Go to content

Powstał pierwszy Outlet Biedronki. Przeceny sięgają 70%

Fot. Flickr/Tomasz Musial / CC BY 2.0/

To nie sen. Jeśli z zapartym tchem przebierasz w biedronkowych promocjach i zawsze znajdziesz coś ekstra w koszykach dyskontu, mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Marka właśnie otworzyła swój pierwszy outlet!

Niestety na łowy do Biedronka Outlet trzeba się wybrać aż do Poznania, bo tam powstał pierwszy tego typu sklep. Co znajduje się w ofercie?

Przede wszystkim artykuły gospodarstwa domowego, elektronika, wyposażenie domu i ogrodu oraz chemię i kosmetyki. Ceny zostały obniżone aż o 70% w stosunku do pierwotnych kwot. Klienci mogą znaleźć w outlecie produkty przemysłowe marek Hykker, Smukee, Hoffen, Gardenic.

To nie nowość, jeszcze w zeszłym roku outlety Biedronki funkcjonowały nieco inaczej, część punktów była mobilna i sezonowa, ale tzw. Towaroteki zaczęły znikać. Tym razem marka postanowiła postawić na bardziej tradycyjne rozwiązanie i wygląda na to, że Outlet został bardzo ciepło przyjęty. Pozostaje nam zaczekać na kolejne punkty w innych miastach.

Outlet został otwarty w lipcu i znajduje się przy ul. 28 Czerwca 1956 r. 390 w Poznaniu. Bieżącą ofertę outletu znajdziecie na stronie Biedronki.