Go to content

„Powierniczka moich sekretów, przyjaciółka, która nigdy mnie nie zawiodła”. Akcja #KobieceSpotkania

Akcja #KobieceSpotkania

Wspaniałą i bardzo ważną dla mnie kobietą jest moja Mama. To powierniczka moich sekretów, przyjaciółka, która nigdy mnie nie zawiodła.

Zawsze mogę na nią liczyć, nie odmawia mi swojej pomocy, w każdej sytuacji mi doradzi i udzieli dobrych życiowych wskazówek.

Moją Mamę cenię za optymizm i wiarę w ludzi, realizuje ona swoje marzenia, lubię jej poczucie humoru i sposób bycia. Inspiruje mnie jej życiowa mądrość, cierpliwość, wyrozumiałość, znosi trudy dnia codziennego, nie poddaje się łatwo, idzie do przodu przez życie, nie cofa się, bo to nie ma sensu.

Cieszy się życiem, umie wykorzystać chwile dla siebie, dba o swoje wnętrze i zewnętrzny wygląd. Przecież babcia też musi być piękna.

To wspaniała Mama, ciekawa osobowość i jej determinacja, dzięki której zrobiła prawo jazdy w wieku 50 lat. Nic tylko podziwiać i naśladować. Bo można wszystko, jak się tylko tego pragnie i dąży do realizacji zamierzonego celu.

To ona pokazuje mi, że warto walczyć o to, czego się pragnie w życiu, że marzenia trzeba spełniać i robić to, co się kocha. To moja inspiracja.

I.S.

List bierze udział w konkursie w ramach akcji #KobieceSpotkania

Weź udział w konkursie