Go to content

Przyjrzyj się temu obrazowi i dowiedz się, jakie są twoje głęboko skrywane lęki

Fot. Fot. Screen z Facebook /Kissed By Angels

Ten obraz jest niepokojący. Może ze względu na kolory, może na to, co przedstawia – budzi pewien podświadomy lęk. Który element dostrzegłeś jako pierwszy? Zobacz, co to może oznaczać.

Przyjrzyj się temu obrazowi

Interpretacja

Nóż

Jeśli zauważyłeś najpierw nóż, prawdopodobnie podświadomie boisz się choroby.  Nawet jeśli masz podstawy, by obawiać się, że zachorujesz, niech ten strach przestanie cię paraliżować, a zmobillizuje do tego, by o siebie bardziej zadbać.

Gąsiennica

Symbolizuje twój głęboko zakorzeniony lęk przed tym, co „nadrealne”, paranormalne. Boisz się duchów? Doświadczyłeś czegoś, co napawa cię lękiem przed zjawiskami, których wytłumaczyć nie można? Spróbuj spojrzeć na te wydarzenia z większym dystansem i realizmem.

Motyl

Jeśli najpierw dostrzegłeś motyla, prawdopodobnie obawiasz się zdrady. Czyżbyś został już oszukany  w przeszłości i boisz się, że historia się powtórzy? Pamiętaj, że zawsze warto dać szansę nowej relacji, warto rozpocząć ją z „czystą głową”. Zaufaj.

Jabłko

Jeśli jako pierwsze zauważysz jabłko, oznacza to, że masz podświadomy strach przed utratą bliskiej osoby. Zwykle jest to powszechne u tych z nas, którzy stracili już kogoś bliskiego i nie mogą sobie z tym uczuciem poradzić. Porozmawiaj o tym lęku z kimś, kto mógłby pomóc ci go przezwyciężyć.


Na podstawie: providr.com