Poza tym Jury będzie oceniało wyłącznie zdjęcia dodane na profilach, które obserwują instagramowy profil Answear.

Jeśli uwielbiasz robić zdjęcia i cieszysz się każdą chwilą, wyjątkowe momenty łap obiektywem swojego aparatu. Więcej informacji o konkursie fotograficznym Answear CatchTHEmoment znajdziesz na: https://catchthemoment.answear.com/