Go to content

Rozwiązanie konkursu „Magia SPA we dwoje”

Fot. iStock / AzmanL

Kochani, mieliśmy nie lada wyzwanie, by spośród uczestników konkursu wybrać zwycięzcę. Jak widać każdy docenia możliwość odpoczynku, spędzenia czasu we dwoje i zrelaksowania się. Wizyta w SPA staje się sposobem na spędzenie wolnego czasu, odstresowanie, jak wiadomo stresu w naszym życiu nie brakuje.

Tylko jak przekonać drugą połówkę, żeby chciała z nami pojechać? To nie zawsze może być takie proste. Myślimy jednak, że skutecznie swoimi sposobami do wyjazdu do SPA w Nałęczowie przekona swojego partnera:

Pani MILENA MARCZEWSKA.

Pani Marlena otrzymuje 1 x voucher na pobyt w SPA Nałęczów „MAGIA SPA DLA 2 OSÓB NA 1 NOC”

Serdecznie gratulujemy. W celu odebrania nagrody prosimy skontaktować się z nami mailowo: kontakt@ohme.pl

I cóż, pozostaje nam życzyć udanego wypoczynku we dwoje!

Fot. Materiały prasowe

Jeszcze nie wiesz, jak bardzo twoje ciało i dusza pokocha pobyt w SPA

Daj sobie szansę na prawdziwy relaks, który głęboko zapadnie ci w pamięć. Jeśli nie lubisz samotnych wypraw, zabierz ze sobą przyjaciółkę lub męża na weekend w SPA. Zostaw daleko myśli, że akurat SPA to zbytek tobie niepotrzebny. Najpierw poznaj jego niezwykłe możliwości i przekonaj się, dlaczego twoje ciało i dusza pokochają ten rodzaj pełnego wypoczynku.

Magia SPA, oferuje wybór trzech zabiegów SPA i Aqua Aerobic. To dobry pomysł nie tylko na samodzielny wypoczynek, ale ofiarowanie bliskiej osobie prezentu właśnie w takiej postaci.

W SPA możesz zadbać z powodzeniem nie tylko o ciało, ale i zdrowie.

SPA