Go to content

Który z obrazków nie przedstawia rodziny? Zrób test i sprawdź co mówią o tobie twoje spostrzeżenia

Fot. Screen/Facebook/Healthy Tips World

Czy patrząc na obrazek potrafisz dostrzec więzi i zrozumieć relację łączące przedstawione na nim postaci? Wiesz, że to jak je postrzegasz wiele mówi o twoich doświadczeniach z dzieciństwa? Przyjrzyj się poniższym rysunkom.

Który z obrazków NIE przedstawia rodziny?

Jeśli twoja odpowiedź to nr 1

Nie jesteś osobą silnie zorientowaną na jak najszybsze założenie rodziny. Możliwe, że dorastałeś bez ojca lub że nie odegrał on ważnej roli w twoim życiu. Na obrazku, który wybrałeś, ojciec wygląda tak, jakby nic go nie obchodziło, a matka trzyma go z dala od dziecka.

Uwielbiasz pomagać innym i próbować wprowadzać pozytywne zmiany w życiu innych ludzi, ale nie jesteś całkiem pewien, czym jest prawdziwa rodzina.

Jeśli twoja odpowiedź to nr 2

Jesteś osobą rodzinną, świadomą znaczenia dobrych więzi rodzinnych, które są dla ciebie priorytetem. Rodzice na tym obrazku są bardziej skupieni na sobie niż na dzieciach.

Wierzysz w silne i stabilne relacje, kochające się małżeństwo i szczęśliwe środowisko dla wszystkich członków rodziny.

Jeśli twoja odpowiedź to nr 3

To zdjęcie przedstawia szczęśliwą i kochającą się rodzinę, dwoje rodziców, którzy zdają się dobrze dbać o swoje dziecko. Jeśli uważasz, że ta rodzina jest „fałszywa”, możesz nosić w sobie jakąś traumę. Być może dorastałeś w dysfunkcyjnej rodzinie, a jedno z twoich rodziców było alkoholikiem, nadużywało narkotyków lub cierpiało na chorobę psychiczną.


Na podstawie: usefulgen.com