Go to content

STOP dziecięcej nudzie: Zgadnij kto to? Pomysł na świetną zabawę! Zostań detektywem, czytaj i graj!

Szukasz niezwykłej serii która wciągnie Twoje dziecko od pierwszej do ostatniej strony opowieści? Jest śledztwem przeprowadzanym przez czytelnika, pełnym zagadek, łamigłówek oraz tajemnic? A do tego wszystko okraszone jest solidnym treningiem logicznego myślenia, analizy i wyciągania wniosków? Nie za dużo wymagań? Na szczęście już 27 lipca nakładem HarperKids ukażą się cztery książki w niezwykłej serii Zgadnij kto to?: „Dziecko słońca”, „Tajemnicze zniknięcie”, „Śledztwo w Nowym Jorku”, „Panika w wesołym miasteczku”.

To idealne propozycje nie tylko dla wielbicieli kultowej gry planszowej o tym samym tytule. „Zgadnij kto to?” to nowa kolekcja książek z ciekawą fabułą, trening spostrzegawczości, a jednocześnie przepisem na pożegnanie nudy. Ile można siedzieć w wodzie? 😉

W TO MI GRAJ

Książki detektywistyczne są dla dzieci znakomitą frajdą. A wakacje to doskonały czas, który sprzyja tego typu rozrywkom. Książki z serii Zgadnij kto to? angażują dzieci w czytaną treść, pomagają poczuć się jak prawdziwy detektyw. Czytelnik wraz z bohaterami książki prowadzą wspólne śledztwo, żeby odnaleźć sprawcę czy to kradzieży czy spisku.

Lista winowajców jest długa…, ale dzięki odpowiednim pytaniom, analizie wskazówek, eliminacji podejrzanych podczas lektury, finalnie można zdemaskować winnego, rozwiązać zagadkę i odkryć prawdę!

Podczas dochodzenia można wykorzystywać system eliminacji podejrzanych znany z gry planszowej i korzystać z umieszczonej na początku każdej książki tablicy z postaciami.

Takie książki nie pozwolą się nudzić młodym czytelnikom i trzymają do samego końca w napięciu, jak bestsellerowe kryminały dorosłych.

Serii szukajcie tutaj: https://www.taniaksiazka.pl/seria/zgadnij-kto-to