Go to content

Jak rujnujesz swoje życie miłosne, w zależności od twojego znaku zodiaku

Fot. iStock/GOLFX

To, kiedy się urodziłeś, jaki znak stoi w twojej dacie urodzenia wpływa na to, w jaki sposób kochasz, jak podejmujesz decyzje, jakie relacje masz z innymi. Oczywiście pamiętaj jednak, że ostatecznie los leży w twoich rękach. Potraktuj ten horoskop jako wskazówkę do tego, jak pokierować swoim życiem, by być szczęśliwym w miłości.

Baran

(Od 21 marca do 19 kwietnia)

Zrujnujesz sobie życie miłosne, wiążąc się z toksycznymi ludźmi. Upadasz nisko dla takich ludzi, myślisz, że ich potrzebujesz. Ale tak naprawdę to oni czerpią korzyści z relacji z tobą.

Byk

(Od 20 kwietnia do 21 maja)

Zrujnujesz swoje życie miłosne, nie podejmując ryzyka. Nie podejmujesz ryzyka, jeśli chodzi o miłość, z obawy przed odrzuceniem, bo ktoś zranił cię w przeszłości. Powtarzasz w kolejnych relacjach schematy, które znasz.

Bliźnięta

(Od 22 maja do 21 czerwca)

Zrujnujesz swoje życie miłosne, okłamując siebie w sprawie tego, czego naprawdę pragniesz. Twoja niezdolność do podjęcia decyzji dodatkowo sprawia, że ​​pozostajesz w miejscu, tkwisz latami w związku, który cię unieszczęśliwia.

Rak

(Od 22 czerwca do 22 lipca)

Zrujnujesz swoje życie miłosne, nie pytając samej siebie o to, czego oczekujesz od partnera. Rezygnujesz z siebie. Związek to relacja dwóch osób, które dają i biorą równomiernie.

Lew

(23 lipca do 22 sierpnia)

Zrujnujesz swoje życie miłosne, ukrywając to, co czujesz. Uważasz, że emocje osłabiają cię. Myślisz, że łzy i wrażliwość nie są czymś normalne. Odrzucasz je, nawet nie wiesz, jak je wyrazić. Z tego powodu przyciągają cię osoby mocno emocjonalne.

Panna

(23 sierpnia do 22 września)

Zrujnujesz swoje życie miłosne, szukając idealnego partnera. Masz tę listę w głowie, ale nikt nie jest w stanie jej sprostać. Bez względu na to, jak mocno próbuje i jak bardzo cię kocha. Musisz być szczęśliwa ze sobą, zanim będziesz mogła być szczęśliwa z kimkolwiek innym.

Waga

(23 września do 22 października)

Zrujnujesz swoje życie miłosne, nie widząc ludzi takimi, jakimi naprawdę są. Chcesz wierzyć, że każdy ma dobre intencje, a wybierasz tych, którzy stwarzają tylko dobre, złudne wrażenie.

Skorpion

(23 października do 22 listopada)

Zrujnujesz swoje życie miłosne, nie wpuszczając nikogo do swojego serca. Zdaje się, że ufasz tylko sobie, zamykasz się na dobrych ludzi z obawy przed słabością, tracisz możliwość doświadczenia podstawowych emocji, które uważasz za oznakę słabości.

Strzelec

(Od 23 listopada do 21 grudnia)

Zrujnujesz swoje życie miłosne, myśląc, że zawsze musisz być silna, że musisz sobie poradzić ze wszystkim. Przyznaj, że czasami potrzebujesz pomocy. Po to również jest związek z drugą osobą.

Koziorożec

(Od 22 grudnia do 20 stycznia)

Zrujnujesz swoje życie miłosne, troszcząc się bardziej o to, co ludzie myślą o tym, kim jesteś, niż o to z kim jesteś. Musisz nauczyć się kochać głębiej, widzieć głębiej w drugiej osobie.

Wodnik

(Od 21 stycznia do 18 lutego)

Zrujnujesz swoje życie miłosne próbując wykorzystać ludzi do zapełnienia pustej przestrzeni w twoim własnym sercu. Przechodzisz tak od jednej miłości do drugiej, nie licząc się z tym, że ranisz innych.

Ryby

(Od 19 lutego do 20 marca)

Zrujnujesz swoje życie miłosne, wybierając w kółko ten sam typ ludzi – tych, którzy cię skrzywdzili. Nie uczysz się na błędach, powtarzasz te same mechanizmy. Zasługujesz na więcej niż na to, na co się godzisz.


Na podstawie: thoughtcatalog.com