Go to content

Z przymrużeniem oka: jak zdobyć mężczyznę na całe życie. Męski poradnik dla zdesperowanych

Fot. iStock/Vasyl Dolmatov

Jeśli w tym tekście masz nadzieję odkryć wszystkie sekrety, które pozwolą ci znaleźć miłość twojego życia, to wiedz jedno: myśl, że szczęście kobiety zależy od mężczyzny, jest kompletnie absurdalna. Nie szukaj faceta za wszelką cenę, ponieważ to jest twoje życie i tylko ty możesz nadać mu znaczenie.

Możesz dzielić je z mężczyzną (lub kobietą) albo zdecydować się pozostać samotną i angażować się tylko w relację z samym sobą lub rodziną i przyjaciółmi. Będąc samą, możesz cieszyć się swobodą rozumienia siebie samej i swoich potrzeb w każdym znaczeniu tego słowa. Możesz osiągnąć taki poziom rozwoju osobistego, który sprawia, że czujesz się komfortowo.

Kiedy już odkryjesz, że zanim zakochasz się w kimś i będziesz kochana, musisz najpierw pokochać siebie, weź pod uwagę te kilka wskazówek, zasugerowanych przez samych panów z pewnego portalu internetowego i zastanów się, czy warto dążyć do związku za wszelką cenę:

Jak zdobyć mężczyznę na całe życie (według panów)

Opracuj do perfekcji technikę makijażu

Kobieta musi być piękna, jeśli chce zadowolić mężczyznę swojego życia, ponieważ wracając do domu po ciężkim dniu pracy, chce on tam znaleźć miss polonię. „Naturalne” nie działa, chyba że chcesz pozostać singielką.

Przeczytaj wiele książek

Nie po to, aby rozwinąć czystą i krytyczną myśl, inaczej wystraszysz mężczyzn. Czytaj dalej, abyś mógł lepiej zrozumieć, co interesuje twojego przyszłego męża, bo łatwiej go pokonać, myśląc tak samo jak on.

Nigdy nie chodź do łazienki w obecności swojego mężczyzny

Kobiety nie robią „tych” rzeczy. Aby wyjść do łazienki, poczekaj, aż nie będzie tam twojego mężczyzny, nie zniszcz tej magii.

Bądź łagodna i interesująca

Twoją misją dla mężczyzny twojego życia jest zrobić wszystko, aby czuł się dobrze w domu po całym dniu pracy. Więc nie mów o sobie, ale o tym, co ma znaczenie, czyli o nim.

Powiedz mu, że wiesz, jak prowadzić dom

Jak każda dobra, szanująca się przyszła partnerka życiowa, musisz to wiedzieć.

Zapewnij go, że może być niewierny

Wszystkie kobiety wiedzą, że mężczyźni mają większy apetyt seksualny niż my.

Nie narzekaj

Zawsze się uśmiechaj. Ponadto, ponieważ nie możesz samodzielnie myśleć, nie musisz się martwić, on zadba o wszystkie problemy!

Zawsze się z nim zgadzaj

Mężczyźni nigdy się nie mylą. Nigdy. Niech więc zajmą się wszystkim, a ty prostu bądź do ich dyspozycji!

Pokaż mu, że jesteś mu oddana

Oczywiste jest, że twoje życie kręci się tylko wokół niego.

Powiedz mu, że rezygnujesz z wszystkiego, aby założyć rodzinę

Kariera i praca są dobre tylko dla feministek. Ty, urodziłeś się, aby znaleźć mężczyznę swojego życia.

Powodzenia!

P.S. Na szczęście na świecie są jeszcze całkiem normalni faceci. I życzę wam, żebyście na waszej drodze spotykały tylko takich właśnie.


Na podstawie: nospensees.fr