Go to content

Stosowanie prezerwatyw powoduje raka piersi. 5 „złotych” myśli profesor Urszuli Dudziak

Fot. Screen z YouTube Tsgsgqa

Podobno nie słucha innego radia niż Radio Maryja i nie czyta innej gazety niż Nasz Dziennik. O jej życiu prywatnym wiemy niewiele, bo bardzo je chroni. Swoje poglądy (bo trudno podeprzeć to, co głosi, jakimiś logicznymi argumentami) dotyczące życia seksualnego, leczenia „płodności” i antykoncepcji, głosi głównie na zamkniętych wykładach, na katolickich uczelniach. Ze względu na zbieżność imienia i nazwiska ze znaną piosenkarką, w środowisku, mówi się o niej „Papaja”, ale ponieważ jazz nie jest jej ulubionym stylem muzycznym, prawdopodobnie nie jest tego świadoma. Jak z resztą, wielu innych kwestii.Przedstawiamy pięć, złotych myśli profesor Urszuli Dudziak, ekspertki MEN, która opracowuje nowy podręcznik do Wychowania do Życia w Rodzinie. I pozdrawiamy Panią serdecznie, życząc wszystkiego najlepszego, ale jak najdalej od naszych dzieci. Najlepiej na Księżycu.

1. Płodność nie jest chorobą, żeby ją eliminować i z nią walczyć. (2014)

2. Antykoncepcja narusza godność osoby, dowodzi niedojrzałości w wymiarze seksualnym i prokreacyjnym. (2014)

3. Stosowanie prezerwatywy i stosunek przerywany powoduje raka piersi, a kobieta pozbawiona dobroczynnego wpływu nasienia choruje.

4.  Współżycie przed ślubem grozi (…) poważnymi konsekwencjami, np. wyrzutami sumienia gnębiącymi człowieka do śmierci.

5. Żałosna próba dostarczenia sobie samemu przyjemności seksualnej ogranicza człowieka i zubaża.


Na podstawie: Elżbieta Turlej, „Dziewczynka z zapałkami” (Polityka), wykłady profesor Urszuli Dudziak, dostępne w Internecie