Go to content

Prezenty tylko dla dorosłych – przyjemność nie tylko od święta 💝

fot. iStock
Spędzacie święta tylko we dwoje? A może właśnie osobno i prezent trzeba wysłać pocztą? Mamy dla was coś absolutnie wyjątkowego – pikantne prezenty tylko dla dorosłych. Ucieszą nie tylko w święta. 💝

Miss Bi

Wibrator idealnie kobiecy, subtelny i pięknie zaprojektowany, skuteczny i mocny w kontekście orgazmu.
Ten stymulator marki Fun Factory jest jednym z lepiej sprzedających się zabawek niemieckiego producenta na świecie i to całkiem zasłużenie. Miss Bi ma takie funkcje, które pozwalają na niesamowite pieszczoty – fanki tej zabawki mówią, że zawsze działa! Dodatkowo producent proponuje e-book ze specjalnym kursem na temat techniki mostu, którą z Miss Bi można wykonać, by nauczyć ciało szczytowania w wyniku pieszczot strefy G wewnątrz waginy. Taki plan na Nowy Rok to jest to!
Nam najbardziej podoba się czarna, zmysłowa wersja Miss Bi, ale może pokochasz też różowy lub winogronowy, kto wie!

Manta

Porozmawiajmy o masturbacji męskiej – potrzebnej, zdrowej, zapewniającej mężczyznom dłuższe życie bez raka prostaty. A jeśli do tego damy fajną zabawkę, możemy otwarcie rozmawiać o przyjemności indywidualnej i przyjemności we dwoje.

 Bo Manta jest szczególna – niby dla mężczyzn… a dla dwojga. Tym wibratorem Fun Factory tak naprawdę załatwiamy kilka spraw. Zaprojektowany tak, by mógł pieścić penisa i służył autostymulacji, jednak dodany do wspólnych zabaw staje się stymulatorem dla par – nałożony u postawy penisa zamienia go w wibrator, podczas stosunku pieszczącym łechtaczkę, masującym penis, wargi sromowe i całe ciało w czasie pettingu, a kiedy on Cię zostawi z Mantą sam na sam, możesz spokojnie posłużyć się jej genialnymi skrzydełkami do własnej masturbacji i pieszczotach łechtaczki. Ach cóż za wszechstronność! Manta – stworzona dla niego do zabawy razem!

NOS – pierścień wibrujący marki Fun Factory

NOS znaczy NAS. Bo pierścień jest idealny dla nas, dla Was, dla wszystkich!

Vibrator – Pulsator – Dildos – SMARTBALLS >> lovetoys Made in Germany

 Niesamowity ksztatł i mocne silniki umiejscowione w giętkich i elastycznych końcówkach pieszczą łechtaczkę w czasie stosunku mocnymi wibracjami. Jednocześnie mocny silikonowy pierścień dzięki wybrzuszeniom dociska penisa wydłużając okres trwania erekcji. Wibracje z końcówek nie przenoszą się na penis tak, jak w innych zabawkach tego typu, zapewniając optimum stymulacji zarówno jednej jak i drugiej stronie. Pierścień to wspaniały wybór na pierwszą wspólną zabawkę erotyczną, interludium do pięknej przygody beztroskich zbliżeń pełnych ekscytacji i orgazmów. Polecamy NOS Fun Factory!

Zestawy prezentowe dla NIEJ i dla NIEGO

A właściwie dla wszystkich właścicieli łechtaczek i wagin lub penisów i pup! Fun Factory zebrała swoje najlepsze i największe hity w dwóch wspaniałych zestawach – w zestawie CELEBRATE YOURSELF znajdziecie Miss Bi, kulki gejszy Smartballs, a do tego piękny zewnętrzny wibrator Laya II – wszystko w kolorach soczystej żurawiny połyskującej w świątecznych dekoracjach.
– W zestawie HAVE IT ALL zmysłowo czernią się Manta, pierścień wibrujący NOS oraz superergonomiczny, uniwersalny korek analny Bootie. W każdym zestawie znajdziecie też torebkę do przechowywania akcesoriów erotycznych. Takie kolekcje uwielbiamy nie tylko dlatego, że kryją w sobie zapas wrażeń na wiele lat, ale też pozwalają oszczędzać sporo pieniędzy! Dla fanów totalnego obdarowywania!