Go to content

Rozwiązanie konkursu „Kocham swoją skórę”

Fot. iStock / PeopleImages

Jestem piękna, bo tak się czuję – to połowa sukcesu! A drugą połowę odkryłyście przed nami podczas zabawy. Dziękujemy wam za wszystkie zgłoszenia i każdy ujawmniony sekret pięknej skóry. Kochajcie swoją skórę – dbajcie, dopieszczajcie i noście ją z dumą!  A dla naszych laureatek mamy cudowne dermokosmetyki od Ziaja med, by jeszcze lepiej swoją skórę dopieścić.

Laureaci:

  1. Agnieszka Wojtkowiak
  2. Monika Gonczar
  3. Beata Korpecka Gardoń
  4. Marta Gawrońska
  5. Anna Maciejewska
  6. Patrycja Tomaszewska
  7. Agnieszka Król
  8. Ewa Lesniewska
  9. AgniEszka Burek
  10. Paulina Kiedrowska

Laureatów prosimy kontakt mailowy w celu odbioru nagród w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników, tj do dn.: 14.06.2016 roku. Prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagrody (imię i nazwisko, adres i nr telefonu) na adres e-mail: kontakt@ohme.pl. Otrzymanie danych potwierdzamy w odpowiedzi zwrotnej.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Nagrody:

10 x  zestaw kosmetyków Ziaja med – Klinika zdrowej skóry, Dermokosmetyki Ziaja Med kuracja dermatologiczna z witaminą C +HA/P (seria obejmuje 4 produkty), składający się z:

– rewitalizujący krem pod oczy i na powieki wygładzająco-ochronny

– krem ujędrniający na dzień,

– krem głęboko regenerujący na noc,

– esencja rewitalizująca,

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Dermokosmetyki Ziaja Med kuracja dermatologiczna z witaminą C +HA/P, polecane są w profilaktyce przedwczesnego starzenia się skóry, a także do regenerującej pielęgnacji po zabiegach dermatologicznych i estetycznych. Linia charakteryzuje się szerokim spektrum działania uwarunkowanym aktywnością stabilnej witaminy C zastosowanej w formie naturalnego glukozydu. Jej skuteczność determinowana jest stopniowym uwalnianiem kwasu askorbinowego przez enzym zwany alfa-glukozydazą co w efekcie zapewnia długotrwałe oddziaływanie na skórę . Połączona z kwasem hialuronowym i aminokwasem – hydroksyproliną intensywnie wzmacnia i odnawia włókna kolagenu, spowalnia procesy starzeniowe oraz wyraźnie poprawia kondycję skóry zwiotczałej, z przebarwieniami, pozbawionej zdrowego kolorytu i młodzieńczego blasku. 

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj