Go to content

Rzuć okiem i powiedz, co widzisz. Odpowiedź odkryje prawdę o twojej osobowości

Fot. /

Obrazki, złudzenia optyczne, skomplikowane, wielowątkowe obrazy od lat są narzędziem psychologów, pomagającym im zajrzeć do naszej podświadomości. W końcu to co, mówimy i uważamy na swój temat, to jedno, a to, co tkwi głęboko to zupełnie inna sprawa. Daj się ponieść podświadomości i weź udział w tym prostym psychoteście. Co skrywasz głęboko?

Jeśli najpierw zobaczyłaś usta

Jesteś osobą o prostej i nieskomplikowanej, „cichej” naturze. Lubisz proste, nieskomplikowane życie i często po prostu „płyniesz z prądem”. Są sytuacje, w których bywasz nieco naiwna, ale ogólnie jest w tobie życiowa mądrość. Cenisz sobie szczerość i uczciwość.

Jeśli najpierw zobaczyłaś drzewa

Jeśli najpierw zobaczyłeś drzewa, nie jesteś typem osoby, która daje sobą manipulować czy przestawiać się z kąta w kąt. Bezbronnym barankiem to ty nie jesteś, co to to nie. Przejmujesz się tym, co myślą o tobie inni. Potrzeba czasu, żeby się do ciebie zbliżyć, zaufanie buduje się stopniowo. Jesteś silna i tajemnicza.

Jeśli najpierw zobaczyłaś korzenie

Ludzie, którzy najpierw widzą korzenie, są skłonni przyznać się do błędów, które popełnili i zaakceptować konstruktywną krytykę. Są niezależni, skoncentrowani na swoich celach i marzeniach oraz odpowiedzialni.


Na podstawie:  thehits.co.nz