Go to content

Przyjrzyj się obrazkowi i odpowiedz na pytanie, która z tych dwóch kobiet jest matką, a dowiesz się jaki jesteś

Fot. screen z Facebooka/Limitless Minds

Na rysunku znajdują się dwie kobiety, siedzące naprzeciwko siebie, a mały chłopiec bawi się na podłodze.  Czy potrafisz zgadnąć,  która z pań jest jego mamą? Jest tylko jedna poprawna odpowiedź, a twój wybór może wiele powiedzieć o twojej osobowości. Więc kto jest prawdziwą matką dziecka?

Jeśli wybrałeś kobietę siedzacą po prawej stronie

7 na 10 osób uważa, że ​​kobieta po prawej stronie rysunku to mama dziecka. Niestety, to błędna odpowiedź. Ale nie martw się, mamy dla ciebie dobrą wiadomość: jeśli wybrałeś właśnie tę panią, to znaczy, że jesteś kreatywny i masz bogatą wyobraźnię. Twoi przyjaciele bardzo cię cenią, również dlatego, że masz w sobie wiele dobroci i chętnie udzielasz im trafnych rad. Ktokolwiek znalazł się kiedyś na emocjonalnych rozdrożu – do ciebie jak w dym! Ty wiesz, że na sukces trzeba porządnie zapracować, a największą wartością jest dla ciebie rodzina.

Jeśli wybrałeś kobietę siedzącą po lewej stronie

Tylko 30% osób biorących udział w tej zabawie potrafi udzielić poprawnej odpowiedzi. Tak, zgadłeś!  Podczas zabawy dzieci często patrzą na rodziców, ponieważ czują się wtedy dużo bezpieczniej. Mały chłopiec jest odwrócony właśnie w kierunku wybranej przez ciebie kobiety. Co o tobie świadczy twoja odpowiedź? Przede wszystkim, że wyróżniasz się ponadprzeciętną inteligencją. Ale to nie wszystko. Prawdopodobnie jesteś również towarzyski i bardzo sympatyczny. Miły charakter i wyśmienite poczucie humoru dopełniają tego obrazu. Poza tym jesteś bardzo szczery w stosunku do innych, ale poproszony o dyskrecję, potrafisz dochować tajemnicy.

Co wy na to? 😉


Na podstawie: truthinsideofyou.org