Go to content

Rozwiązanie konkursu Uśmiechologia

Pewność siebie nie rośnie na drzewach, jednak wbrew powszechnym przekonaniom, nie warto całe życie czekać, aż się magicznie pojawi, przyjdzie… Ta cecha jest zależna od nas samych. Dlaczego więc niektórzy wydają się „od zawsze” być panami świata, a drudzy chowają się w kącie, by nie było ich za bardzo widać? Bo niektórzy swoją pewność siebie, zaczęli budować już na samym starcie. Oczywiście nie sami, zostali wyposażeni w najcenniejsze narzędzia już w dzieciństwie. Wsparcie, uśmiech, czas…

Dziś nasze przebodźcowane dzieci, zapisane na milion zajęć gwarantujących im”dobry start” (przynajmniej w naszym mniemaniu), robią coraz mniej dla siebie. Swoją wartość coraz częściej opierają na systemach oceniania i skali procentowej zaliczonego testu, czy ilości zdobytych dyplomów i medali. A przecież nie po to żyjemy. Nie zapominajmy o tym, co naprawdę w życiu ważne. O wspólnym spacerze, wytartej od gry planszówce, herbacie z malinami. O pewności, którą możemy podarować tu i teraz. Pewności, że jestem wyjątkowy, wspaniały. Poczuciu, że mogę być po prostu sobą.

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy laureatów naszej zabawy! Gratulacje!

Lauretów prosimy o kontakt mailowy w celu odbioru nagród w ciągu 10 dni od daty ogłoszenia wyników. Prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagrody (imię i nazwisko, adres e-mail, adres i nr telefonu – i pseudonim/nick, którym posługiwaliście) na adres e-mail: [email protected]l wpisując w temacie wiadomości „Uśmiechologia”

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora oraz Sponsora swoich danych osobowych, uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych i RODO.

Serdecznie dziękujemy Wam za wspólną zabawę. Fantastyczne zestawy książek  Michała Zawadki wędrują do…

Nagrody i laureaci:

  1. Katarzyna Rysiewicz-Bochenek
  2. Arkadiusz Błażyca
  3. Ewelina Celina
  4. Barbara Kwiecien
  5. Violetta Wiśniewska
  6. Katarzyna Kocjan
  7. Agata Wawrzyniak
  8. Agnieszka Owczarska

Zestaw książek: Nowość wydawnicza „Uśmiechologia” + „Wartościownik”

Najnowsza seria Michała Zawadki, autora bestsellerowych książek z zakresu rozwoju osobistego i społecznego dzieci i młodzieży. Dedykowana młodemu pokoleniu „UŚMIECHOLOGIA. POZYTYWNA STRONA MYŚLENIA” i towarzysząca jej specjalna edycja dla dorosłych – „UŚMIECHOLOGIA. WARTOŚCIOWNIK DLA RODZICÓW”.

Zadaniem pierwszej części serii jest pomoc dzieciom i ich opiekunom w odnalezieniu drogi do poczucia własnej wartości. Młodzieżowa „Uśmiechologia” jest połączeniem książki i zeszytu ćwiczeń. To ponad 100 stron aktywnych zadań, które pomogą zrozumieć i zaakceptować młodym swoje myśli. Pobudza wyobraźnię, „zmusza” do zastanowienia się i zaprasza do intensywnej pracy nad sobą, budowaniem wiary w siebie i umacnianiem indywidualności.

Asystujący „Uśmiechologii”, skierowany do dorosłych – „Wartościownik” część 1, to zbiór wiedzy o poczuciu własnej wartości, pełny wskazówek, podpowiedzi, przykładów i historii. Jego celem jest poszerzenie dotychczasowych umiejętności i wiedzy wychowawczej rodziców, dziadków, czy nauczycieli. Wszystko po to, by mogli skutecznie wspierać kolejne pokolenie w rozwoju, jak również zbliżyć się w relacji z dziećmi i sami się rozwijać.

Odwiedź autora na Facebooku i Instagramie

www.michalzawadka.pl

@MichZawadka

@michal.zawadka

„Uśmiechologia. Pozytywna strona myślenia” – cz. 1 „Ja ze sobą”: 44,90 zł

„Uśmiechologia. Wartościownik dla rodziców” – cz. 1: 44,90 zł

Książki dostępne na www.michalzawadka.pl/usmiechologia.

Konkurs trwa od 06.07.2020 do  20.07.2020 roku, wyniki zostaną opublikowane na stronie www.ohme.pl do  27.07.2020 roku. Regulamin konkursu jest dostępny tutaj.