Go to content

Prezent dla niego? Zawsze dobrym pomysłem jest elektronika

fot. Pexels

Święta tuż, tuż, a ty wciąż szukasz prezentu pod choinkę dla bliskiego ci mężczyzny? W tym przypadku zawsze dobrym pomysłem jest elektronika. Ponieważ większość mężczyzn na co dzień nie rozstaje się z telefonem, to nowy smartfon z pewnością ich ucieszy.

Wzmocniony smartfon, który przetrwa niejedne święta

Święta tuż, tuż, a ty wciąż szukasz prezentu pod choinkę dla bliskiego ci mężczyzny? W tym przypadku zawsze dobrym pomysłem jest elektronika. Ponieważ większość mężczyzn na co dzień nie rozstaje się z telefonem, to nowy smartfon z pewnością ich ucieszy. Warto  tylko zastanowić się na jakich cechach telefonu będzie obdarowanemu najbardziej zależało. Dla aktywnych, pracujących lub często przebywających w ekstremalnych warunkach mężczyzn strzałem w dziesiątkę będzie wzmocniony i funkcjonalny Smartfon MS571 Strong od Maxcom.

Smartfon kupisz TUTAJ!


Jeśli twój mężczyzna lubi podróże, wyprawy w góry i pod namiot, to z pewnością ucieszy się, jeśli pod choinką znajdzie niezwykle wytrzymały smartfon Maxcom MS571 Strong o solidnej, ergonomicznej obudowie. Telefon ten ma zabezpieczone gniazda ładowania oraz wejście na słuchawki. Dla panów, którzy uprawiają sporty ekstremalne w terenie, a szczególnie sporty wodne, ważnym argumentem będzie najwyższy dostępny stopień ochrony dla urządzeń mobilnych – IP68, który przetrzyma zanurzenie na głębokość 1 metra, trwające do 30 minut.  Dodatkowo przed uszkodzeniami i zalaniem chroni telefon szczelna obudowa, odpowiednia konstrukcja szufladek na karty SIM lub Mikro SD oraz specjalna powłoka z miękkiego tworzywa. Konstrukcja obudowy zabezpiecza komponenty elektroniczne przed wnikaniem pyłu i cieczy. Specjalnie wyprofilowane krawędzie sprawiają, że telefon idealnie leży w męskiej dłoni. Telefon został również wyposażony w potężny akumulator. O energię dba pojemna bateria 3400 mAh.

Mężczyźni, którzy często robią zdjęcia telefonem docenią na pewno, że aparat główny w Strong MS571 składa się z dwóch obiektywów. Nawet zdjęcia zrobione w ruchu będą wyraźne i czytelne. Ponadto ten nowoczesny aparat pozwala na uzyskanie wielu interesujących efektów, dostępnych wcześniej wyłącznie dla użytkowników profesjonalnego sprzętu fotograficznego.

Dodatkowo wzmocniony Maxcom MS571 umożliwia płacenie zbliżeniowe NFC,  jest wyposażony w szybkie łącze USB typu C, dual SIM, wyświetlacz HD+ oraz wydajną pamięć RAM. MS571 to telefon niezniszczalny, idealny prezent pod choinkę dla każdego mężczyzny.

Telefon w prezencie świątecznym dla seniora

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzymy zazwyczaj naszym seniorom dużo zdrowia. Dlatego obdarowując ich prezentami warto wybrać taki który pozwoli im mieć zdrowie pod kontrolą. Oczekiwania te spełni telefon MM740 od Maxcom, który daje możliwość słuchania radia FM, muzyki i oglądania filmów.

Wiek to nie przeszkoda, aby zachować aktywny tryb życia, a jednocześnie być w dobrej formie zdrowotnej. Dlatego większość seniorów ucieszy się, gdy znajdzie pod choinką  prosty, czytelny i nowoczesny telefon MM740 , który umożliwia pozostawanie w stałym kontakcie z bliskimi. Solidną podstawą telefonu jest bezprzewodowy głośnik, który pozwala prowadzić rozmowy głośnomówiące podczas codziennych zajęć, a także słuchać radia. A przy tym potańczyć w rytm ulubionych przebojów. Głośnik zapewnia czysty dźwięk bez drażniących szumów czy trzasków. Smartfon posiada też wejście na słuchawki oraz dwie karty SIM. Funkcję radia FM, ładowarki lub głośnika Bluetooth pełni specjalna podstawka.

By uniknąć częstego ładowania, telefon ten ma wbudowaną ładowarkę, która stale uzupełnia poziom baterii i pozwala zapomnieć o plączących się kablach. MM740 od Maxcom posiada lekką i smukłą obudowę, co zdecydowanie podnosi komfort codziennego użytkowania. Intuicyjne menu sprawia, że z jego obsługą poradzi sobie nawet najmniej doświadczony senior. Co jeszcze wyróżnia ten model telefonu? Otóż MM740 został wyposażony w funkcję SOS, która ułatwia wykonywanie telefonów alarmowych bez konieczności przeszukiwania zapisanych kontaktów lub wpisywania numeru. SOS to przycisk, który pozwala na szybkie i sprawne wezwanie pomocy. Dlatego telefon MM740 w połączeniu z głośnikiem, który jednocześnie jest ładowarką sprawdzi się w różnych kryzysowych sytuacjach. I co najważniejsze dla osób w podeszłym wieku, telefon posiada również szeroki i czytelny wyświetlacz oraz duże przyciski, dzięki czemu odnalezienie odpowiedniej funkcji czy kontaktu nie będzie problemem. Co więcej, zapamiętuje 250 numerów w książce kontaktów, a także kilkadziesiąt SMS-ów bez ciągłej konieczności zwalniania miejsca.

Jeśli senior jest debiutantem w świecie nowoczesnych technologii, to ten telefon w prezencie świątecznym będzie dla niego doskonałym wyborem.