Lifestyle

Przyjrzyj się obrazkowi i odpowiedz na pytanie, która z tych dwóch kobiet jest matką, a dowiesz się jaki jesteś

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
26 listopada 2017
Fot. screen z Facebooka/Limitless Minds
 

Na rysunku znajdują się dwie kobiety, siedzące naprzeciwko siebie, a mały chłopiec bawi się na podłodze.  Czy potrafisz zgadnąć,  która z pań jest jego mamą? Jest tylko jedna poprawna odpowiedź, a twój wybór może wiele powiedzieć o twojej osobowości. Więc kto jest prawdziwą matką dziecka?

Jeśli wybrałeś kobietę siedzacą po prawej stronie

7 na 10 osób uważa, że ​​kobieta po prawej stronie rysunku to mama dziecka. Niestety, to błędna odpowiedź. Ale nie martw się, mamy dla ciebie dobrą wiadomość: jeśli wybrałeś właśnie tę panią, to znaczy, że jesteś kreatywny i masz bogatą wyobraźnię. Twoi przyjaciele bardzo cię cenią, również dlatego, że masz w sobie wiele dobroci i chętnie udzielasz im trafnych rad. Ktokolwiek znalazł się kiedyś na emocjonalnych rozdrożu – do ciebie jak w dym! Ty wiesz, że na sukces trzeba porządnie zapracować, a największą wartością jest dla ciebie rodzina.

Jeśli wybrałeś kobietę siedzącą po lewej stronie

Tylko 30% osób biorących udział w tej zabawie potrafi udzielić poprawnej odpowiedzi. Tak, zgadłeś!  Podczas zabawy dzieci często patrzą na rodziców, ponieważ czują się wtedy dużo bezpieczniej. Mały chłopiec jest odwrócony właśnie w kierunku wybranej przez ciebie kobiety. Co o tobie świadczy twoja odpowiedź? Przede wszystkim, że wyróżniasz się ponadprzeciętną inteligencją. Ale to nie wszystko. Prawdopodobnie jesteś również towarzyski i bardzo sympatyczny. Miły charakter i wyśmienite poczucie humoru dopełniają tego obrazu. Poza tym jesteś bardzo szczery w stosunku do innych, ale poproszony o dyskrecję, potrafisz dochować tajemnicy.

Co wy na to? 😉


Na podstawie: truthinsideofyou.org

 


Lifestyle

Jeśli na twojej dłoni figuruje literka „M”, sprawdź co to może oznaczać

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
26 listopada 2017
Fot. Screen YouTube/All About Your Health
 

Sztuką czytania z ręki zajmujemy się od starożytności. Umiejętność ta narodziła się z hinduskiej astrologii, a pierwsze, udowodnione próby przewidywania przyszłości oraz odczytywania cech osobowości z układu linii na dłoniach odnaleziono w starożytnych chińskich tekstach wróżbiarskich w Chinach. Praktyka ta rozprzestrzeniła się w Azji i Europie, tak dowiedział się o niej Arystoteles. Przekazał tę wiedzę Aleksandrowi Wielkiemu, który wykorzystał ją do oceny charakteru swoich oficerów wojskowych. 

Przyjrzyj się wewnętrznej stronie swoich dłoni. Czy widnieje na nich literka „M”? Jest to wynik połączenia linii głowy, linii serca oraz linii życia. Co oznacza taki symbol? Chiromancja mówi o czterech, podstawowych znaczeniach:

  • Przywództwo (masz skłonność do przewodzenia, szefowania innym i dobrze się w tym realizujesz)
  • Bogactwo (umiesz zarabiać pieniądze, bo z reguły wybierasz taką drogę życiową, która umożliwia ci znalezienie dobrze płatnej pracy)
  • Szczęście w życiu (bo potrafisz wykorzystywać okazje, jesteś uważny i skuteczny)
  • Dobra perspektywa (z reguły odnosisz w życiu sukcesy).

Mówi się, że ludzie, którzy mają na dłoni widoczną literkę „M” są mistrzami w wykrywaniu i oszustw. Mają bardzo silnie rozwiniętą intuicję i wierzą w jej siłę oraz moc sprawczą myśli. „Ludzie z M” są zazwyczaj silni,  a ważne decyzje podejmują bez zająknienia. Potrafią wykorzystać możliwości, które pojawiają się w życiu i nigdy ich nie ignorują.


Na podstawie: davidwolfe.com

 


Lifestyle

Bycie lojalnym wobec partnera to wybór serca, czy naprawdę tak trudno to zrozumieć?

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
26 listopada 2017
Fot. iStock/Liderina

Tak często zdarza się, że lojalność w związku pojmujemy jako zamykanie się na innych i bycie (dosłownie) tylko i wyłącznie z ukochaną osobą. Rezygnujemy z kontaktów z przyjaciółmi, żeby „jemu nie było przykro”, żeby „ona nie czuła się opuszczona”. Czas mija, a my nie utrzymujemy kontaktu ze światem zewnętrznym. Bycie lojalnym nie oznacza, że jest się dla kogoś „na wyłączność”, byle tylko nie dawać drugiej osobie powodów do niepokoju. Bycie lojalnym bazuje na obopólnym zaufaniu, nie zapominajmy o tym. Bycie lojalnym to wybór serca.

Zdrada. Boimy się jej najbardziej. Wydaje nam się, że nie ma w związku nic gorszego. A przecież nie chodzi tylko to, byś nie wysyłał po kryjomu wiadomości do tej dziewczyny, która wczoraj wsunęła ci do kieszeni kartkę z numerem swojego telefonu. Bycie uczciwym to coś więcej niż decyzja o tym, by spędzać noc z tą samą osobą. To świadome, dobrowolne, wypływające z potrzeby serca oddanie się ukochanej osobie. To coś naturalnego i jeśli tego „nie czujesz”, odejdź. Bo nie można być lojalnym „na siłę”. Bo jeśli się zmuszasz do uczciwości – prędzej, czy później, coś w tobie „pęknie”, zapomnisz się, zdradzisz, zranisz. Odejdziesz zobaczyć, jak to jest być z kimś innym, kiedy tylko pojawią się pierwsze problemy w twoim związku.

Zrób „rachunek sumienia”. Jesteś lojalny, szczerze?

Bycie lojalnym wobec osoby, którą kochasz, to nie szukanie „kogoś lepszego” na jej miejsce, gdyby między wami nie ułożyło się po twojej myśli. To pewność, że masz w rękach szczęście i chęć zapracowania na to, by je utrzymać. To świadomość, że nie zawsze będzie pięknie, że pojawią się momenty trudne, czasem nawet bardzo trudne. Bo takie jest życie, taka jest miłość i bycie we dwoje, dzielenie ze sobą codzienności.

Bycie lojalnym nie jest biernym czekaniem na to, jak będzie rozwijał się ten związek. Bycie lojalnym oznacza chęć powiedzenia jej gestem i zachowaniem, pokazania mu każdego dnia, że nie mają powodów do niepokoju. To telefon, kiedy tego potrzebują, to danie im pewności, że dla nich jesteś. To nie dawanie powodów do myślenia, że kiedykolwiek mógłbyś oszukać. I wcale nie chodzi o same słowa i obietnice.

Jeśli tego nie potrafisz, jeśli wybierasz grę we flirt z kimś innym, jeśli podejmujesz ryzyko zdrady – odejdź czym prędzej, nie utrzymuj partnera w iluzji swojego uczucia. Jeśli jesteś lojalny, dla wszystkich wokół jest jasne, że twoje serce i ciało są „nietykalne”. To widać.

Bycie lojalnym oznacza, że status twojego związku jest jasny, niezależnie od tego, gdzie jesteś i kto jest obok. Bycie lojalnym oznacza nie dawanie innym powodów do tego, by sądzili, że mogą cię zdobyć.

Bycie lojalnym oznacza  również, że nie ukrywasz żadnego z twoich uczuć (nawet wątpliwości) przed twoim partnerem, ponieważ wiesz, że możesz mu zaufać absolutnie we wszystkim.

I wreszcie, bycie lojalnym zawsze daje pewność, że budujesz relację, która ma przetrwać – związek, który ma przyszłość. Więc wspólnie z partnerem omawiasz plany na przyszłość – twoją i twojej relacji.

Bycie lojalnym oznacza wspólną walkę z trudnymi momentami i wspólny śmiech, kiedy jest dobrze. Bycie lojalnym oznacza zakochanie się w sobie nawzajem. Bycie lojalnym oznacza, że ​​rozumiesz, że to, co masz, nie jest czymś „na chwilę”. Czy tak trudno to zrozumieć?


Zobacz także

Bo seks proszę państwa, wcale nie musi oznaczać małżeństwa, czy innego związku

„Potknij się, gdy wchodzisz do pokoju, w którym on przebywa”. 129 pomysłów na to, jak zdobyć męża, czyli „odlotowy” poradnik z 1958 roku

Zaburzenia odżywiania i faceci?! To dzieje się częściej niż myślisz!