Go to content

Przyłącz się do naszej nowej akcji #ŁapENDORFINY

Fot. iStock

Sprawdźcie, jak wielka siła tkwi w endorfinach! Nic nas nie dołuje tak, jak jesień, kiedy robi się chłodniej, szaro, a wakacyjne wspomnienia się zacierają. Wiele z nas schowałaby się pod kocem z ciepłą herbatą i zapadła w sen, który pozwoli przetrwać nadchodzący czas jesiennej chandry. 

Są dwie drogi: poddać się i kolejny rok z rzędu wyczekiwać z tęsknotą wiosny, albo nie dać się jesiennej chandrze i wykorzystać ten czas aktywnie i efektywnie dla siebie. Zmiany zauważysz już po tygodniu uczestnictwa w naszej akcji, bo my pokażemy wam, jak zadbać o dobry nastrój uwalniając ze swojego ciała endorfiny – hormon szczęścia, dzięki któremu nawet nie zauważymy, że nadeszła jesień!

Trzy razy w tygodniu, będziemy przygotowywać dla was malutkie, króciutkie wyzwanie, drobną aktywność, która pomoże wam pokonać słotę i uwolnić swoje szczęście. A wy? Bądźcie z nami, waszym zadaniem jest wykonanie mini zadania i podzielenie się w komentarzu swoimi spostrzeżeniami. Wśród łowczyń endorfin, Jury wybierze laureatki, które nagrodzimy na zakończenie akcji. A nagrody są bajeczne… zobaczcie sami!

Nie dajmy się jesiennej chandrze, korzystajmy z dobrego nastroju przez calutki rok!

Akcja #łapENDORFINY

Naszych wyzwań szukajcie na naszym profilu na Facebooku: @ohmepl. Pierwsze pojawi się już dzisiaj! Na miejsca. Gotowi. Start.

Nagrody:

10 x pachnący zestaw do domu marki Boles d’olor*

W skład zestawu wchodzą:

1 x mikado (patyczki zapachowe)

Patyczki zapachowe, które pochłaniają i rozpraszają zapach w progresywny, delikatny i bardzo trwały sposób. Walorem Mikado jest estetyka, którą można wykorzystać, jako element dekoracyjny w domu lub biurze. Umieść wazon w wybranym miejscu, a po kilku godzinach Twój dom wypełni zapach.

1 x kadzidła naturalne

Kadzidło na bazie neutralnych roślinnych żywic aromatycznych i szlachetnego drewna, do którego dodawane są olejki eteryczne pochodzenia roślinnego. Kadzidło zużyje się w ciągu około 45 minut, ale zapach utrzyma się przez wiele godzin.

1 x saszetka do szafy

Klasyczna saszetka zapachowa idealna do powieszenia w dowolnym miejscu, z praktycznym wieszakiem. Nadaje się do umieszczenia w szafie, szufladzie, wieszaku na ubrania lub pod siedzeniem samochodu.

1 x woreczek do szuflady

Aromatyczne „perełki” zapakowane w tiulową torebkę idealnie nadają się do perfumowania w szufladach. Woreczek może być również stosowany w innych zakątkach domu, w szafie, w walizce oraz w samochodzie.

1 x perfum do wnętrz (spray)

Najłatwiejszy i najszybszy sposób na perfumowanie domu odświeżaczem powietrza, który można stosować w każdym pomieszczeniu. Dzięki wygodnemu dozownikowi, to Ty decydujesz o intensywności zapachu.

1 x olejek do kominka

Zapach Boles d’olor skoncentrowany w małej butelce do stosowania w kominkach ceramicznych. Wystarczy dodać kilka kropel do wody, żeby poczuć zapach.

1 x zapach do samochodu

Mała butelka wypełniona perfumami z drewnianą zakrętką, która działa jak dyfuzor zapachowy. Sznurek umożliwia powieszenie produktu na lusterku wstecznym. Ponadto jego innowacyjny i atrakcyjny design doda nutę oryginalności w Twoim samochodzie.

 

* zapach jest wybierany w sposób losowy przez sponsora nagrody.

Koniecznie odwiedźcie naszego partnera, który ufundował wspaniałe nagrody!

padmashop.pl

bolesdolorpolska

bolesdolorpolska

Akcja trwa od 12.11.2020 do 13.12.2020 roku. Regulamin akcji dostępny jest tutaj.*

Aktualizacja: 04.12.2020 – Akcja przedłużona do 13.12.2020