Go to content

Powiedz, jakie jest pierwsze zwierzę, które dostrzegłeś na tym obrazku, a dowiesz się czegoś o swojej osobowości

Fot. Screen Facebook/xoLoveShika.com

Jacy jesteśmy? Czasem trudno nam dostrzec takie cechy osobowości, które bez trudu widzą w nas inni. Na pewno trudno nam samych siebie określić jednym czy nawet kilkoma słowami. Może pomoże wam w tym ta piątkowa zabawa?

Przyjrzyj się obrazkowi, jakie zwierzę dostrzegłeś na nim najszybciej?

Interpretacja:

 1. Koń

Jesteś ambitny, bywasz „dziki” i surowy. Napędza cię sukces i poczucie wolności. Cenisz sobie uczciwość. Nigdy nie unikasz konfrontacji, nie trzymasz się z daleka od walki o to, co najważniejsze. Jesteś w kontakcie ze swoim wewnętrznym ja, chcesz się wyróżniać, chcesz się liczyć.

2. Kogut

Podstawową cechą twojej osobowości jest wytrwałość. Jesteś szybki, inteligentny, uparty i mimo niewielkich gabarytów, potrafisz być dość okrutny. Niech nie zwiedzie innych twój „nieszkodliwy” wygląd. Jesteś wojownikiem.

 3. Krab

Jesteś bardzo lojalny. Możesz wydawać się „trudny” na zewnątrz, ale wewnątrz jesteś delikatny i czuły.  Zawsze stawiasz potrzeby swoich bliskich nad własne i nie przyszłoby ci do głowy, żeby zawieść czyjeś zaufanie.

 4. Modliszka 

Modliszka jest mistrzem zmysłów i cierpliwości. Jeśli to ją zobaczyłeś najpierw na obrazku, drzemią w tobie silne instynkty. Często dostajesz to, czego chcesz. Masz swój bogaty, wewnętrzny świat i dobrze ci w nim.

5. Wilk

Samotny wojownik, który czasem wraca do swojego stada – to ty. Jesteś nieustraszony, zaciekły. Twoja osobowość zawsze się wyróżnia. Bycie wilkiem może być zarówno emocjonującym doświadczeniem, jak i historią o samotności.

6. Pies

Lojalny, dzielny i naprawdę bezinteresowny- taki jesteś. Jesteś też mieszanką najdziwniejszych i najzabawniejszych cech na świecie i nic dziwnego, że ci, którzy mieli okazję cię dobrze poznać – przepadają za tobą.

7. Orzeł

Dziki, wolny, skupiony i całkowicie ukierowany na to, czego pragniesz. Rzadko rezygnujesz z raz podjętej decyzji, a gdy osiągniesz już wymarzony cel, chronisz swoją zdobycz przed całym światem. Nie lubisz się dzielić.

8. Motyl

Motyl jest najbardziej znanym symbolem piękna i zmian. Jesteś elastyczny i możesz zmieniać się, łatwo adaptując do nowej rzeczywistości. Bije od ciebie piękno wewnętrzne, nawet w natrudniejszych życiowych momentach.

9. Gołąb

Jesteś mądrą duszą, spokojną, cierpliwą, opiekuńczą i pozostającą w zgodzie z samym sobą. Dajesz nadzieje innym ludziom, nawet jeśli nie zdajesz sobie z tego sprawy.


Na podstawie: ia.meaww.com