Go to content

Rodzice wracają do szkoły! Zadbaj o swój dobrostan i weź udział w akcji z nagrodami

Bo tak naprawdę, do szkoły nie wracają tylko dzieci, ale również rodzice. Dla nich też kończą się wakacje. To rodzic będzie koordynował projekt zwany szkołą, układał roczny plan rodzinny, dostosowywał swój czas do obowiązków dziecka, by wesprzeć je w nauce. Stanie się kierowcą, psychologiem, czarodziejem, bo kto z nas nie musiał wyczarować kasztanów, czy stroju na występ o północy dnia poprzedniego? I znów będzie odliczał dni do wakacji…

To Wy, drodzy rodzice, w kolejnych miesiącach będziecie godzić szkołę z zajęciami dodatkowymi, pasjami dziecka, swoją pracą. Dobrze byłoby, gdyby udało się to również pogodzić z własnymi potrzebami. Czy to w ogóle możliwe?

Redakcja OH!ME postanowiła wesprzeć Was w tej nierównej walce. Do końca miesiąca publikować będziemy w specjalnym bloku na stronie głównej artykuły i wywiady z ekspertami, które pomogą Wam ogarnąć ten wrześniowy chaos, wytłumaczą, zmotywują, pomogą znaleźć przestrzeń dla siebie, nie zapominając o spokoju i zdrowiu psychicznym. Zaproponujemy rozwiązania, które pomogą ogarnąć i zorganizować ten czas jak najłagodniej.

Tematy, jakie będziemy podejmować i wyjaśniać z ekspertami, żeby zadbać o Wasz dobrostan, to m.in.:

  • Jak możemy ułatwić dzieciom i sobie powrót do szkoły
  • Jak przygotować siebie na rozłąkę z dzieckiem, które po raz pierwszy idzie do szkoły
  • Jak nauczyć dziecko samodzielności, a tym samym ułatwić sobie życie
  • NOVAKID pomoże wam zaplanować z głową zajęcia dodatkowe z j. angielskiego dla dzieci
  • Przyjrzymy się biurkom naszych dzieci – ekspert FORTE wyjaśni czego tam nie ma, a co powinno być
  • Zaproponujemy kreatywne zabawy wspólnie z marką EPSON. Takie, które nie wymagają naszej nieustającej obecności w pokoju dziecka
  • Wraz z Orbit zwrócimy też uwagę na konieczność podnoszenia świadomości na temat prawidłowej higieny jamy ustnej.

Poza tym, z pomocą MEDICOVER Stomatologia, odczarujemy traumatyczne wizyty u stomatologów i innych lekarzy, do których powinniście wybrać się we wrześniu, żeby z głową zaplanować leczenie i zwrócimy uwagę na zdrowe nawyki dzieci, które ułatwią wam ograniczyć szkolne infekcje. Słowem – spróbujemy z wami we wrześniu nie oszaleć.

A to się może udać dzięki naszym Partnerom akcji: EPSON, FORTE, NOVAKID, MEDICOVER, MARS POLSKA

A żeby zachęcić Was jeszcze bardziej do śledzenia naszej akcji, przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania będą znakomite nagrody!

Zadanie konkursowe.

W komentarzu pod postem na Facebooku, (odnośnik do niego poniżej), podziel się z nami swoimi doświadczeniami w temacie, który ma istotny wpływ na dobrostan rodzica – samodzielności swojego dziecka. Jak Wy wspieraliście swoje pociechy, by nauczyć je samodzielności? Zmotywować do działania, żeby czuły się sprawcze, ważne i odpowiedzialne. Piszcie do nas i wygrywajcie wspaniałe nagrody od Partnerów akcji! Nagrodzone zostaną najbardziej zaangażowane osoby, z najciekawszymi pomysłami.

Nagrody.

5 zaproszeń na 5 bezpłatnych lekcji angielskiego NOVAKID

Decydując się na naukę języka angielskiego dla dziecka, warto wybrać zajęcia w formie online, które pomogą mu uczyć się spokojnie w domu i dokładnie wtedy, kiedy ma na to energię i czas. Tego typu zajęcia oferuje platforma Novakid, która właśnie obchodzi 5-lecie swojej działalności. W tym czasie zrealizowała już ponad 7,5 miliona lekcji dla ponad 500 tys. uczniów w prawie 50 krajach.  Zajęcia, przeznaczone dla dzieci w wieku 4-12 lat, prowadzone są w formule indywidualnej przez certyfikowanych nauczycieli języka angielskiego, w tym również przez native speakerów.
W tym roku platforma wprowadziła do swojej oferty Świat Gier Novakid – pierwszy na rynku kompleksowy ekosystem narzędzi do nauki języka angielskiego w ramach świata gier edukacyjnych online. Poziom poszczególnych lekcji jest dopasowany do indywidualnych umiejętności i potrzeb dziecka – przed rozpoczęciem kursu odbywają się zajęcia próbne, podczas których nauczyciel dokonuje oceny i planuje dalszy program nauczania.

Więcej na Facebooku i Instagramie.

1 urządzenie wielofunkcyjne Epson EcoTank L3151

Prawdziwe cudo, kompaktowy design, z mnóstwem funkcjonalności i możliwości. Dołączony do urządzenia zapas tuszów pozwala na wydruk do 8 100 stron w trybie czarno-białym i 6 500 kolorowych (wystarcza na 3 lata standardowego drukowania). Dobry skaner pozwalający na szybką digitalizację i kopiowanie dokumentów, zdjęć i grafik, a zintegrowany pojemnik umieszczony z przodu pozwala na podgląd aktualnego stanu atramentu. To nie wszystkie atuty tego urządzenia. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w: aplikacje mobilne: Epson Smart Panel do zarządzania i druku zdalnego oraz Epson Creative Print – zestaw szablonów i narzędzi pozwalających w domu przygotowywać pięknie wyglądające dokumenty, ozdoby. Choć nie jest to drukarka fotograficzna radzi sobie świetnie także z amatorskim drukiem zdjęć.

Dajemy szóstkę za zwiększoną długowieczność, ekologiczność oraz oszczędności na rachunkach za prąd, a System EcoTank (zastąpiono wymienne kartridże zasobnikiem na samodzielnie dolewany) pozwala na bardzo niski koszt druku.

www.epson.pl

Więcej na FacebookuInstagramie

1 zaproszenie do najbardziej uśmiechniętej kliniki stomatologicznej – Medicover Stomatologia: voucher o wartości 1000 zł na usługi pedodontyczne: rtg, konsultacja specjalistyczna, higienizacja.

 

Medicover Stomatologia to innowator zmieniający i kształtujący rynek stomatologiczny w Polsce. Obecnie Medicover posiada 89 nowoczesnych centrów, które oferują kompleksowy zakres usług dentystycznych. Opiekę nad pacjentami zapewnia profesjonalny zespół specjalistów – stomatologów, higienistek, asystentów stomatologicznych i recepcjonistów.

Nasze podejście do stomatologii zamknęliśmy w koncepcie Rytuału Uśmiechu. Chcemy sprawić aby pacjenci włączyli wizyty w naszych centrach i dbanie o zęby w szereg swoich codziennych rytuałów, związanych ze zdrowym stylem życia.

Lista lokalizacji medicover stomatologia: Placówki

 

Więcej na FacebookuInstagramie

1 voucher na zakup biurka firmy FORTE

Biurko to dziś niezwykle ważny element wyposażenia domu i mieszkania. Warto zadbać, żeby był to mebel wygodny, funkcjonalny i jednocześnie pasujący do charakteru wnętrza. W ofercie FORTE znajdziesz biurka dedykowane do pracy zdalnej, biurka dla dzieci i młodzieży oraz biurka gamingowe. Dostępne są różne modele, w wielu rozmiarach i kolorach, dzięki czemu łatwo dopasujesz je do swoich potrzeb.

Więcej na FacebookuInstagramie

Upominek od Mars Polska

Szczoteczka soniczna dla rodzica oraz zapas bezcukrowych gum do żucia rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne w profilaktyce zdrowych i czystych zębów.

Mars Polska od lat aktywnie angażuje się w działania mające na celu podnoszenie świadomości na temat prawidłowej higieny jamy ustnej. Poprzez markę Orbit® promuje profilaktykę zdrowia zębów jako współorganizator, realizowanego z sukcesem już od 10 lat, ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Dziel się Uśmiechem”. Dzięki współpracy z ekspertami marka wypracowała i aktywnie popularyzuje 4 kroki dla zdrowych i czystych zębów, które w prosty sposób tłumaczą, jak minimalizować ryzyko wystąpienia próchnicy. Jednym z nich jest właśnie żucie bezcukrowej gumy po jedzeniu i piciu, kiedy nie mamy możliwości umycia zębów.

Więcej na stronie programu: https://www.mojorbit.pl/program-dziel-sie-usmiechem

Regulamin akcji – TUTAJ.