Go to content

„Przepraszam, że nie potrafiłam pokazać, ile to dla mnie znaczy”. Akcja #ListdoNiego

Pisze ten list ponieważ są pewne rzeczy, które zawsze chciałam Ci powiedzieć, ale jakoś powiedzenie tego Tobie wydawało mi się niewłaściwe. Ty zawsze twardy, zawsze poukładany, robiący to, co trzeba i gotowy zawojować świat. Przynajmniej takie pozory stwarzałeś i pewnie nigdy byś się nie przyznał do tego, że jest inaczej. A jednak mam wiele dowodów na to, że pod tym pancerzem który stworzyłeś dla świata kryje się delikatne i troskliwe serce.

Pamiętam gdy narzekałam, że najwyższa pora zapisać się na siłownię, bo nie mam siły nawet chwastów wyrwać. Dwa dni później dostałam zaproszenie na prywatny trening. Strasznie mnie to wtedy rozbawiło i uznałam to za świetny żart, jednak gdzieś tam w środku zrobiło mi się miło  i po raz pierwszy poczułam coś, co wtedy wydawało mi się wdzięcznością.

Zawsze byłeś człowiekiem czynu.

Pamiętam, jak kiedyś mimochodem wspomniałam, że chwilowo mam krucho z kasą i nagle zaczęłam dostawać więcej zleceń. Wiedziałam, że to Ty za tym stoisz chociaż nigdy nawet słowem się nie zająknąłeś na ten temat. Pamiętam, jak kłóciliśmy się skręcając meble i jak bardzo pomocny byłeś przy mojej przeprowadzce, która w tamtym momencie mnie przerosła. Jak mnie zbierałeś do kupy, gdy sama tego nie potrafiłam zrobić, jak słuchałeś gdy narzekałam na rodzinę i dawałeś rady, które naprawdę były pomocne.

Przez to wszystko zaczęłam Cię postrzegać, jak jednego z komiksowych superbohaterów, których tak bardzo nie lubisz.

Na co dzień twardy facet walczący o swoje i bezkompromisowy, a gdy ktoś potrzebował pomocy jedna z najbardziej wyrozumiałych i empatycznych osób jakie znam.

Jak tu się nie zakochać w takim połączeniu?

To co chcę Ci powiedzieć, to dziękuję za to wszystko i przepraszam. Przepraszam, że nie potrafiłam pokazać, ile to dla mnie znaczy.

Przepraszam, że  nigdy nie powiedziałam, jak ważny się dla mnie stałeś. Chyba po prostu się bałam.

Teraz widzę, że masz kogoś. Znam  ją i mam wrażenie, że jest moim absolutnym przeciwieństwem. Ja brunetka o brązowych włosach, ona blondynka o niebieskich. Ja entuzjastka fantastyki, która uwielbia wszystkie ”męskie” prace w mieszkaniu, ona twarda realistka która nie poradzi sobie z cieknącym kranem.  Ja w wiecznym niedoczasie, ona poukładana.

I teraz patrząc na Ciebie absolutnie szczęśliwego zastanawiam się czy zrezygnowałeś ze mnie, bo nie potrafiłam Ci pokazać, jak bardzo mi zależy. Zastanawiam się, co by było, gdybym wtedy postąpiła inaczej. A może tak naprawdę nigdy mnie nie chciałeś i to zawsze było po prostu Twoje dobre serce i nic więcej?

J.K.

Akcja #ListdoNiego

Napisz i wyślij do nas swój #ListdoNiego – i uwolnij słowa. Wybrane listy opublikujemy, a najlepsze wyznania nagrodzimy – a nagrody czekają bajeczne. 😉

Bądźcie z nami, oprócz waszych listów w ramach akcji ukażą się… różne miłosne sekrety. Gotowi na miłość?

Czekamy na wasze listy pod adresem: [email protected]w tytule wiadomości wpisujcie: #ListdoNiego. Koniecznie podpiszcie się imieniem i nazwiskiem, a jeśli życzycie sobie publikację pod pseudonimem – napiszcie nam o tym!

Prosimy o dołączenie do wiadomości poniższego oświadczenia:

Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Oh!me .
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora i Sponsora konkursu swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).
Wysłanie tekstu jest równoważne ze zgodą na jego publikację oraz kontakt ze strony Oh!me w celu odbioru nagrody. Tekst powinien być podpisany imieniem i nazwiskiem. Publikacja pojawi się pod wybranym przez autora pseudonimem bądź inicjałami. Prosimy o dołączenie informacji, jak chcecie zostać podpisani lub wyraźną informację, że chcecie by tekst pojawił się pod waszym imieniem i nazwiskiem.

Nagrody:

logo

2 x zaproszenie do Hotelu Afrodyta Business&SPA*

ohme konkurs karnet

*Do nagrody przypisana jest dodatkowa nagroda pieniężna, przeznaczona na poczet pokrycia podatku dochodowego od wygranej w Konkursie. Dodatkowa nagroda pieniężna nie podlega wypłacie zwycięzcy i zostanie potrącona przez Sponsora oraz przeznaczona na pokrycie należnego podatku dochodowego od osób fizycznych od wygranej w Konkursie zgodnie z art. 41 ust. 4 i 7 w zw. z art. 30 ust. 1 pkt 2 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Karnet ważny do zrealizowania przez 3 miesiące od daty rejestracji (przyznania karnetu).

Kopia Panorama hotel z zewnątrz Afrodyta

Szampan&Sekrety_logo_beztła

1 x  Bon Podarunkowy na nocleg dla dwóch osób w apartamencie dla zakochanych „Szampan i Sekrety” z wybranym wystrojem Pokoju Fantazji,  w dowolnie wybranym dniu od poniedziałku do czwartku. W pakiecie Gold butelka wina, śniadanie dla dwojga i świeże płatki róż. Bon ważny do końca 2018 r. Wartość 500 PLN.**

IMG_5628

1 x  Bon Podarunkowy na nocleg dla dwóch osób w apartamencie dla zakochanych „Szampan i Sekrety” z wybranym wystrojem Pokoju Fantazji,  w dowolnie wybranym dniu od piątku do niedzieli. W pakiecie Gold butelka wina, śniadanie dla dwojga i świeże płatki róż. Bon ważny do końca 2018 r. Wartość 800 PLN.*, **

1 x  Bon Podarunkowy na nocleg dla dwóch osób w apartamencie dla zakochanych „Szampan i Sekrety” z wybranym wystrojem Pokoju Fantazji,  w dowolnie wybranym dniu od piątku do niedzieli. W pakiecie Platinum butelka szampana, śniadanie dla dwojga, zmysłowa niespodzianka i świeże płatki róż. Bon ważny do końca 2018 r. Wartość 1200 PLN.*, **

*Do nagrody przypisana jest dodatkowa nagroda pieniężna, przeznaczona na poczet pokrycia podatku dochodowego od wygranej w Konkursie. Dodatkowa nagroda pieniężna nie podlega wypłacie zwycięzcy i zostanie potrącona przez Sponsora oraz przeznaczona na pokrycie należnego podatku dochodowego od osób fizycznych od wygranej w Konkursie zgodnie z art. 41 ust. 4 i 7 w zw. z art. 30 ust. 1 pkt 2 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.
** Realizacja bonu podarunkowego zgodnie z regulaminem „Bonu Podarunkowego Szampan i Sekrety”; regulamin zawierający informacje o sposobie zrealizowania wygranej zostanie przesłany laureatom

Hama - logo

3 x zestaw dobrej mocy dla dwojga od hama, składający się z:

 1. Hama Ładowarka bezprzewodowa „Magnetic Touch” do smartfonów (1 szt.)
  hama_magnetictoich2

  – Gwarantowana maksymalna szybkość ładowania dostosowana do urządzenia

  – Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość

  – Ekskluzywne wzornictwo na wysoki połysk

  – Bezprzewodowe ładowanie smartfonów za pomocą technologii Qi

  – Obracany o 360° zacisk do mocowania na kratce wentylacyjnej w pozycji pionowej lub poziomej

 2. Hama Power Pack „Premium Alu”, 8000 mAh, antracytowy (1 szt.)

hama_premiumalu1

– Ładowarka Power Pack umożliwia mobilne zasilania energią

– Atestowane ogniwa gwarantują najwyższy standard bezpieczeństwa i najwyższą jakość

Akcja trwa od 05.02.2018 do 28.02.2018 roku.

Regulamin zabawy jest dostępny tutaj.